reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
UFF Jestem, a raczej toczę się, to bardziej trafne określenie.

Rano zakupki, a potem musiałam nadrobić nocne niespanie i dopiero niedawno wstałam. Miałam dziś z M. być na ślubie i weselu w Warszawie ale już nie chciałam ryzykować tak dalekiej podróży. No cóż, samo życie.

Violette - cieszę się, że nadal w dwupaku jesteście.

Ja też już mam torbę spakowaną, choć ze mną to było tak, że jak nie miałam jeszcze kompletu rzeczy do spakowania to ochota na to pakowanie była taka że HEJ. A jak już zgromadziłam wszystkie potrzebne rzeczy to zabrać się za pakowanie nie mogłam.
 
No wlasnie a ja wysylalam informacje i mnie nie dodano :(
Hmmm nie wiem jak to sie stało... A wysylałas na PW?? Czy na ogolnym pisalas?? Bo jak na ogolnym to moglam przeoczyc. tak czy siak Przepraszam. Bedziesz miała dziewczynke czy chłopaczka?? Jakie imie??
Ja nie biore tego Feno... cos tam:p

grudnioweczka - ja tez tak mialam, ze jak nie mialam rzeczy to najchetniej bym sie pakowala juz, a rzeczy mam jakos od dobrych 2 albo 3 tygodni i jakos nie moglam sie zabrac. Ale wkoncu musialam :)
 
Hej dziewczyny,
Mi weekend mija dośc aktywnie, od rana zakupy potem obiadek w chińskiej knajpie i zaraz z małżem na spacerek pozbierać kasztany, uwielbiam ślady jesieni w domu:) Jakoś tak w weekendy jest o wiele lepiej kiedy małż jest ze mną w domku i sobie czas razem spędzamy a w tygodniu dopadają mnie doły.

anbar- wiem co czujesz, mam to samo... też myślałam, że mały wyjdzie wcześniej a tu dooopa.

baska-chyba wybiorę się do tego mojego szpitala, bo na jakiego grzyba mam czekać kiedy dzidzia donoszona i spokojnie mogłaby już wyleźć z brzucholka.
 
reklama
Hmmm nie wiem jak to sie stało... A wysylałas na PW?? Czy na ogolnym pisalas?? Bo jak na ogolnym to moglam przeoczyc. tak czy siak Przepraszam. Bedziesz miała dziewczynke czy chłopaczka?? Jakie imie??
Ja nie biore tego Feno... cos tam:p

grudnioweczka - ja tez tak mialam, ze jak nie mialam rzeczy to najchetniej bym sie pakowala juz, a rzeczy mam jakos od dobrych 2 albo 3 tygodni i jakos nie moglam sie zabrac. Ale wkoncu musialam :)
bede miec synka a imie (jesli uyda mi sie przekonac meza) bedzie Kajetan :)


daissy zazdroszcze spacerkow... ja pomimo laden pogody nie moge sobie na to pozwolic mam zakaz spacerow etc. do 4 listopada ;)
 
Do góry