reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

rozumiem, że brak informacji o przypadłościach znaczy, że już ich nie masz? jak tak to też bardzo się cieszę :-)

Na razie się nic nie dzieje. Ale jak już pisałam wcześniej, ponieważ nie wiadomo co to było, nie cieszę się, ze wszystko już za mną. Po prostu dbam o nas więcej i mam nadzieję, że ostatnie 20 tygodni jakoś nam w spokoju zleci.

To na kiedy Ty masz termin ?

Wg wyliczeń mojego lekarza na 1.11 :-D Ale jak zobaczył moją minę po tej informacji, wpisał mi do karty ciąży 2.11. Natomiast wg OM to jest 30.10, a wg ostatniego USG 23.10.
 
reklama
Anbar fajnie, ze masz juz polowe za soba i tylko polowe zeby zobaczyc swojego synka.
Jakie kosmetyki bedziesz kupowac?
 
Witam dziewczyny,
jestem tu po raz pierwszy na tym forum i również jestem tą szczęściarą, która ma termin na listopad:) i nie mogę się już doczekać tego momentu gdy zobaczę moje maleństwo:) To moje pierwsze dziecko, i wraz ze szczęściem pojawia się niepokój, czy wszystko będzie ok, czy dam sobie radę jako matka? czy wy też macie takie lęki?
 
modlisia - wow, bardzo się cieszę Twoim szczęściem :-)
serdeczne gratulacje

ilona85 - witamy, rozgość się u nas :-)
jak trochę poczytasz nasze posty to zobaczysz, że wszystkie mamy mnóstwo różnych lęków ... ale po to jesteśmy tu by sobie pomagać z nimi radzić
 
Witam w kolejny upalny dzień:)

modlisia-
gratuluję córeczki:)

ilona85- Witam serdecznie:) ja również zostanę mamą po raz pierwszy. Jestem z tego powodu prze szczęśliwa aczkolwiek miewam gorsze momenty kiedy to zastanawiam się czy z wszystkim podołam:( Myślę,że każda kobieta ma takie myśli czy lęki. Jedna z takich powodów, a druga z innych. Do wszystkiego co mnie przeraża staram się podchodzić tak,że każdą matkę to czeka. Przyzwyczajam się już teraz do pewnych rzeczy,żeby później było łatwiej:)

anbar- ja też mam termin na 1 listopada i teoretycznie półmetek miałam we wtorek:)

goosiek- gratuluję pierwszych ruchów dzidzi:) i wszystkiego naj w dniu imienin:)

Mnie kolejny dzień męczy alergia:( oczy mam już takie podrażnione,że ledwo patrzę w ten ekran:/ o nosie nie wspomnę! Macie jakieś sposoby oprócz soli fizjologicznej?

Czy u was jest też taka plaga komarów? Wczoraj tak mnie atakowały na spacerze,że masakra! W domu też nie lepiej. Nawet teraz w ciągu dnia są diabły wcielone;( zbiorę się po wkładki na nie bo mnie zjedzą żywcem!!

paulinka109- te kopniaczki to musi być niesamowite uczucie:) ja cały czas czekam na pierwsze ruchy. Namawiam maleństwo ale jakieś leniwe mi się trafiło:) Ewidentnie po mamusi;p

Powoli przestawiam się na myśl,że czeka mnie poród naturalny. Nie takie straszne kiedy bierze się pod uwagę najgorsze opcje po cesarce.
 
Ja czuje lekkie pukanie (coraz czesciej) ale czuje bardziej wewnatrz niz na dloni jak ja przyloze. Czesto zastuka kilka razy, a jak poloze reke, to sie uspakaja i nie rusza.

paulinka109, dlaczego piszesz ze NIKT Ci nie wierzy? Ja ani razu nic takiego nie pisalam..

