reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
holly -znam ten ból, teraz kopiuję sobie posta zanim wyślę :-) powodzenia kochana, ucałuj maluszka
amerie -trzymam kciuki!
czemu chcesz olejek jak masz dopiero 37 tc???
Ja wzielam i nic nie podzialal wiec jak ma dzidzia byc to sama wyjdzie
a to takie desperackie myśli, naczytałam się na forach o tym i mi się odechciało :sorry:
Dzisiaj idę na ostatnie usg, już się nie mogę doczekać :-D
 
Ostatnia edycja:
Amerie kciuki zaciśnięte!!!!!
Holly bardzo się cieszę z Twojego humoru, tak pozytywnie:) super!
Mi się dziś śniło, że Adaś ważył 4860.... ;)
Dziś samopoczucie lepiej i mam nadzieję, że tak pozostanie. Ja w sumie żadnych oznak porodu nie mam. Tyle co sobota i niedziela rano to stawianie sie brzucha i takie kłucie....
także sądzę, że do terminu dotrzymam - 19,11,
Przyjemnego dnia życzymy!!!
 
Czesc dziewczynki :*
baska - super ze jestes juz z malutka w domku :) Czekam na fotke i relacje z cc :)
Grudnioweczka moja mama rodzila 4 dzieci. I pierwsze najdluzej czyli 3 godziny od pierwszych skurczy :)
Holly super ze wszystko sie dobrze uklada :) Czekam na foteczki :)
Amerie zaciskam mocno kciuki za was &&&

Dzisiaj jakos mi smutno bo P juz w pracy wiec znowu jestem sama. A po 3 cudownych dniach spedzonych razem chcialabym zeby jeszcze byl czas wolny. P caly czas taki czuly byl, przytulal, calowal, robil sniadanka, kolacyjki. Moj misiaczek.

Jejku co ja mialam za noc tragiczna :( wieczorem bolal mnie brzuch jak na okres, potem zaczelo sie to nasilac az tak ze nie moglam sie wogole ruszyc i doslownie plakalam z bolu. P juz sie zestresowal i pojechalismy do szpitala. Tam oczywiscie KTG skurcze sie zadne nie wykazały bo ich nie mialam co mowilam połoznej. No aleok. Polezalam sobie, przyszla pani doktor ( ta sama co byla ostatnio, taka mloda naburmuszona) zbadala mnie i powiedziala ze szyjka zamknieta ok 1 cm, rozwarcia nie ma. To pytam jej sie o ten czop sluzowy, ona mi mowi ze to nie to napwno bo mialabym rozwarcie. I pytam sie jej o te bole a jej odpowiedz - " tak musi byc". Kurde bylam juz taka zla bo bolalo mnie strasznie a ta nie dosc ze od niechcenia mnie bada to jeszcze tak rozmwia. Dala mi oczywiscie zastrzyk i dodomu. Wracajac zazstrzyk zaczal dzialac i usnelam. Obudzilam sie o godzinie 4 na siku i patrze a na wkladce mam brazowe plamy... Pomyslalam ze to przez badanie, poszlam dalej spac. A rano jak sie obudzilam to znowu byla ta galareta tym razem taka troche zaczerwieniona. Juz nie wiem co mam robic. :( Jutro mam wizyte u swojej ginki wiec napewno mi wyjasni normalnie o co tutaj chodzi ale chyba zwariuje do jutra. Pomocy dziewzyny.
 
Violett- bidulko! jeszcze żeby Ci lekarze byli bardziej przyjaźni...
Może to dopiero teraz Ci czop odszedł...Trzymaj się dzielnie, ja myślę, że te bóle to niestety przed porodem niektóre mają a niektóre nie...
 
Teraz to ja juz nie wiem co z tym czopem jest.. Dobrze ze jutro mam wizyte u swojej ginekolog, bo wiem ze ona mi wszystko wytlumaczy na spokojnie, powie co i jak i bedzie ok a tak tylko sie stresuje.
 
Witam się z samego rana.

U mnie nocka ok - wstawałam tylko 3 razy (a potrafię 7:wściekła/y:) więc to sukces.
Aamerie - trzymam kciuki !!

Nissanka - ja też jestem nieźle spuchnięta i nie wyglądam zbyt ciekawie. Tak więc witam w klubie spuchniętych :eek:

Pozdrawiam i miłego dnia :-)
 
reklama
Hello :-)

Violett - współczuję, szkoda, że na IP pracują tacy ludzie, kiepskie warunki w łazienkach można przeżyć, ale niesympatyczny personel ciężej..

Amerie - kciuki i czekam na wieści :-)
 
Do góry