reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

reklama
Ania wroc ja tez lezalam 5 dni w szpitalu na rozkurczowych. A dali ci podtrzymujace leki? Jesli za male cialko zolte to ci powinni przepisac duzo progesteronu na wspomaganie. Ja jeszce dostalam clexane w zastrzykach na ukrwienie macicy. Badz dobrej mysli i cisnij lekarza o duze dawki progesteronu chociazby do momentu az lozysko przejmie wszystkie funkcje.
dostałam duphaston co 8 godzin i nospe narazie mam tylko usg szpitalne i tam mi tak powiedzieli. w srode ide do swojego ginekologa zeby to skonsultowac i zalozyc karte ciazy moze on cos innego powie albo da mi cos wiecej niz szpital
 
Sara-R , AniaWroc, dziewczyny jest tak wczesnie ,ze wszystko sie moze samo naprawic ,ze nastepne usg bedzie dobre.
Sara-R jesli nie mialas mega silnych boli po jednej ze stron to raczej nie powinna byc to ciaza pozamaciczna. Moze masz jakas cyste na jajniku , i to widzial gin.

Trzymam kciuki dziewczeta bardzo
 
Dzis od rana pusto?

Śpicie mamusie? :D


Taka pogoda ze tylko lezeć w łózku można...
A ja biore się za pieczenie ciasta - Czarny Las.
Mam strasznego smaka na bitą śmietane :D
 
Witam dziewczyny :-)
Pustki sa :tak: U mnie pogoda jest ok ale mnie sie wczesniej wstawac nie chcialo :-D a zaraz trzeba isc chate ogarnac :tak:
Wiec milego dnia wam zycze dziewczyny ;-) wpadne pozniej :-D
 
I ja się witam :-)
Pogoda dziś gorsza niż wczoraj ale źle nie jest na szczęście.
Za mną od paru dni parówki chodziły a jak już sobie zjadłam na śniadanie to teraz mi ciężko i mdli mnie trochę.
A i sprzątania ciąg dalszy zaraz ;-)
Coś mało piszecie ostatnio...
 
I ja witam w sobotę :) rzeczywiście dzisiaj pogoda brzydka, także ze spacerku chyba nici, więc też się wezmę za ogarnianie chałupki :)
Życzę miłego dzionka :)
 
A wiec i ja jestem wsrod mam sprzatajacych dzis :D

Babcia zabrala Macka na spacer wiec robie porzadki w szafach. Pakuje za male ubrania i przygotowuje tuniki i ciążowe ;)
 
Hej, a ja wczoraj miałam nienajlepszy dzień bo od rana się cieszyłam na pierwszą wizytę u lekarza a tu mi zadzwoniła pani z recepcji, że pan doktor jest chory i musi mi przesunąć termin na poniedziałek...:-( A do tego wieczorem zaczęło mnie kłuć po lewej stronie tak jakby jajnik-nie bardzo mocno ale niegdy tak nie miałam i się zdenerwowałam co to może być...Jak poszłam spać to przeszło i dzisiaj już nic nie boli ale strach pozostał. Coś mi się wydaje, że cały weekend będę czekała na tę poniedziałkową wizytę...:zawstydzona/y: Tak czy tak życzę Wam udanej soboty i niedzieli...;-)
 
reklama
Witam Was wszystkie w piekny sobotni poranek :-). Ja tez spedze dzis caly dzien na mysleniu o jutrzejszej wizycie, bede miala usg i juz nie moge sie doczekac :blink:, chce zobaczyc ze wszystko ok, fasolka na swoim miejscu i rozwija sie prawidlowo, tym bardziej ze moje samopoczucie fizyczne jest super i wogole nie czuje ze jestem w ciazy, jedynie lekko bolace piersi mi o tym przypominaja :-D. Wiec chyba zeby jakos zabic czas tez zabiore sie za porzadki ;-)
 
Do góry