reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

onanana wielkie gratulacje , odpoczywaj teraz !!!
nimfii ja jestem wręcz pewna , że młoda słyszy, bo ona z kolei jak tatuś przychodzi i gada do brzuszka to nieruchomieje, chociaż wcześniej brykała jak szalona :) już wiem kto u nas będzie dzidzię nosił i uspokajał :)
andrzelika zabezpieczcie psa kroplami np.Fiprex na kleszcze i będzie spokój, powinny jakies 2 miesiące trzymać ( u weta kupicie ) te kleszcze co już się wbiły w psa na pewno na Ciebie nie przejdą, nie martw się, ale zabezpieczyc psa gorąco polecam, ja mieszkam na blokowisku i moja suka zaraz wczesną wiosna zaczyna znosić to świństwo, wcale do lasu nie trzeba jechać, zabezpieczm ją do jesieni i jest spokój.
Ewa gratuluje zdrowej i pokaźnej córuni!! Współczuję Twojemu maluchowi przeżyć u chirurga, pamiętam jak mój synuś w wieku chyba roku miał czyraka w uchu, do tej pory słyszę jego wrzask u lekarza, który to czyścił....
 
reklama
Onana gratuluję!!!!!!!!!:-)
Gola84
Pogoda dziś jest boska!! Cieplunio, słoneczko - prawdziwe lato (wreszcie
biggrin.gif
)
w takim razie bardzo zazdroszcze bo u mnie dalej szaro buro i pada:wściekła/y:
Madzia737 trzymam kciuki za pomyślną wizytę i za L4:-)
Ja dzisiaj tez mam wizyte i juz nie moge sie doczekac napisze jak bede po
 
Hej mamunie!
Spałam jak zabita, mimo że wczoraj w ciągu dnia tez 2 razy podsypiałam. To chyba przez te pogodowe fronty i ciągłe zmiany ciśnienia. Wczoraj zdziwiłam się, dlaczego Mały kopie takimi seriami (już wyraźnie go czuję ;-)) uświadomiłam sobie, że chyba ma czkawkę :laugh2:
Andrzelika ja mam czasem takie drętwienia i bóle w okolicy lewego podżebrza bardzo nieprzyjemne, jakbym skóry nie czuła, prawdopodobnie mój synek układa się tak, że uciska mi jakiś nerw.

Nimfii myślę, że nasze dzidziaki już słyszą, dlatego powoli się przełamuje i mówię do niego.

Kati fajnie, że urlop się udał, gratuluję zdrowej córeczki, zaglądaj do nas teraz częściej!

Dziś pogoda lepsza, zaraz chyba popiorę ręcznie parę rzeczy i wywieszę, żeby zdążyły wyschnąć, a potem jadę w odwiedziny do babci, bo już jej nie widziałam 1,5 mies.i się stęskniłam. Pewnie będzie zaskoczona jaki już duży brzuszek mi wyrósł :-)
 
asia i madzia trzymam za Was kciuki na wizytach i za L4 madzi, napewno się uda bez przesady tyle już przepracowałaś :)
angun- ja tez mam już duży brzuch zrobił mi się tak nagle podczas urlopu
ewa -gratulacje zdrowej i dużej dzidziuni (my też jeszcze nie zdecydowaliśmy się na imę dla córeczki )
u mnie pogaoda obojętnie jaka będzie to i tak mi humoru nie poprawi bo o 13 musze już być w pracy do tego sobota pracująca :( a tak fajnie było ale w sierpniu olewam i ide na 1,2 tyg. L4 bo ile można pracować -sama jestem ciekawa jak długo wytrzymam zwłaszcza że wyszedł mi tam ''na małej'' żylak okropnie duży i bolesny :( Wy też macie coś takiego?? boli jak długo siedzę w nieodpowiedniej pozycji ale najgorzej jest jak chodzę czy stoję , a wygląda okropnie:zawstydzona/y: ciekawe czy po porodzie zejdzie. i ogólnie czuję się już brzydka i gruba :((((
przesyłam buziaki dla Was wszystkich wpadne wieczorkiem po pracy :*
 
Witam kochane w tak "piękną" pogodę;)

Onana moje gratulacje;))))

Ja dziś jestem na nogach od 6 bo byłam u lekarza endokrynologa;) Zmieniła mi leki na silniejsze (nie wiem czemu), rzekomo wszystko jest dobrze u mnie;)

Dziś rano kupiłam pysznego arbuzika;) Słodki był bardzo aż się zdziwiłam... Pogoda mnie dobija bo nie lubię takiej deszczowej pogody... Czuję, że przytyłam kg :((( Nie lubię tyć ale teraz przecież to normalne w naszym stanie. Moje maleństwo odczuwam jak fajnie się wierci w brzuszku;) Cieszy mnie to choć wieczorem przed snem lub w środku nocy spać mi nie daje...

