reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
witam się i ja przedpołudniowo.

aduśka widzę, że jedziemy na tym samym wozie. ja jutro spadam do szpitala i też koło środy, czwartku będzie wywoływanko.

a w związku z tym, że znikam z domku pewnie na ok. 5-7 dni to dziś jeszcze sprzątam, piorę, i dogadzam sobie jedzeniowo. właśnie wchłonęłam drugie śniadanko (śledziki, kanapki z żółtym serem i majonezem i ćwikłą ) mniam.

Trusia już dziś do szpitala? trzymaj się, będzie ok.
 
Ostatnia edycja:
Joaś fajny ten twój blog. Dopiero teraz zajrzałam :)zazdroszczę ci tego, że się realizujesz w taki sposób. J trochę się pogubiłam. Za dużo we mnie leniucha :zawstydzona/y:.
 
Witam się poniedziałkowo! :-)

Nissanka i Amerie - niesamowity zbieg okoliczności!!!
Amerie - super, że dobrze czujesz się w swoim ciele! To musi dawać dodatkowego kopa energetycznego...a dla nas jest pocieszeniem, że tak krótko po urodzeniu dziecka można już czuć się atrakcyjnie :-) i kobieco!
Holly - super pomysł z wątkiem dotyczącym rozwoju dzieciaków...mam tylko nadzieję, że Twoja intencja się spełni i że nie będziemy sobie wzajemnie nakręcać paranoi, że czyjeś dziecię rozwija się w innym tempie...
A ja jak zwykle polecam książkę - w temacie rozwoju oczywiście :-) Zawitkowskiego. Jeśli już o niej pisałam, to wybaczcie powtórzenie: MAMO TATO co ty na to?
Joaś - trzymam kciuki za Twoje jutrzejsze usg!

jest 13ta a ja dalej zalegam w szlafroku....nocka nieprzespana bo kaszel mnie męczył przeokropnie...syropek tak średnio pomaga, już nie wiem co mam robić...ech...zaraz zabieram psy na tradycyjny, codzienny spacer do lasu - najlepsza naturalna inhalacja :-)

Trzymajcie się cieplutko! i miłego dzionka!
 
witam,
nie bylo mnie przez weekend i nie wiem czy bede miala czas nadrobic. Maly wlasnie skonczyl ssac i sobie zasypia.
a moj weekend byl bardzo ciekawy. Odwiedzila nas moja najblizsza rodzinka z zaskoczenia, nawet tata z irlandii przylecial. Byla to akcja o ktorej nie mialam pojecia. Moja starsza siostra skoordynowala wszystkich :-)
Pozdrawiam poniedzialkowo ;-)
 
Magdaaa, ja mam sporo wód i skurcze nawet jeśli sa to nie dają efektu... Ale nadzieję zawsze można i trzeba mieć, szczególnie po terminie :-D
 
reklama
Amerie karmiłaś o 19 i potem dopiero o 24..?? mi nagadali że mam budzić najpóźniej co 3 godziny, Wy tak nie robicie??
Pewnie gdzieś już było takie pytanie ale nie znalazłam, karmicie jedną piersią i na drugim karmieniu drugą? Ile Wasze maluchy ssają jedną pierś?? Cd. mleczka to próbowałaś herbatek na laktacje? Mi bardzo pomogła HIPPa - bo brakowało mleczka a teraz musiałam ją odstawić bo mam aż za dużo. Położne też ją polecały


Cd. formy to ja ważę mniej niż przed ciążą i jestem w szoku, dieta matki karmiącej nie pozwala żadnemu kilogramowi zostać na dłużej...

Elzu a konsultowałaś z kimś czy możesz nosić ten pas? Ja miałam go kupować po tym jak o nim pisałyście, wstrzymałam się bo stwierdziłam że może się nie przydać, a kilka dni temu usłyszałam że nie wolno ściskać brzucha bo mogą się zrobić skrzepy i że to gin powinien ocenić czy wszystko jest ok

zalgol fajnie że już w domu, odpoczywajcie teraz :)

holly
dla mnie pobieranie krwi u małego to koszmar, był już tyle razy kuty przez tą żółtaczkę że głowa boli.
Pobierali mu z rąk, nóg i główki, okropnie się darł, teraz w piątek miał z palca u stópki, ale trwało to kilka minut bo do bilirubiny muszą mieć całą fiolkę więc wyciskała mu to... ehh koszmar dla mnie

Tofiś majty są dobre bo rana w tych siatkowych się wietrzy a im więcej powietrza tym lepiej się goi. Ja tak pierwszy tydzień używałam tylko takich i te wielkie BELLE, po tygodniu już bawełniane i podpaski Bella średnie, na noc większe

ania ja już wypróbowałam chyba wszystkie chusteczki, jak nie uczula to używam dalej, Kindii jak dla mnie są ok.
 
Do góry