reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

hej kochane.. my juz po wszystkim:-D:-D Myślę że kciuki powinnyście trzymać zawodowo!!!! Poszło tak szybko, ze hoho... Niestety 5 nie dostałam, ale 4 plus, co mnie całkowicie zadowala...
W sumie piątek było malusio, może jedna na 10 osób:szok::szok: Bardzo się cieszę, ze ten etap mam już za sobą, teraz mogę się skupić na remoncie i mojej kruszynce:tak::tak:
 
reklama
Onanana Gratulacje, możesz być z siebie dumna, chyba wszystkie dobrze wiemy, że w ciąży czasami ciężko się na czymś skupić;-) Teraz możesz odsapnąć!
 
Dziękuję kochane:-) Zapomniałam Wam jeszcze napisać ze w nagrodę kopiłam sobie duży kawałek sernika i bez wyrzutów sumienia go zjadłam na 3 kęsy hihi
 
onanana moje gratulacje z obrony!!!!!! Teraz mozesz odpoczywac :tak: A na ten sernik to na pewno zasluzylas po takim stresie i efekcie Ci sie nalezalo i dzieciaczkowi tez :-D
 
cocca- ja mam gęsty i biały i nie leci mi jak siuśki także chyba ok ;P zresztą za tydzień mam wizytę. Czytałam, że ten śluz to ponoć od produkcji progesteronu jak jest biały bezwonny i gęsty, a wodnego nigdy nie miałam.

Onanana- gratulacje :)
 
Hej kobitki orientujecie się czy w ciązy mogę przyjmować rutiscorbin??? coś mnie bierze, i tak się zastanawiam czy nie mogła bym sie nim wspomóc.
Pogoda niestety sprzyja ...
Z góry dziękuję za odpowiedź:-)
 
reklama
Bryszka - Rutinoscorbin możesz przyjmować, sama brałam a byłam w ciąży ze 3 razy przeziębiona. Lekarz mi powiedział, że może też być Rutinacea. Ja biorę Rutinaceę nawet profilaktycznie - jak tylko coś czuję się nieswojo. Mogę Ci jeszcze polecić specjalny syrop dla ciężarnych na przeziębienia *spam* - ja go piłam, jak już mnie bardziej choróbsko dopadło.
 
Do góry