reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Ja się wzięłam za segregowanie ubranek, jestem tak padnięta, że chyba wskoczę pod prysznic i do spania. Spokojnej nocy Dziewczyny i Dzieciaczki :-)
 
reklama
hej mamuśki wczoraj wlecialam tylko na chwilkę się przywitać dziś mam wiecej czasu- troche Was podczytaalm i stwierdzam że trochę się działo u Was- przepraszam że odpisze tylko na najnowsze posty ale byłoby za dużo pisania- a dla Was czytania :-)
wiec w pigułce :szok::szok: o wyjeżdzie było super jak pisałam około 34 stopnie ale dla mnie i dzidzi oki inaczej odczówalna temp.jak w polsce ogolnie ''wybyczyłam'' się jak nigdy oczywiście zaliczyłam sklepy dziecięce- kupiłam pare śpiochów dużo rzeczy kupiła mi kuzynka wiec pierwszą wyprawke już mam ;-)dostałam taką spacerówkę którą będe mogła zostawić wrazie w u rodziców, a jak wróciłam to dostalam od kuzynki łóżeczko wiec kolejny koszt mi odszedł i naprawe ładne z bielonego drewna jak marzyłam :-):-)
niunia WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA WIDZIAŁM FOTY SUPER Z WAS PARA

AGALODZ- NIE MARTW SIE KAŻDA Z NAS ODCZÓWA TE RUCHY W INNYM TERMIN IE LUB NIE WIE ŻE JE MA JA TAK MIALAM NA POCZĄTKU- TERAZ MOGĘ SIĘ POCHWALIĆ że dzidzia od ponad dobrego tygodnia kopie jak najęta nawet widzę jak brzuch mi się rusza :)) bądz cierpliwa zobaczysz wkońcu i Ty się kopania doczekasz - JAK JA :-D:-D:-D

ONANANA - GRATULACJE ZDANEGO EGZAMINU napewno dzidzia trzymała kciuki w brzuszku za Ciebie hi hi

z innej beczki... jak wspomniałam mam widocznie odczówalne ruchy hurra hurra :-)
śluz jak Wy mam od początku mleczny i praktycznie codziennie
no i brzuch na przestrzeni 2 tygodni zrobił się duuuuuży i ja też:tak::szok::szok: a jak tam Wasze brzuchole - mój był we francji na tyle widoczny że w kasach mnie przepuszczali hi hi :crazy:
pozdrawiam i chyba nie muszę dodawać że się ztęskniłam ;))))))))))[
 
onanana Gratuluje !!!!!!
kati82 fajnie że odpoczełaś i dobrze się bawiłaś na wyjeździe , jak się maluszek urodzi to będziesz tych sił potrzebować ;)
zgadzam się z nimfii ostatni miesiąc się ciągnie niemiłosiernie i chce się już urodzić a z drugiej strony jak już się dzidzia pojawia to zmienia się cały nasz świat :) i nic już nie jest takie samo jak wcześniej :)
bryszka wiem że to można też brać przy przeziębieniu http://aptekaolmed.pl/produkty/prenatal-grip-care-15-kaps/5640

u mnie dzisiaj wyszło słoneczko to trochę się poszwędaliśmy ,ale i tak nie mogę się już doczekać wyjazdu do PL , jeszcze tylko tydzień :)
 
hej kochane.. my juz po wszystkim:-D:-D Myślę że kciuki powinnyście trzymać zawodowo!!!! Poszło tak szybko, ze hoho... Niestety 5 nie dostałam, ale 4 plus, co mnie całkowicie zadowala...
W sumie piątek było malusio, może jedna na 10 osób:szok::szok: Bardzo się cieszę, ze ten etap mam już za sobą, teraz mogę się skupić na remoncie i mojej kruszynce:tak::tak:

onanana gratuluje, teraz mozesz sie w pelni zrelaksowac i skoncentrowac na dzidzi

Hej kobitki orientujecie się czy w ciązy mogę przyjmować rutiscorbin??? coś mnie bierze, i tak się zastanawiam czy nie mogła bym sie nim wspomóc.
Pogoda niestety sprzyja ...
Z góry dziękuję za odpowiedź:-)

Mozna, sama stosuje a do tego bezwonny czosnek w drazetkach, zeby nie zabijac ludzi wokol mnie :)
 
Cześć dziewczyny bardzoo dawno nie pisałam ,ale miałam trochę na głowie , wyjechałam na trochę i nie miałam dostepu do neta.:-)
U mnie i maleństwa oki. Byłam we wtorek na wizycie i mała waży 700g ,wyniki dobre tylko trochę ciśnienie za niskie,ale to nie anemia. Ostatnio mi trochę słabo to pewnie przez to ciśnienie.
Imienia jeszcze nie mamy ,cały czas się zastanawiamy.