Życzę Wam kochane dużo uśmiechu ja dzisiejszy dzień;)

Zajrzę wieczorkiem;)
 
Hej brzuchatki :-)
Ale wy juz naskrobalyscie od rana:-D Ja mam dzisiaj zaganiany dzien wiec malo co bede ale pojawie sie wieczorkiem:-D
Ewa duza jest juz ta Twoja dziewczyna,no ale najwazniejsze ze jest zdrowa:-) I wspolczuje Ci przezyc z tym kleszczem no i syneczek musiala niezle to przezyc,biedactwo malutkie.
Madzia trzymam mocno kciuki za wizyte &&&&&&& koniecznie daj nam znac po wizycie :-D
asia333 powodzenia,kciukasy zacisniete &&&&&&&&&&& :-D
A dzisiaj w nocy przebudzilam sie 2 razy i w tym samym czasie czulam mojego szkraba jak se fikal i kopal :-D A co do slyszenia to na pewno juz dzieciatko powoli reaguje na dzwieki :tak:
Zmykam na sniadanie bo mi zoladek sie odzywa :-)
 
niuniunia jesli chodzi o wage to tez czuje sie juz ciezka jak słoń, choć nie przytulam wiele ale ciezko mi cokolwiek robic :-(
 
Witam kochane w tak "piękną" pogodę;)

Onana moje gratulacje;))))

Ja dziś jestem na nogach od 6 bo byłam u lekarza endokrynologa;) Zmieniła mi leki na silniejsze (nie wiem czemu), rzekomo wszystko jest dobrze u mnie;)

Dziś rano kupiłam pysznego arbuzika;) Słodki był bardzo aż się zdziwiłam... Pogoda mnie dobija bo nie lubię takiej deszczowej pogody... Czuję, że przytyłam kg :((( Nie lubię tyć ale teraz przecież to normalne w naszym stanie. Moje maleństwo odczuwam jak fajnie się wierci w brzuszku;) Cieszy mnie to choć wieczorem przed snem lub w środku nocy spać mi nie daje...

Życzę Wam kochane dużo uśmiechu ja dzisiejszy dzień;)
Zajrzę wieczorkiem;)
nie martw się napewno lekarz wiec co robi zapisując mocniejsze leki , a zawsze mozesz zadzwonic i się dopytać jak masz wątpliwości, ja też czuję że zrobiłam się wiesza niby nic dziwnego bo za 2 tyg. będe w 6 mc ale od wczoraj jakoś mam doła taka jestem ulana do tego teściowa po powrocie wakacji dosrała mi widząc mnie w tunice że mam tak się nie ubierać bo mi nogi przytyły i to nieładnie wygląa :wściekła/y:- najlepsze że to miało miejsce nie w miejscu publicznym tylko pod moim domem gdzie mnie nikt po za tą ....., nie widział .:-( staram sobie to jakoś tłumaczyć ale jakoś mam doła męża nie ma i nie ma kto mnie pocieszyć :-(

niuniunia jesli chodzi o wage to tez czuje sie juz ciezka jak słoń, choć nie przytulam wiele ale ciezko mi cokolwiek robic :-(
nimfi a ile na wadze Ci przybyło?? a brzuszek? mi się mój wydaje taki duży , nie powinnam się dziwć bo dziecko ma ponad 400 gr to prawie 1/2 kg tak przeliczyłam że tyle ważą 3 pieri z kuraka :) ale robie się taka ociężała mam nadzieje że mi mój humor podły przejdzie i nie będe się tym przejmować jak dotychczas- tego życzę sobie i Wam bo wkońcu jesteśmy w ciąży :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
nimfii- no mi właśnie ostatnio doskwiera takie ciśnięcie pod żebrami, ale wydaje mi się, że może jelita wtedy mam przesunięte, a dziś już nie boli.

Myśle, że dzidz nas słyszy na pewno ja też coś tam czasem zagadam, ale nie wiem co mam do niego mówić :p hehe jak kopie to wtedy mówie, że jest as niedobry, albo jak nie chcę to go proszę żeby to zrobił heh :p kupie chyba jakieś bajki i będę czytać tak najlepiej chyba :)

Asia333 i Madzia737- powodzonka na wizytach, dajcie znać jak tam maleństwa.

Majuśka1- kupię to co mówisz, chodziło mi też, że boje się, że kleszcz przejdzie, bo pare razy zauważyłam jak szedł jeszcze nie wbity, albo wyszedł nachlany krwią wielgaśny :p

Madzia737- jeszcze julieet jest z dolośląskiego z Wrocławia o ile pamiętam :p ja do Opola mam jakieś 70 km chyba...

A dziś mój mały tyle szalał brzuch skakał tu i tam :) co godzinke to norma, że go czuje.
 
Do góry