reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Tak, tak zgadzam się, dziewczynka ma superową minkę i włoski i wygląda na dominującą w tej parce :-).

Kurka własnie jem sobie miśki i ułamała się plomba:angry:. Kurka no. Ja urodzę dzidzię to wtedy pujdę do dentysty.
 
reklama
Amerie i Violet z przytulankami mam ten sam problem, nic a nic, nawet coś w zastępstwo, na końcówce też nie chce bo twierddzi, że tyle to wytrzymam, kurcze może i tak ale potem połóg to niewiem czy ja będę chciała, posucha jak nic, najbardziej z tego powodu mam doła, niedopieszczona i nieatrakcyjna.....
Agatakat ale numer z tymi skurczami, w ub.sb też miałam skurcze co 2min od 23-2, potem rzadsze, nie pojechałam do szpitala i teraz żałuję, a jak jest rozwarcie, hmmm, ty przynajmniej wiesz
Adusia przykro mi z powodu oszustwa, na pocieszenie 3l temu mój wtedy narzeczony pracował 3lata i okazało się potem, że nie był zatrudniony, też niby nigdy nie mieli czasu dać mu papierka, a on nie nalegał i teraz żałuje
Lenna ma śliczne dzieciaczki, Hania jest prześliczna i wydaje się rozrabiaka, ale Lenna mówiła że jest na odwrót
Aniu ty się nie martw innymi, najważniejsze że imię wam się podoba, znajdzie się i tak osoba która powie, że nieładne

A ja dziś korzystałam z pięknej pogody, ale drapie mnie gardło i muszę zapodać miodek, tak to jest jak człowiek się nie hartuje a potem od razu coś go łapie

Jak pełnia 22.11 to mi pasi jak najbardziej, mąż już będzie i zdążę się spakować, na tę X zakopuję się głęboko pod kołdrą
 
reklama
Cudne dzieciaczki Lenny. Ja już chciałabym tylić moją Oleńkę w ramionach, tylko żeby urodziła się o czasie.

Co do drugiego imienia to mój M. "zadecydował", że będzie Pola (Apolonia). NIe zgadniecie-po teściowej. Nie żeby jakaś straszna miłość, ale pasuje Ola Pola, Oleńka Poleńka. Nie protestowałam, ale moja mama jeszcze o tym nie wie.

A właśnie, kiedy ta pełnia w listopadzie?
 
Do góry