reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

a ja?? czytam i czytam i jedno Wam powiem...fajnie że macie wsparcie ojca Waszego dziecka...
mnie niestety nie jest dane cieszyć się WE DWOJE, mam termin na 8 listopada, 16 lutego zostawił mnie chłopak z którym mieszkałam pół roku więc moja mała istotka w brzuszku właściwie miała tatę tylko kilka dni:-:)-(..tak po prostu Nas zostawił, naprawdę nie wiem jak tak można..
 
reklama
A ja Mique kojarzę :-) jest z Poznania i miała przeprowadzać się w moje okolice. Dała mi namiar na spotkanie "Mama rozmawia", zapisałam się i widzę że się jednak na tym spotkaniu w piątek nie spotkamy. Ale najważniejsze że już ma to za sobą:-) Mówiłą chyba że będzie rodzić tam gdzie i ja chcę, więc będę chciała od niej jakieś info na ten temat.

yowita ja jestem na fenoterolu. Biorę go do 8.11, czyli do dnia gdy skończy się 37tc.
 
a ja?? czytam i czytam i jedno Wam powiem...fajnie że macie wsparcie ojca Waszego dziecka...
mnie niestety nie jest dane cieszyć się WE DWOJE, mam termin na 8 listopada, 16 lutego zostawił mnie chłopak z którym mieszkałam pół roku więc moja mała istotka w brzuszku właściwie miała tatę tylko kilka dni:-:)-(..tak po prostu Nas zostawił, naprawdę nie wiem jak tak można..
przykro mi bardzo z tego powodu, ale nie zalamuj sie. Najwieksze szczescie i tak nosisz w brzuszku :)
 
Mati2010 - masz rację - zapominamy o tym co naprawdę ważne bo mamy to obok siebie i wydaje nam się że nam się należy. Czasami trzeba przystanąć i pomyśleć - i okazuje się że jednak nie mamy powodów do narzekań.

Violett - śniłaś mi się dzisiaj - ale pamiętam to jak przez mgłę - chyba musiałam o Tobie intensywnie myśleć.

Holly - miłego wieczoru i niespodzianki.

Angola - bardzo mi przykro że tak Ci się poukładało, pamiętaj że maluszek jest najważniejszy.

Ja się cały czas kuruję - kanapki z czosnkiem, herbata, cytryna i koleżanka mi podpowiedziała że mam jeść kapustę kiszoną - no więc jem.

Pozdrawiam
 
angola- nie martw się kochana, miałabys śie meczyc z taka niedołegą zyciową, która nie jest w ogole odpowiedzialna, to lepiej pomalutku samemu. dasz sobie radę!!! a jemu życie jeszcze pokaże!
 
Hehe Tofiś to nie masz o kim myślec tylko o mnie :) Hehe.
Mi tez pare razy juz sie śniły dziewczyny z BB :)

kurcze tak patrze na ta liste z imionami i widze ze bardzo duzo mam sie nie odzywa: Skorpnica, Monaadams,Modlisia,taq,meriva,dżastina,zuzia19,miłka79. Nie wiem co mam z nimi zrobić bo chcialabym zeby ta lista była aktualna a tutaj taki klops.
 
Ostatnia edycja:
No właśnie mam o kim, naopowiadałaś wczoraj o skurczybykach i proszę jaki efekt.

Dziewczyny tej pełni mamy już 3 maluszków - to chyba jednak działa ;-)
 
Hehe, no dobra nich Ci bedzie :) Ale juz jest ok, mozesz byc spokojna :)
No fajnie fajnie :)

Tak czy siak, robie porzadek w temacie. Patrze na aktywnosc danego urzytkownika i kasuje osoby ktore byly aktywne np w sierpniu..Jak by co to potem dopisze. Zreszta jest pare osob ktore sa aktywne ale nie zagladaja tutaj.
 
reklama
Violett ale ja prawie codziennie jestem na bb :)
U nas ok, maleństwo właśnie kica. Córcia śpi , a my świętujemy zdany egzamin męża.
Maluszek trochę uciska ale mam nadzieję że jeszcze do listopada pociągniemy, bo wtedy nasza lekarka wraca hehe.
Pozdrawiam mamusie i trzymajcie się dzielnie.
 
Do góry