reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Aniu super że wróciłaś, widzisz teraz bedzie już dobrze
Holly musisz mieć naprawdę aniołka że daje ci pisać z nami na bb, ucałuj go od nas i podziekuj mu :)
Agatakat jak ja bym chciała tak urodzić i sn i bez nacięcia, marzenia, a że boli, wiadomo....
INGA witamy!!!!

Czy ktoś ogląda Między kuchnia.... na tvn, pokazywali wózki i głęboki lekki 11kg i fajnie skłądany tylko niewiem co to za firma, oczywiście ślepa jestem. Coś na B chyba....
 
reklama
czesc dziewczyny wpadłam sie tylko przywitac, bo mam dzien wyrwany zkalendarza, boli mnie podbrzusze i głownie szyjak i cały dzien stekam, jkaies skurcze, nie skurcze, sama nie wiem co to jest. gratulacje dla świeżych mamusiek!
 
ja juz po lekarz skurczy brak, szyjka juz nie mam, w czwartek ide znowu tym razem po skierowanie do szpitala i jak nic sie nie stanie to bede mi wywoływac:( tak sie zmeczyłam tym lekazem ze do konca dnia chyba bede lezec.
 
Ania super, że jesteście w domku :-)

U nas dziś taka mgła, że nic nie widać z okna, jakbym mieszkała w brytyjskim horrorze. Tak bym chciała już z Leosiem wyjść na krótki spacerek... a tu nie ma takiej opcji.

Mnie też rozpiera energia, ale bateria starcza mi tak do 20... Potem myślę tylko o spaniu, a Leonard wtedy właśnie zaczyna szalony wieczór pod tytułem "cycuś, kupka, druga kupka zaraz po zmianie pieluchy, cycuś, drzemka, siku na mamusię w trakcie przewijania, cycuś..." itd :-) Kończy tak o 22, ale dla mnie to jak północ. Dzisiejsza noc była inna niż poprzednie - obudził się o pierwszej, jadł przez 45 minut, przewijanko, potem spał do piątej rano, pół godzinki szamanka i lulu do 9.30 :-) Nie jest źle.

Właśnie mi się przypomniało że znajomi którzy byli u nas przedwczoraj mówili, że nie przewijali w ogóle Małej w nocy bo by później nie zasnęła - u Leosia zaobserwowałam, że ma odwrotnie - nie byłby w stanie zasnąć na dłużej z kupą w pieluszce a ja nie zasnęłabym bojąc się o odparzenia na pupce. Brrr
 
holly - to super że taki Leoś grzeczny daje się mamusi wyspać w nocy:) No a z tym przewijaniem to chyba całkiem normalne że woli spać w suchej pieluszce:)
 
holly fajnie że masz czas do nas zaglądać. to bardzo fajne co piszesz o Leosiu. a propo przewijania w nocy to ja też miałam taka koleżankę która w nocy nie ruszała pampersów.
ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam. jak można dziecka nie przewinąć po kupce czy po siusiu jak pampers jest mokry:no:

ja z jednej strony już bym chciała, zeby moja mała była z nami a z drugiej, wiedząc poniekąd co mnie czeka, to jeszcze chwilkę niech sobie u mnie pomieszka.
 
Witam sie popoludniowo. Dzisiaj nie mam weny na pisanie na forum. Wpadlam tylko na chwile. Nadrobie co napisalyscie bo potem bedzie ciezko..
Holly fajnie ze Dingo tak podchodzi do Leosia, i ja mam takie podejscie jak Ty, nie bede ograniczac kontaktu malutkiej z kotkami bo koty sa caly czas w domku i bylo by ciezko, wiadomo uwaga wtedy bedzie poswiecona 100% na nich.
Svensonka piękna malutka :)
Paulinka super ze jestescie w domku :) Dawidek jest przecudny :) Wiem ze nastawialas sie na porod naturalny ale takiego duzego dzieciaczka to ciezko byloby urodzic, najwazniejsze ze wszystko jest ok :)
Ania Agatka jest ślicznusia:)
Ehh wiecej nie dam rady doczytac... Moze jutro :)
 
a propo przewijania w nocy to ja też miałam taka koleżankę która w nocy nie ruszała pampersów.
ja sobie czegoś takiego nie wyobrażam. jak można dziecka nie przewinąć po kupce czy po siusiu jak pampers jest mokry:no:
Ja sobie też nie wyobrażam by mój mały leżał całą noc w pełnym pampersie :/
 
Witam sie popoludniowo. Dzisiaj nie mam weny na pisanie na forum. Wpadlam tylko na chwile. Nadrobie co napisalyscie bo potem bedzie ciezko..
Holly fajnie ze Dingo tak podchodzi do Leosia, i ja mam takie podejscie jak Ty, nie bede ograniczac kontaktu malutkiej z kotkami bo koty sa caly czas w domku i bylo by ciezko, wiadomo uwaga wtedy bedzie poswiecona 100% na nich.
Svensonka piękna malutka :)
Paulinka super ze jestescie w domku :) Dawidek jest przecudny :) Wiem ze nastawialas sie na porod naturalny ale takiego duzego dzieciaczka to ciezko byloby urodzic, najwazniejsze ze wszystko jest ok :)
Ania Agatka jest ślicznusia:)
Ehh wiecej nie dam rady doczytac... Moze jutro :)

Dziekuje
 
reklama
Svensonka ja przy Julce zastojów nie miałam.Ale prysznic,okłady na piersi z liści kapusty-obtłuczone liście tak żeby sok puściły a najlepiej schłodzone.To tyle pamiętam ze szkoły rodzenia.

Probowalam juz chyba z 10 sposobow nic nie pomaga
polozna tez pomagala przystawiac dzis ale mala nie dala rady otwierac buzi dalej piersi jak kamienie nie wiem jak ja noc przezyje
dostalam antybiotyk na 2 tyg zeby miec mniej mleka oby pomoglo
jutro jade kupic odciagacz elektryczny i pol na pol bede karmic bo nie wytrzymam
 
Do góry