reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Joaś no to faktycznie nie masz teraz lekko. Gratuluję rocznicy :)
a ja dalej walczę z moją chorą Małgosią, dalej gorączka i jeszcze nie chce leków łykać ehhh.... i jak tu się nie denerwować straszne...
coś dziś mam dzień narzekania, nie idzie mi nic...
Violett trzymaj się i nie stresuj może to znowu tylko skurcze przepowiadające.
 
reklama
JOAŚ ,ja również życzę Ci wielu pięknych chwil w byciu mamą!Bardzo Cie podziwiam jak patrzę na twoje suwaczki i uśmiech na zdjęciu obok.To jest piękne!!!Wszystkiego Najlepszego z okazji 8 rocznicy!!!
 
Co te listopadowe dzieci takie niecierpliwe?? Mój jak był grzeczny tak od kilku dni mam wrażenie że główkę mam między nogami :/ pcha się okropnie i jeszcze nogi prostuje

Joaś
ja cały czas myślałam że Ty masz 3, teraz przyjrzałam się suwaczkom... A tam jest ich 4 + 1 ciążowy...! Gratuluje!
 
To i ja się dołączę,Joaś wszystkiego NAJ w 8 rocznicę Mamusiowania :)
Oj Dziewczynki przyszło nam teraz jak najwięcej odpoczywać...Choć w moim przypadku to niemożliwe,dopadł mnie syndrom "wicia gniazda",łooo matko co ja momentami wyczyniam to masakra jakaś.Ostatnio np. przesuwałam sama meble,oczywiście opieprz mi się za to zebrał :p
Dbajcie o siebie i o maluszki :)
 
Dziewczynki skurcze sie nie nasilaja caly czas takie same, i jakies klocia w szyjce ale narazie nigdzie nie jade:D
Nospy nie bralam bo za duzo tych lekarstw juz, jak ma przejsc to przejdzie i bez niej :)
Mysle ze Amelka posiedzi w brzuniu jeszcze.

Goncia normalnie chyba pojade tam do tego Poznania i Ci skopie tyleczek hehe. Mnie tez naszla ochota na lody straszna a u mnie w sklepie nie ma, a nie bede juz P ganiala do innych sklepow, bo tylko zostaly supermarkety. Wiec powiedzialam ze tak bardzo mi sie nie chce ale to nie prawda:p
 
Witam wszystkich...
Lenna gratuluje:)

My wczoraj bylismy na imprezce u rodziców z okazji rocznicy slubu...a dzisiaj od rana tak sie klocimy z moim M ze ostatnie dwie godz. przeplakalam...masakra...

Jutro mam wizyte u gin. mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze...ostatnio dala mi Gynalgin ale nie bralam go bo wyczytalam ze nie wolno go brac w ciazy, tylko w razie bezwzglednej koniecznosci...nie mam przekonania do tej gin...moja jest na macierzynskim a ta jest w zastepstwie...mam nadzieje ze jutro pojde do tej ostatni raz i wroci moja...
 
Violett, jeszcze trochę zostało to możesz wpaść to Cię poczęstuję. Ostatnio mam tak, że chodzę po domu i wiem że coś mi się chce ale nie wiem co, więc muszę mieć zapas różnych smakołyków. Ja mam bliziutko Tesco czynne całą dobę więc jest się gdzie zaopatrzyć. A co do Twoich skurczy to mam nadzieję że zaraz przejdą :)
U mnie ostatnio spokojniej ale jak się zdenerwuję to się zaczynają... I te kłucia w szyjce też mam czasami.
 
Cześć!
Ja zaczęłam od wczoraj zmniejszanie fenoterolu, bralam co 2,5 godz. teraz co 3 godz. od jutra co 4 godz.do środy i to będzie ostatni dzień... skurcze mam częściej ale ani regularne ani bardzo bolesne... w czwartek gin. śmiał się ze mnie, że mogę tak chodzić do 10 listopada (termin mam na 3...)... no koment...
dziś poszłąm do fryzjera... a co!
co do klucia w pochwie, też to miałam, gin. mnie zbadał i powiedział, że to wynika u mnie nie ze skracającej się szyjki czy rozwarcia, ale z infekcji i dostałam globulki, a powiem Wam, że nie miałam zmienionych upławów więc sama jej nie zauważyłam (w poprzedniej ciąży też tak miałam), więc to różnie bywa...

rzymajcie się w dwupakach jeszcze choć trochę dziewczyny ze skurczybykami ! :)
 
reklama
Helou :-)

Mychakp ja miałam ostatnio w szpitalu podawne własnie te globulki. Więc myślę, że nie masz się co bać żeby ich "użyć". Bo jeśli masz sporą infekcję to niedbrze by było jakbyś na nią nic nie wzięła. A na każdym leku niestety jest napisane , ze nie można ich zażywać w ciąży. Myślę, że lekarze trochę lepiej wiedzą co nam można brać a co nie i wiedzą co robią :-). No ale to jest też każdego indywidualna decyzja. Ja pewnie jakbym nei brała Fenoterolu od dwóch tygodni, to pewnie bym urodziła w tym 34 albo w 35 tc...

Violet tryzmaj sie jakos z tymi skurczykami i odpoczywaj sobie duuuuuuuuzio:-)
 
Do góry