Ostatnio z młodym miałam przeboje bo złapał kolejnego kleszcza i go zdrapał ,trzeba było jechać do szpitala (wekkend) i wyciągał chirurg. Nacinał skalpelem i czyścił, oczywiście najpierw dał znieczulenie. Płakał strasznie teraz nienawidzi lekarzy. Ładnie się goi nie ma rumienia, ale i tak za dwa tygodnie badanie na borelioze. Kazali zrobić wrazie co bo to małe dziecko. Już mam dosyć tego lata ,pierwszy rok gdzie jest takie oblężenie tego robactwa! Nerwów się najadłam i strasznie było mi żal małego ,że musi cierpieć ,ja chyba bardziej płakałam od niego :-( No nic uroki mieszkania blisko lasu ,chociaz siostra mieszka w mieście w bloku i jej syn też miał kleszcza.

Nie ma szans abym nadrobiła wszystkie posty :-D Postaram się wchodzić częściej i nie mieć już z tym problemu. Moja przyjaciółka się dzisiaj śmiała ,że kolejny rok z rzędu nie może ze mną opić moich urodzin (miałam w pon). Bo byłam w ciąży z Kacprem, potem rok później go karmiłam piersią to też odpadło, teraz znowu jestem w ciąży a za rok pewnie też nic z tego bo będe karmić hihih musi się uzbroić w cierpliwość :-D:-D Abstynencja pełną parą :-)
Pozdrawiam Was Mamuśki :laugh2:
 
hey dziewczyny u nas pogoda zapowiada się dobra ja już po śniadanku, a wczoraj nie wiem co mnie tak cisło pod żebrem, ale myślałam, że nerwów dostane tak bolało dopóki nie usnąłam...
Ewa87- duże to twoje dziecie na maksa :p będziesz miała wielką księżniczke, ale to dobrze, że rośnie i się rozwija, a kleszcze to teraz po trawie chodzą nawet, ja jeszcze nie miałam chociaż mieszkam na wiosce lasy, łąki, ale mój pies co rusz ma po pare dlatego za często go nie głaskam nie chcę żeby do mnie jakiś się przylepił :p
 
Kati gratuluję kopniaczków! :-D
Ewa87 miło Cię znowu "widzieć", super, że córunia się pięknie rozwija nio i jaka już duża!!! Uściski dla synka i duuuuuuużo zdrówka:)

Lecę zaraz oddać siku do badania i zrobić morfologię, potem umówiłam się z koleżanką, będę więc późnym popołudniem! Pogoda dziś jest boska!! Cieplunio, słoneczko - prawdziwe lato (wreszcie:-)) I mi humor dopisuje (ostatnio to różne jazdy miałam:/ )
buziory maminki kochane:*
 
Hej!
Onanana gratulacje!!!!
Ewa biedaczek:-( współczuje przeżyć w szpitalu. Myśmy równo rok temu zaliczyli szycie łuku brwiowego-tez było krzyku pełno
Kati fajnie,ze się wybyczyłaś,ja już się nie mogę doczekać urlopu:sorry:
Andrzelika tak sobie własnie uświadomiłam ,ze ty jesteś z dolnośląskiego,gdzie ja też mam rodzinę,z tym,ze bardziej w stronę Opola :-)

Co do śluzu to ja też mam,ale i uczucie mokra też .Idę dzisiaj do gina to sie wypytam,bo jeszcze m-c temu nie miałam nic.No i mam miec też dzisiaj 4D ,ale nie wiem czy m zdąży wrócic z pracy:-( No i trzymajcie kciuki zebym dostała L4.
Uciekam do pracy,bo znów sie nie wyrobię.
 
reklama
Ewa u mnie tez abstynencja alkoholowa w sumie juz 3-4 lata ;-) ale dlatego ze nie mialam ochoty pic, a jak juz to w bardzo malych ilosciach. Z takiego wzgledu iz nie wyobrazam sobie zeby zajmowac sie malym dzieckiem i byc na kacu :sorry: No tragedia - mnie wystarcza nieprzespane noce i juz czuje sie jakbym byla podpita :-D


andrzelika w pierwszej ciazy mialam czesto takie bole pod żebrem ale dopiero w ostatnim miesiacu ciazy. Narzady czasem wchodza pod żebra, boli niemiłosiernie. Nieraz mi sie plakac chciało z tego. I tylko lezenie przynosiło mi ulge.
Teraz juz czuje dyskonfort pod żebrem, bo brzuszek juz wysoki :zawstydzona/y: Mam nadzieje ze jeszcze mie omina te bolace uciski ;-)



A no i wlasnie sobie przeczytalam nowy opis pod suwaczkiem. "Twoje dziecko słyszy..." i sie tak zastanawiam, czy macie takie wrazenie ze dzidzia juz reaguje na odgłosy dochodzace z zewnatrz?
Mnie sie wydaje ze do malucha cos tam dociera, bo zazwyczaj staje sie aktywny jak np Maciek robi awanture, albo innego typu glosniejsze odglosy przy brzuszku .
 
Ostatnia edycja:
Do góry