reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2011

Szalone tempo waszego pisania mnie przerasta :-)
U mnie bez zmian. Strach mnie zabija, co rano jestem pewna ze już ciazy nie ma i zaraz zacznę ronic. Nic na to nie poradzę. Tak stało sie 4 mies. temu.
W tym cholernym kraju nie chodzi sie do lekarzy, wiec w momencie mega schizy poszłam do szpitala 5,5 tydz.i blagalam zeby mni zbadali bo nie czuje objawów ( tu sciemnilam bo objawy mam) i ze dostaje na głowę ze stresu. Pielęgniarka powiedziała ze nie ma żadnych podstaw do robienia USG i do wizyty lekarskiej i ze mam iść do domu. Jak sie stresuje to mam spotkać jakiegoś psychologa. Debile - 5 min wizyty by mi za psychologa wystarczyły, ale nic nie poradzę. Wizytę mam za tydzien i muszę wytrzymać. Dzis bolal mnie kark i znowu schizowalam ze to ciąża pozamaciczna.
Ale szczerze mówiąc to raczej kark bolal mnie od przesłania pól nocy w ciuchach na sofie :). Twarz mam jak u nastolatki a w dzień jestem tak zmęczona ze marze tylko any sie zdrzemnac.
Gratuluje wszystkim co to już dzidzie widziały i slyszaly i mam nadzieje ze dołącze do was w przyszły piątek.

tzn krzyz??? ja tez mam jakies snyy i schizy ale potem wszystko wraca do normy jak zaczynam miec mdlosci hehehe
 
reklama
Ja już jestem po pierwszej wizycie. Ale nie mam dobrych wieści.
W macicy ciąży nie widać. Jednak w lewym jajniku COŚ jest, może właśnie ciąża... Dostałam skierowanie na HCG na dziś i następne w poniedziałek. A wtorek rano wizyta.
Lekarz powiedział, że jak będę miała silne bóle brzucha, będzie mi słabo mam iść od razu do szpitala :-(
jak na moje to w jajniku po owulacji i zaplodnieniu jest cialko zolte. Zrob bete i idz we wtorek, moze lkko ci sie owulka przesunela. Najwazniejsze ze lekarz chce cie przyjac.
 
Dzięki za odpowiedzi. Entuzjazm mój opadł, nie widzę tego kolorowo, jestem zła i płakać mi się chce. Ale muszę siedzieć w robocie.
I tak jak się okaże że jest ciąża w macicy, to lekarz nastraszył mnie, że czekają mnie testy genetyczne, bo moja siostra jest chora! Już w ogóle mnie załamał.
 
Witam sie dziewczyny :-)
U mnie dzisiaj jakos brak weny :eek: i w dodatku zaczyna mnie bolec glowa :-(
Sara-R spokojnie to jeszcze wczesnie,owulka mogla sie przesunac :tak: zrob badanie krwi i badz spokojna :tak:
 
jak na moje to w jajniku po owulacji i zaplodnieniu jest cialko zolte. Zrob bete i idz we wtorek, moze lkko ci sie owulka przesunela. Najwazniejsze ze lekarz chce cie przyjac.


dzięki, może będzie ok. Chociaż się nie nastawiam już na nic. Zobaczymy. Wrócę do Was we wtorek i dam znać.
Fajne babki jesteście, zdrówka życzę.
 
Sara odetchnij spokojnie.... Niebawem sie wszystkiego dowiesz. Nie sugeruj sie tym czym lekarz cie straszy. Ja tez bylam nieraz postraszona przez gina niewiadomo czym. Oni wola uświadomić co moze cie czekac, ale często sa to diagnozy na wyrost i błedne. Powodzenia ci zycze!!!

Wlasnie dlatego ja czekam min do 8tc na USG, bo jakby sie okazalo ze ciaza za wczesna i nic bym nie zobaczyla to tez bym schizowala. A tak to patrze jak mi brzuch rosnie i mam poczucie ze jest ok.
 
dzięki, może będzie ok. Chociaż się nie nastawiam już na nic. Zobaczymy. Wrócę do Was we wtorek i dam znać.
Fajne babki jesteście, zdrówka życzę.

Nie martw się!! :) Mnie też nic nie zobaczyła, powiedziała, że to raczej nie ciąża. Nawet nic na jajniku nie było. Zrobiłam dwie betki, ładnie przyrastało i wszystko jest okej. Już po pierwszej się uspokoiłam, bo wyszła dość wysoko - 3700. Zresztą zobaczysz wtedy na jakim etapie jest Twoja ciąża i może się okazać, tak jak u mnie, że OWU się przesunęła. Mnie o całe 3 tyg. powinnam być teraz w 11tc a jestem w 8 :) Co prawda rozbieżność w wyniku jest duża - wynik może wskazywać zarówno np. 3 jak i 5 tydzień ciąży, ale to też pokazuje, że ciąża może być dużo młodsza i nie ma się co martwić! Trzymam kciuki :)
 
Kurcze, dziewczyny, chyba mi się włącza 'wicie gniazdka'. Poprzednią ciążę spędziłam na kanapie a teraz?! Dziś wstałam o 7 rano i musiałam odkurzyć i posprzątać kuchnie oraz pranie zrobić.

Sara-R na razie postaraj się nie przejmować, wiem że to trudne ale do wtorku nie jest tak daleko i wszystko się wyjaśni.
 
Ostatnia edycja:
czesc dziewczyny ja po dlugiej nieobecnosci znowu sie odzywam niestety ostatni czas spedziłam w szpitalu trzymali mnie ponad tydz z powodu krwawienia i wczesniejszych poronien. stwierdzili poronienie zagrażające dostalam leki na podtrzymanie. dzisiaj wypisali do domku bo na usg pokazało sie serduszko. ale mam za male cialko zolte i powiedzieli ze moze sie sie nie udać zobaczymy poki co walczymy dalej.
a tak przy okazji witam wszystkie nowe i "stare" mamusie
 
reklama
AniaWroc trzymam za Was kciuki :) oby szczesliwie w dwupaku minely ci 9 msc
Ania za kilka dni Wasza rocznica slubu :-) Wszystkiego Najlepszego przyszli rodzice :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry