reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Nuuuśka - witaj

Trusia - gratulacje :-) ja to przeżywałam akurat w czasie gdy począł się Staś :-) a umowę podpisaliśmy na tydzień przed testem :-)
wydaje się jakby wczoraj a to już 9 miesięcy prawie ...
 
reklama
Witamy ciepło Nuuuśkę :-)

Ja tak podekscytowana, że spać nie mogę. Jutro koło południa wyruszam do szpitala, jestem już spakowana i nie wiem czy tam kogoś nie przerażę rozmiarem moich i Leosia bagaży ;-) Dla usprawiedliwienia dodam, że skrzynia nie wchodzi w skład bagażu ;-) Za to wchodzi szlafrok, którego tu nie ma :-)


Przed chwilą wyszliśmy z wanny z dość smutną refleksją, że koniec na razie ze wspólnymi kąpielami (a powiem Wam, że przez ponad sześć lat bycia razem nie kąpaliśmy się wspólnie łącznie jakieś 10-15 razy)...

W każdym razie jestem dokładnie ogolona dzięki mojemu R., jutro rano prostuję włosy co by się Leosiowi Mamusia od początku atrakcyjna wydawała i lecę ;-)
 
hehehe ja to mam tym razem "tylko" trzy torby spakowane :p ale i tak pewnie skonczy sie na 4, bo przy Oli to w Szpitalu sie smiali, ze powinnam miec wlasny pokoj na same rzeczy :p
Kurcze boje sie coraz bardziej, czytam i czytam jakie objawy zblizajacego sie porodu, prawie jakbym rodzila pierwszy raz, a przeciez mam juz to za soba ale boje sie tak samo...aaa moze i nawet troszke bardziej :| moze dlatego,ze przy Olusi to od 34 tc bylam na podtrzymaniu,w efekcie koncowym urodzila sie 4 tygodnie pozniej, a teraz tak dobrze od samego poczatku, tylko sie cieszyc, ale zawsze doszukuje sie sztucznych problemow eh kiedy ich nie ma w ogole :| paranoja. Termin mam na 11-go listopada, ale tydzien temu gin po ocenie Alusia na usg stwierdzil, ze daje czas najwyzej do 6-go listopada. I tak dobrze, bo uslyszalam, ze jak przetrzymam zeszly tydzien to juz bd mozna rodzic, dotrzymalam poslusznie i teraz czekamy :p
 
A jednak komputer został:)Mam kontakt ze światem.

holly-powodzenia:)Normalnie zazdroszczę że już będziesz miała dzidziusia przy sobie.

A Ja znowu po kiepskiej nocce.Wyśpię się jak dzieciaki podrosną:(
Dobrze że w naszym szpitalu praktycznie większość zapewnia szpital i jadę z jedną niewielką torbą.A mężuś przywiezie ciuszki na wyjście,w dniu powrotu do domu.
 
reklama
Witajcie!

W końcu wzięłam się za pranie ciuszków dziecięcych. W sensie maluszkowych, bo dziecięce mam na co dzień w duuuuuuużej ilości. Moja torba będzie spora, a w zasadzie dwie będę miała, bo w jedna się nie zmieszczę :-)
Mój szpital praktycznie nic nie zapewnia, a szkoda...
A w końcu Anbar na jaki się zdecydowałaś??
 
Do góry