Violett jak tam wrazenia z nowego domku, jak sie z Twoim kochanym dogadujecie? :)
Wrażenie z domku są ok, z ukochanym dogadujemy się świetnie, nowe mieszkanie nam sluzy :)
Dzisiaj wyszlam sobie z pieskiem na podworko i poznalam sasiadow, stalam 40 minut i gadalam :)

Dziewczyny witam się czwartkowo i mega szczęśliwie :):):)

Wczoraj wieczorem było "Obcy - pierwsze starcie" :D:D:D Znaczy się Olusi zasadził mi kopniaczka :D :D :D

anbar (dziękuję kochana :*:*:*) przypomniałaś mi o tym ćwiczeniu tzn. leżeniu i oddechach. Próbowałam to wcześniej jakieś 3tyg temu ale wtedy synuś olał mnie ;) A wczoraj wieczorkiem położyłam się. Przykładam rękę do brzuch dwa głęboki wdechy powoli wypuszczam powietrze a tu "buch" od środka. Normalnie SZOK!!! :D:D Krzyknęłam w łóżku aż mój D zerwał się na nogi i pyta co się stało hahah Oczywiście zraz przyłożył rękę na brzuch i kazał oddychać głęboko żeby mógł poczuć. Ale co tam. Prawie słabo mi się zrobiło od tych wdechów i wydech, śmiać mi się chciało a dzieć stwierdził, że tatuś musi jeszcze poczekać :) Ależ jestem szczęśliwa, nie mogłam aż usnąć. Teraz jestem pewna, że te koncerty jelit, jakieś tam poburkiwanie itp atrakcje to nie był Oluś:) Tak sobie teraz myślę, że to był prezent od synusia na moje dzisiejsze imieninki:D:D:D

Normalnie mam takiego powera, że bym mogła góry przenosić:):)

Miłego dzionka dziewczyny:)

Super, strasznie sie czuje kochana ze czujesz juz ruchy:) jest nas coraz wiecej :) Myslalam o zalozeniu nowego watku "nasz słodkie kopniaczki" ale nie wiem nie wiem :)

Witam dziewczyny,
jestem tu po raz pierwszy na tym forum i również jestem tą szczęściarą, która ma termin na listopad:) i nie mogę się już doczekać tego momentu gdy zobaczę moje maleństwo:) To moje pierwsze dziecko, i wraz ze szczęściem pojawia się niepokój, czy wszystko będzie ok, czy dam sobie radę jako matka? czy wy też macie takie lęki?
Witam serdecznie, gratuluje :* Powiedz cos o sobie wiecej, ile masz latek, czym sie zajmujesz, skad jestes :)
A co do obaw to sienie przejmuj kazda z nas ma takie, ja jestem bardzo mloda mamusia i tez sie boje ze nie dam rady ale tak ma kazda :)

Ojezu dziewczyny aleumnie upal, nie da sie wytrzymac normalnie :( I kolejny dzien w domku spedzam bo przez zagrozenie powodziowe szkola jest zamknieta.

Hej Dziewczynki...:)
MOje marzenie się spełnilo- będziemy mieli córcie :)
Lece do odpowiedniego wątku :)
Superowo :* Bardzo sie ciesze kochana:)
 
Ostatnia edycja:
anbar czyli pewnie się synek w październiku jeszcze urodzi...nie wiem dlaczego ale moja mama też mi wróży poród w październiku :-)

Modlisia jeszcze raz gratuluję!
 
reklama
U mnie komarów mało, ale już się pojawiać zaczynają dziady i mam kilka ukąszeń ...

eh tak gorąca a ja się nie zebrałam do tego głupiego urzędu i teraz muszę ... oj głupia ja :-)
muszę sobie jakąś wodę na drogę wziąć

Violett - super, że tak fajnie macie w nowym mieszkanku ... ja mam nadzieję, że u mnie po przeprowadzce będą normalni sąsiedzi bo teraz ten na dole to jakiś przypadek szczególnie dziwny :-)
 
Do góry