reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Nooo..porobiło się coś z tą pogodą, niby fajnie odetchnąć od upałów, ale bez przesady....

Niuniunia serdeczne gratulacje dla Was i najlepsze życzenia, przede wszystkim zdrowego, cudownego maluszka!!!
 
reklama
mysza tj oczywiscie pamietam i o tobie i tez moze byc ze spotkamy sie na porodowce Ujastkowej :tak: mnie wychodzi inaczej, bo termin Om na 10.11 a wg USG na 19.11 wiec w tych dniach pewnie urodze - tak czy inaczej na pewno w listopadzie ;-)


niuniunia czekalam na wiesci od ciebie i bardzo ciesze sie ze sa pozytywne. Odpocznij po tych emocjach i Wszystkiego naj.. na nowej drodze zycia :-)

aleksisk i ty tez mama listopadowa? :-)
 
Niuniunia20 wszystkiego najcudowniejszego dla Was:-) odpoczywaj teraz po napewno tak jak piszesz niezla gonitwa była przed:-)
Emy to nieźle Ci sie trafiło nocna robotka oby tylko ludzie w porządku bo tak jak wspomnialas nawet rózne to bywa z ludźmi wiem bo tez w pracy czasami sie trafią takie okazy ze głowa mała.
Ponko mam nadzieje ze jednak szef twojego męża zmieni zdanie i zechce mu przedłużyc umowe trzymam kciuki
Tak sie zastanawiam czy my mamy lato czy jesień bo coś jest nie halo z ta pogodą :/ ja juz wole upały niz taką zimnice i deszcz. Nic sie nei chce człowiekowi robić przynajmniej jak tak mam a sprzątanko czeka...
Juz nie moge sie czwartku doczekac i wizyty mam nadzieje maluszek tak się ułozy ze poznamy płeć. Fajnie bo juz coraz mocniej odczuwam ruchy - bezcenne uczucie:-)
 
Witam wszystkie brzuchatki :-)
A u mnie cieplutko,sloneczko swieci od samego rana :-D
Emy no to Ci sie robota trafila i to w dodatku wieczorna,mam nadzieje ze to odespisz;-)
Niuniunia super ze sie odezwalas i ze weselisko sie udalo i oczywiscie czekamy na jakies wieksze relacje i zdjecia :-D
Witam nowa mame :-D

A tak z innego tematu dziewczyny :tak:
Nowy temat o ciazy zagrozonej jedna z nowych mam zalozyla moim zdaniem jest do usuniecia gdyz robi sie nam balagan na pod-forum a po drugie jesli tak kazdy kto jest nowy i przyjdzie i zalozy sobie swoj temat to na pewno sie nam zrobi bajzel:tak: A o takich sprawach mozemy pogadac na ogolnym albo na wizytowym temacie gdzie opisujemy o swojej ciazy i jak on przebiega:tak:
Decydujcie dziewczyny ale jak dla mnie jest do usuniecia:tak:
 
Ssabrinaa masz racje, tego typu temat moze bycw watku o samopoczuci albo wizyt u lekarza, moze po prostu do przeniesienia a nie usuniecia? ;-)
 
Witam wszystkie brzuchatki :-)
A u mnie cieplutko,sloneczko swieci od samego rana :-D
Emy no to Ci sie robota trafila i to w dodatku wieczorna,mam nadzieje ze to odespisz;-)
Niuniunia super ze sie odezwalas i ze weselisko sie udalo i oczywiscie czekamy na jakies wieksze relacje i zdjecia :-D
Witam nowa mame :-D

A tak z innego tematu dziewczyny :tak:
Nowy temat o ciazy zagrozonej jedna z nowych mam zalozyla moim zdaniem jest do usuniecia gdyz robi sie nam balagan na pod-forum a po drugie jesli tak kazdy kto jest nowy i przyjdzie i zalozy sobie swoj temat to na pewno sie nam zrobi bajzel:tak: A o takich sprawach mozemy pogadac na ogolnym albo na wizytowym temacie gdzie opisujemy o swojej ciazy i jak on przebiega:tak:
Decydujcie dziewczyny ale jak dla mnie jest do usuniecia:tak:

tez mi sie wydaje ze temat jest niepotrzebny...aczkowliek zebysmy nie zostaly zle zrozumiane, bardzo nam przykro ze takie rzeczy sie dzieja i trzymamy kciuki za pomyslny rozwoj wydarzen. Sabrina jestes modem, mozesz na priwa wysylac informacje ze takich tematow nie zakladamy i po prostu watek skasowac.

Z calym szacunkiem dla nowej kolezanki.
 
Ja jej post i dziewczyn odpowiedzi przeniose gdzie indziej tylko temat poprostu usune.
Ide sie brac za sprzatanie dziewczyny a tak mi sie nie chce hehe :-D
A wczoraj na wieczor moj maly tak mocno kopal i szalal kolo11-12 w nocy ze az moj A. poczul jego kopniaczki poraz pierwszy hehe a jak skonczyl to mowi ze on chce jeszcze :-D
 
reklama
ponko dobrze ze foty robisz....masakra...a ta spoldzielnia to jakas nienormalna, od razu powinni poinformowac mieszkancow....dokumentujcie, robcie foty i walczcie.

A i za meza trzymam kciuki, moze jak wie ze szef nie chce podpisywac umowy to lepiej juz szukac czegos nowego???


Ja od wtorku u rodzicow bylam i tez ledwo nadrabiam;) a nie chcialo mi sie kompa odpalac wolalm odpoczac od monitora i sie poopalac;P

Z tą pracą to jest tak, że A. pracuje w dużej korporacji gdzie jest podział na zespoły i jego bezpośrednim zwierzchnikiem jest manager. On mu nie chce przedłużyć umowy (nie powiedział nawet dlaczego, bo są etaty tylko coś mu się nie podoba), ale jest tam cała masa innych zespołów i od razu A. przeszedł się do innego managera zapytać, czy są etaty od października (wtedy kończy się mu stara umowa). Możliwe, że zatrudnią go w tym zespole, a jak nie, to trzeba będzie szukać gdzie indziej. Tamten manager raczej nie zmieni zdania, bo chyba ktoś mu coś nagadał no i trudno odpierać coś, o czym się nie wie (bo A. przecież nie wie o co w ogóle chodzi). Chłop mój chodzi podłamany, a ja się staram trzymać wszystko stabilnie, bo dwójka podłamanych to już koniec, jak w domu wariatów prawie. Ale staram się podnosić A. na duchu i być pozytywna, to wtedy będzie lepiej :)

Witam dziewczynki po kilku dniowej przerwie;)

Jestem już po ślubie, wszystko się udało;) Czekam teraz na zdjęcia od fotografa by Wam pokazać jak wyglądałam;) Powoli zaczyna widać mi brzuszek;)
Czuję się lepiej choć jeszcze zmęczenie wychodzi mi powoli po tym całym lataniu.

Postaram się nadrobić te wszystkie posty, które napisałyście;)

Buziaczki dla Was;******

Witam świeżo upieczoną mężatkę! :) Czekam na dalszą relację ze ślubu i zdjęcia oczywiście, strasznie mnie ciekawi jak wyglądaliście :zawstydzona/y: :-D

W ogóle dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka, w Realu są kasy pierwszeństwa, a że kolejka była na 15 osób przy każdej to podchodzę i mówię, że jestem w ciąży i słabo mi się robi jak stoję w kolejce. Mnóstwo babek, że jasne, dobrze robię, po to jest to wszystko, wszyscy uśmiechnięci, wpuścili mnie bez gadania, chociaż potem mała dyskusja się zrobiła, co która przechodziła w ciąży :-D Aż mnie rozbawiło.

I wczoraj moja "teściowa" bo przecież właściwie teściową nie jest jeszcze bo my z A. bez ślubu, powiedziała, że nie mogę na nią mówić per "pani" bo jak mały będzie mówił do niej babciu to będzie to trochę dziwne. I mam sobie to przemyśleć. Tylko że co, jak mam na nią mówić? Trochę dziwnie się z tym czuję :-p
 
Do góry