reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dobrze ci cynawonowa napisała, że to rozmiar pęcherzyka, ale jeszcze trochę i będzie tyle miała fasolka , a widzę, że masz suwaczek z 6 tyg to pomysliłaś się z datą miesiączki,że lekarz stwierdził że ma 4 tyg i 6 dni??
 
reklama
@poxo - bidulo! ale Cię wymęczyli! z dzieckiem wszystko w porządku? czyli wygląda na to że się odwodniłaś wymiotami??
Dobrze , że już w domu!
 
Poxo no to cię nieźle nafaszerowali tym wszystkim na maksa, ja też miałam taki silny ból głowy, że myślałam, że głowe mi rozwali to aż z wyczerpania usnełam, ale to było na początku ciąży jak jeszcze nie wiedziałam :)
 
Ja już mykam do łóżeczka, bo biorę też luteine i muszę leżeć, mam taki problem z uśnięciem jak nie wiem strasznie serducho na noc mi wali i w tym problem, mam nadzieję, że się unormuje. Wam życzę słodkich snów i do jutra, u nas na dolnymśląsku ma być jutro 21 stopni a w niedziele 25 mam nadzieję , że się sprawdzi papa buźki...
 
data miesiączki była dobra tylko chyba później miałam owulkę i ta jego maszyna do najlepszych nie należała. Zobaczę za jakieś 3 tygodnie bo będę miała USG w UK i tam mi już powiedzą jak i co i wpiszą w kartę ciąży. Ale najważniejsze że ciąża jest :-)
 
Z tego wynika, że z loczkiem wszystko ok... (jak już ma serduszko... :-), bo pytałam tego przemiłego lekarza, czy coś już widać, bo ostatnio był tylko pęcherzyk, i powiedział mi, że tak, że już serduszko jest...)

Odwodnienie, no takiego tragicznego na pewno nie było, bo w ubikacji byłam 2 razy (obiad wszystko strawione) tylko poszła ostatnia herbatka ( a raczej nawet pół szklanki) i troszkę żółci potem... ( w sumie może szklanka płynu...) potem tylko szarpało, bo już nie było treści w żołądku, nie było co zwracać...

Następnym razem nie dopuszczę do takiego bólu...

A siniaka mam po kroplówie jak złoto... :-( to w jednej ręce a w drugiej dwa malutkie...
 
Ja też idę leżeć... bo dwie ostatnie noce to były ehhhh... idę się przytulić i nyny... ;-)

Dobranoc...
 
reklama
Poxo bidulko ale mialas przezycie az Ci wspolczuje.Cale szczescie juz jest po wszystkim i jestes juz w domciu :-)
Ja tez za jakis czas do wyrka ,zmeczona jestem :tak: Wiec milej nocki dziewczyny :-)
 
Do góry