reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Hej dziewczyny, ja właśnie wstałam ;) Wczoraj cały dzień na nogach a niby nic nie zrobiliśmy. Takich dni nie lubię najbardziej.
Udało się zarazić moim świetnym humorem mojego chłopa i już jest lepiej jeśli chodzi o pracę. W tej firmie jest kilkanaście zespołów, więc można szukać do woli. Namawiam go na bojowe nastawienie :-D Jakoś mi wychodzi. Zawsze to on mnie pocieszał a ostatnio chyba ma gorsze dni. No cóż, trzeba to przetrwać. Ważne, żeby się nie poddawać.
 
reklama
Ponko podoba mi się twoje nastawienie, ja powtarzam to samo! Czasem powtarzanie takiej mantry pomaga, bo dużo zależy właśnie od nas samych a nie od innych, jak nam się często wydaje.
 
Kurcze muszę się uczyć powoli bo w środę mam obronę mgr a jeszcze jestem w lesie...

Onanana bede trzymac kciuki, moja siostra broni magistra we wtorek ;-)

A mnie dzis obudzilo sloneczko za oknem, co sie rzadka zdarza, mam nadzieje ze pozostanie na niebie na dluzej, dzis po lekarzu planujemy malego grila i fajnie byloby posiedziec na ogrodku.

Ja juz zjadlam sniadanko i bede sie obijac zanim moj wstanie po nocce :tak:.

Milej niedzieli Wam zycze.

Ja teraz w tygodniu mam bardzo malo czasu na BB bo w pracy po pierwsze nie wiem w co rece wlozyc a po drugie jak juz wspominalam zmienili mi biurko i nie bardzo mam jak siedziec na necie, ale wieczorami i w weekendy staram sie przynamniej przeczytac co naprodukowalyscie :-)
 
U nas też pogoda deszczowa!!! całą noc lało, tak mocno że kilka razy mnie ten deszcz zbudził...
Ponko masz zdrowe nastawienie ;D trzeba się wspierać każdy ma czasem cięzko ale od czego mamy tą drugą osobę u swego boku?? u nas jest inaczej ja zawsze uprawiam czarnowidztwo a mój kochany mnie pociesza i tłumaczy że damy radę że będzie dobrze ;D że trzeba trzymać sie razem a wtedy wszystko sie uda ;)) to takie budujące, zawsze stawia mnie to do pionu.... aż do następnego załamania ;D hihi i tak w kółko ;D
 
Hej brzuchatki :-)
U nas dzisiaj pogoda jest ladna,sloneczko swieci i jest znosnie na zewnatrz gdyz nie jest az tak duszno wiec pewnie za jakas godzinke wyruszamy na jakis spacer i po sklepach polazic:tak:
onanana kciukasy zacisniete &&&&&& :-D
Zycze wam milej niedzieli i przesylam troszke sloneczka do kazdej z was,mam nadzieje ze sie polepszy u was ;-):-D
 
cześć Dziewczyny, jeden dzień mnie nie było i tyle doczytania :) Ponko widzę poprawę nastroju i bardzo dobrze!
W kwestii zwracania się do teściów, mój M. bez problemu zaprzyjaźnił się z moimi rodzicami i mówi im mamo, tato, ja niestety tak łatwo nie mialam do teściowej mówię mamo ale w 3 osobie a do teścia mówię tato choć bardzo rzadko, raczej mówię bezosobowo, jednak po ostatniej wizycie mam ochotę do niego mówić per Pan, zresztą do końca ciąży nie zamierzam go widzieć, więc mam problem z głowy (choć niestety problem z teściem mam od samego początku, inna synowa mu się marzyła, bardziej uległa...)

No to już się poskarżyłam na problem z teściem idę poczytać dalej:)
 
Ssabrinaa oj zazdrościmy słoneczka u nas leje jak z cebra a na dodatek strasznie zimno :angry:

ja nie mam problemu ze zwracaniem się do teściów bo ich nie mam mój mąż mówi do moich rodziców teściu,teściowo nigdy nie powiedział mama, tata uwrza że rodziców ma się tylko jednych ja w sumie też tak uważam też bym nie umiała powiedzieć mama, tato do teściów. ;-)
 
Hej babeczki!

U mnie spadek formy... Upał, ze szok u nas, niby słońca nie ma, ale duszno strasznie! Głowa mi pęka i wciąż mam te trudności z oddychaniem... Strasznie mnie wczoraj bolało w klatce piersiowej... :eek: Jutro zadzwonię do lekarza... :-( Wstaliśmy do tego o 12.00 dziś, a mieliśmy rodziców mojego M. zapowiedzianych, ale na szczęście nie wpadli o świcie!

Onana - &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za obronę!

Ponko - trzymam kciuki, by wszystko dobrze poszło z pracą Twojego mężczyzny!

Sabrina - jak się udał spacerek?

Pozdrawiam serdecznie wszystkie brzuchatki i fasolki!
 
Witam kobitki
u nas dzisiaj tez pogoda beznadziejna nie dość ze pada to jeszcze to zimno a ja taki zmarzluch jestem ze nie moge sie ogarnąc. My w sumie z męzulem przeleniuchowalismy cały dzien tylko do kościółka wyjscie i chałupka a co czasem trzeba sie poobijać:-)

Onana trzymam kciuki za obrone :*


Miłego wieczorku
 
reklama
U mnie dzis caly dzien sliczna pogoda, my juz po wizycie u lekarza, opisane w odpowiednim watku, potem zrobilismy sobie grila na obiad, objadlam sie karkowka az mi ciezko, teraz odpoczywam i oswajam sie z mysla ze moj dzidzius juz ma okreslona plec :)
 
Do góry