reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Widze, ze praktycznie nikt tu juz nie zaglada.
U nas jakos leci. Zuzia idzie do przedszkola od wrzesnia, czyli bede juz miala dwojke przedszkolakow w domu. Nie wiem kiedy to zlecialo... Dzieciaki niestety nachorowaly sie troche przez ten rok. Nawet teraz mimo ze cieplo Zuzia goraczkuje bez jakichkolwiek innych objawow. A synek dokladnie to samo przechodzil ponad tydzien temu.
Co u naszych ciezarowek Paulinki i Tygryska? Pewnie juz tulicie maluszki:tak:

Grudnioweczko gratulacje;-) Jak sie czujesz?
 
witam się i ja!

asiulka tak ja już tulę od miesiąca moją córeczkę :-):-):-) Jest najcudowniejsza na świecie! Dawidek ją uwielbia!! Jesteśmy tylko na piersi, urodziła się przez cc, 4060g i 57cm.
Tak mało tu zaglądam że nawet nie mam aktualnego suwaczka :-D

Pozdrawiam Was!!
 
Witam się :) Chyba już mogę się pochwalić, choć nadal dopóki nie usłysze bicia serduszka to będę się martwić. A więc będę mamą :)))) Termin luty 2014

Paulinka śliczną masz córeczke, jak się mieszka, jak maleńka?
Asiulka mam nadzieję że już się dzieci wychorowały i teraz będzie tylko lepiej

Co u reszty?
 
Paulinko gratuluje Kochana:tak: Pokaz nam malutka;-) Jak ma na imie? Duza dziewczynka i fajnie, ze udaje Wam sie karmic cycusiem. Pamietam, ze z Dawidkiem mialas problemy i bardzo to przezywalas. A Ty jak dajesz sobie rade jako podwojna mamusia?

Trusiu gratuluje:tak: Na pewno wszystko jest dobrze, ale rozumiem Twoj niepokoj. Jak Wam sie zyje na wyspach? U nas z chorobami jest zdecydowanie lepiej niz zima. Dzieciaki poki co nie lapia jakis powazniejszych infekcji, ale ciagle cos sie przyplatuje:sorry:
 
Paulinka-pięknie gratuluję córeczki, ja mam jakieś przeczucia, że będzie druga córa, ale wiadomo że jeszcze nic nie wiadomo.
Trusiu-gratuluję-z całego serca,
Ciekawe co u Tygryska
Mam termin na styczeń 2014, ze mną na forum jest również nasza Diablica.
Jutro mam przezierność karkową więc trzęsę portkami i proszę o kciukasy.

Wklejam tu parę zdjęć, bo do odpowiedniego wątku chyba mało kto zagląda. Zobacz załącznik 570371 DSC00070.jpgDSC00071.jpgDSC00074.jpgDSC00078.jpg
Oto moja Olka i ja 10tc
 

Załączniki

  • DSC00070.jpg
    DSC00070.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 27
  • DSC00071.jpg
    DSC00071.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC00074.jpg
    DSC00074.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 32
  • DSC00078.jpg
    DSC00078.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 37
Cześć dziewczyny :) jestem i ja :happy2:
Nasza dziewczynka - Magda urodziła się 24 maja. Poród miałam szybki, córeczka 2900g i 52 cm śliczniutka i zdrowiutka. Tez karmię tylko piersią i myślę, że tak zostanie bo Krzyś pił 2 lata :tak:. Poza tym wszystko dobrze, wczoraj mieliśmy chrzest, mala rośnie jak na drożdżach.
Paulinka gratulacje, duża dziewczynka :happy2:
Grudnióweczka, Trusia - gratuluję i życzę Wam spokojnych i bezproblemowych 9 miesięcy
 
trusia GRATULACJE!!!!!! Strasznie się cieszę :-) Planowaliście czy akurat tak się samo przytrafiło? Jak się czujesz?
I dziekuję, córcia moja to faktycznie slicznotka ;-) Mieszka się cudownie! Nie ma to jak na swoim, wszystko urządziliśmy tak jak chcieliśmy, z radością wracam do domu nawet po zwykłym spacerze :-)

asiulka córcia moja ma na imię Agnieszka :-) A jak daję sobie radę? Chyba dobrze :-D Czasem serce mnie boli że nie mogę Dawidkowi poświęcic tyle czasu i uwagi co kiedyś no ale taka kolej rzeczy. Ja mam to szczęście ze maż cały dzień jest z nami bo do pracy wychodzi wieczorem więc sama jedynie musze ogarnąć kapiel dzieci i usypianie, nie jest źle :-)

tygrysku Tobie też gratuluję, taka kruszynka z Twojej córeczki :-)
 
Hej

Paulinka planowane ale takie z zastanowieniem się, bo wiadomo cżłowiek już przyzwyczajony do wygody, ale zawsze była mowa o dwójce to albo teraz albo nigdy, będzie 3 lata różnicy jak chciałam i zobaczymy czy dziewczynka czy chłopczyk bo starałam się trafić w owulację

Tygrysku super poród,zdrówka

Grudnióweczka to ja zaraz za tobą, bo w lutym :) ty też mam takie ranne mdłości? Ja wstać czasem nie mogę, przy łóżku woda i biszkopty
 
reklama
Czesc Dziewczynki. Niestety dopadlo mnie chorobsko:-( A pogoda taka cudna na zewnatrz...

Grudnioweczko
Olcia sliczna czarnulka i jaka duza:tak: A Ty szczuplutka, ale brzuszek lekko juz zaokraglony:tak:

Tygrysku gratuluje coreczki. Rzeczywiscie malutka, ale pewnie szybko nadrobi;-)

Paulinko
fajnie, ze masz meza do pomocy. Mojego nigdy nie ma i od zawsze sama musze sobie ze wszystkim radzic:sorry2: A Dawidkowi tylko na dobre wyjdzie fakt, ze teraz nie tylko on jest w centrum uwagi;-)

Trusiu ja tez uwazam, ze jedynak jest troszke skrzywdzony przez rodzicow i na pewno podjeliscie sluszna decyzje. A 3 lata to naprawde fajna roznica wieku:tak:
 
Do góry