reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
ponko wiem co czujecie ja tez mam patową sytuację jeśli chodzi o pracę i finanse spać przez to nie mogę....
Tp mam na 02-11-2011 a koniec umowy 07-12-2011 więc cóż załapię się na macierzyński chociaż potem kuroniówka!!! A mój Ł zarabia 1300 zł i teraz tak jego pensyjka i mój kuroń to ledwie 1900 zł a 1000 zł zakosztuje nas stancja! zostaje 900 zł na naszą trójkę.... a czasy sa takie że pieniądz ma małą wartość.... nie wiesz ile ja łez wylałam na sama myśl o tym co nas czeka... czasem wieczorami jak leże to wyje jak głupia, żeby mój ojciec był inny to byśmy zostali tu ale on jest delikatnie mówiąc nienormalny i ciągle zatruwa nam zycie byśmy się stąd wynieśli robi nam różne złośliwości... ma nową zonę i stara rodzina mu wadzi... zresztą zawsze wadziła ;(
Ja do mojej tesciowej nieteściowej bo tez slubu nie mamy mówię na Pani... bo niby jak Mamo?! ja mam mamę ;D po imieniu?! do kobiety , która mogłaby byc moją matką ;D heh no głupia sytuacja
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ponko ten Real nie jest taki zły, ja już tu kiedys pisałam,że mnie kasjerka w tej kolejce wypatrzyła i sama zawołała na początek, ja nawet wtedy nie zauważyłam, że stoję do tej kasy z pierszeństwem :)

A może "teściowa" się zgodzi, aby do niej po imieniu mówić.

U mnie np. moje dzieci do mojego mężą mówia po imieniu, bo on nie jest ich ojcem i jest ok :)


Witam serdecznie nową mamusie :)
 
aleksisk nie biez sobie tego do serca az tak bardzo,nie narobilas balaganu,jestes nowa na forum i o pewnych sprawach jeszcze nie wiesz ale na pewno szybko sie u nas zadomowisz;-):-D
Ponko no to mialas duze szczescie w tym sklepie bo nie zawsze trafia sie uprzejmi ludzie:tak: A co do tesciowej no to moze po imieniu sie zgodzi??
Ja wlasnie powoli koncze sprzatac ale jeszcze musze podlogi pomyc a juz mi sie nie chce :-D wiec krotka przerwe se musze zrobic :-D
 
Wicie co dziewczyny, ja do mojej "teściowej nie-teściowej" mowie na Pani, bo my też bez ślubu jesteśmy. Ale gdyby się okazało, że jednak się pobierzemy, to i tak zostanę na per Pani. Matka jest tylko jedna i nie wyobrażam sobie, zwracać się tak w stosunku do, c by tu nie gadać obcej osoby.
 
Dla mnie też mówienie "mamo" jest dziwne. Bo ja swoją mamę już mam, też uważam, że matka jest tylko jedna. Moja znajoma kolumbijka jak przyjechała do Polski i poznała rodziców swojego męża powiedzieli, że ma do nich mówić mamo/tato, a ona zdziwiona, bo przecież to takie dziwne jest. I mówi "babcia" i "dziadek" :-D
 
Ja też uważam, że mame i tate ma się jednych ale zwracanie się do rodziców swojego męża po 10 letnim stazu przez per Pani, Pan też dziwnie brzmi najlepiej było by przejśc na TY ale u nas w Polsce uchodzi to za niegrzeczne aby tak mówić do osoby starszej:no:
 
Cześć dziewczyny!

Wpadam życzyć Wam miłego weekendu. U mnie ciągle coś do zrobienia przy domku, więc nie ma mnie za często i nie zawsze mam jak poczytać... :eek: Ostatnio też jakieś problemy z oddychaniem mnie dopadły, więc nie za ciekawie. Ale staram się Was podczytywać i oczywiście pozdrawiam! :happy2:
 
Hej koleżanki forumowe:-)
Wróciłam właśnie z Wawy, jestem trochę zmęczona.
Maleństwo kopie, szaleństwo :-D
Witam nowe mamy Cocca, aleksisk:)
ponko trzymam kciuki za pomyślne załatwienie sprawy zalanej piwnicy!&&&
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Witam nową koleżankę- aleksiks. Zmykam zaraz, bo po kilkugodzinnych zakupach jestem zmęczona i musimy się zdrzemnąć, poza tym ta pogoda źle na mnie wpływa.
 
Do góry