reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Goncia u mnie wody sie saczyly i wydawalo mi sie ze siku nie trzymam, wiec nie zawsze leci ciurkiem ;-)
rtyska moja czasem sie krztusi jak za szybko je, ale raz kaszlnie i juz lepiej, pozatym czesto ja podnosze do gory do odbicia.
lile nasza Mala strasznie dlugie paznokcie miala ;)

biedna agrafka!

ech.. a mnie dopadl ten 'slynny baby blues' jakies rady jak sobie z tym poradzic?
 
agrafka, kurde, trzymaj się

a propo drapania to moja niunia też cały czas mi tam coś grzebie. momentami jest to nie do zniesienia. np. teraz ;-(

Joaś widzę, ze co poród to przeżycie. mam nadzieję, że ten będzie krótki, bezbolesny, i bez takich przeżyć.
 
Trzymam kciuki Agrafka, ale tez sie trafilo w koncówce.Nie dosc ze takie problemy to jeszcze sprzęt nawalił i musi jezdzic po okolicznych miastach.Napewno z malenstwem bedzie wszystko dobrze!!!!

A Amerie tez nie ma spokoju nawet po urodzeniu małego i wciąż jakies problemy.Trzymam &&&&&&&&&&!!!

Joaś tez widze niezłe przeboje miałaś z dzieciaczkami, oby przy tej 5-tej istotce Ci odpusciło tych problemów.
 
Kurcze, biedna agrafka! Mam nadzieję, ze szybciutko dojdzie do siebie!!

Uściski i pozdrowienia dla Amerie przekazane!

joaś ja również Ci dziękuję, ze tu jesteś:)
 
Nasz synek Daniel przyszedł na świat 25.10 o godz. 12:16, CC ważył 2900, 52cm, 10pkt. Niestety dopiero dzisiaj wyszliśmy ze szpitala, maluszek miał wrodzone zapalenie płuc i bakterie w płynie mózgowo-rdzeniowym. Na szczęście wszystko jest już dobrze i cieszymy się wspólnym czasem w domku.
 
reklama
Do góry