reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
agatakat no to nie wiem może coś wyhodowali i potrzebowali czasu a może to (czego Ci życzę ) pomyłka . Zaczekaj do jutra i pogadaj z lekarzem - innego wyjścia nie ma. Wiem jedno - im nie wolno ufać - lepiej to dokładnie sprawdzić - czy to Twój wynik itd.
Ja miałam ostatnio taką sytuację - dopadła mnie infekcja uszu , poszłam do lekarza przepisała antybiotyk, poszłam do apteki , wykupiłam ale coś mnie tknęło w samochodzie otworzyłam paczuszkę z apteki i co się okazało? antybiotyk 3xsłabsza dawka niż przepisana przez moją Dr, a do tego zamiast na 10 dni antybiotyków dali mi na 5 dni . Wściekłam się nieziemsko , wróciłam do apteki - a pan w aptece na moją wściekłość - ale on takich i tyle nie ma - ja na to to trzeba mi było o tym powiedzieć - poszłabym do innej apteki !!!
Tak więc ufaj ale sprawdzaj
 
Ja nie lubie grzybów haha :)
Dobra schodzimy dziewczeta na ziemie, koniec o tych smakolykach bo w nocy zpac nie bedziemy mogly :)
A tak na serio to ja juz sie zegnam.Jutro wizytka na 11 wiec nie wiem czy wejde rano, ale gdzies kolo 13 juz bede napewno z relacjami z wizytki.
Miłej nocki zycze :) I dziewczyna terminowym mocnych regularnych skurczy :)
Buziak
 
Dziewczyny ale smaka robicie, dobrze że jestem najedzona :-D

Joaś ja też jeszcze planuję fryzjera za tydzień lub za dwa załatwić - mam nadzieję że zdążę.
 
no dziewczynki:) wszystkie ustawione w kolejce widzę:tak: może i ja się tu jakoś wkręcę??termin na 8 listopad ale coś mam przeczucie że może być wcześniej... fajnie żeby tak te pierogi i ananasy pomagały ale kiepsko to widzę:-)
coś mi się wydaje że to te małe szkrabki w brzuszku zadecydują kiedy chcą ujrzeć światło dzienne:-D
brzuchy Nam juz tak wystaja że trudno je ukryć,czasem moja córka żeby było fajniej mówi--WIESZ MAMO PRAWIE NIE WIDAĆ ŻE JESTEŚ W CIĄŻY-staje przed lustrem i co widzę? DUŻY BRZUCHOL. a i myślałam że ją uduszę gdy chodzimy po mieście a ona mówi-SZYBCIEJ!
 
a co do jedzenia to powiem tylko że jem różności:) jak pomyśle że później gotowane albo prażone jabłuszko, nic smażonego i uboga ilość czekolady....to płakać mi się chce. ale czego to my matki nie robimy dla swoich dzieci?
 
Zdążysz, zdążysz, Tofiś do tego fryzjera, ale za długo nie czekaj
Angola, nie każda musi być na diecie - zależy jakie masz dziecko, niestety moje z tych wrażliwych :-(
 
reklama
znając moje zezowate szczęście to bez dietki się nie obędzie:)
meriva Ty szczęściaro!!!!super że juz w domku jesteście
 
Do góry