reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2010

Dziewczyny jak to jest, kiedy ciążę uznaje się za donoszoną, po skończeniu 36 tyg., czy po zaliczeniu 37 tyg.?

Po skończeniu 37, ale już w 36 dziecko ma szanse sie urodzić bez objawów wcześniactwa.


W temacie pępkowego, to u nas będzie. Ale zapowiedziałam mojemu mężowi, że to dla niego ostatnia szansa, zeby się tak konkretnie napić. Potem alkohol tak, ale tylko tyle, żebyśmy oboje byli zawsze w stanie zaopiekować się dzieckiem.
 
reklama
Kochane, ja już po wizycie i trochę się pozmieniało, po długich konsultacjach chyba jednak cc... Nie jestem tym zachwycona, ale dobro Leosia najważniejsze. Wszystko opiszę w odpowiednim wątku.

Lile - Bernard to piękne imię i nie ukrywam, że było jednym z moich faworytów obok Igora, Borysa i oczywiście Leonarda :-)

W związku z tym zapowiada się, że Leoś będzie z nami już 26 października :-) nie mogę się doczekać...
 
Ja zaraz zadrapię się na śmierć chyba, jeszcze w sobotę pisałam że u mnie cholestaza nie objawiała się bardzo, za to dzisiaj apogeum jakieś, siedzę i się drapię cały dzień, mam już wszędzie czerwoną skórę.
A wyniki z dzisiaj znowu złe, cholestaza rośnie, w środę mam się stawić w szpitalu, ale do środy to ja będę cała w strupach chyba.
Wskoczę do wanny, może pomoże....
 
reklama
Do góry