reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Yasemeen... byłaś na usg? a czy jest pęcherzyk ciążowy? powtarzałaś betę? Nie wiem co Ci poradzić. Co mówił lekarz? Kazał czekać? Na moim USG jeszcze nic nie było widać. Ty też masz jeszcze czas. Myśl pozytywnie. Wszystko będzie dobrze.

Mysza... super wieści! Gratki! Mnie się nie chce jechać na betę drugi raz. Nie lubię być z tej strony igły.
 
Ostatnia edycja:
reklama
U Ciebie beta wysoka...ale ja bym mimo wszystko sprawdziła czy rośnie, bo to wyklucza wiele problemów, np ciążę pozamaciczną. Chyba że miałaś już usg i lekarz widział fasolkę.
 
Pięknie Wam te betki rosną:)
Ja czekam wytrwale na wizytę za tydzień, nie wiem co prawda co widać w 6 tygodniu, ale mam nadzieję na śliczne zdjęcie:)
Wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale zazdroszczę Wam tych mdłości hehe:)
Podobno po encortonie dzidziuś szybciej się rozwija więc może już usłyszę moje serduszko hmmm
 
Pięknie Wam te betki rosną:)
Ja czekam wytrwale na wizytę za tydzień, nie wiem co prawda co widać w 6 tygodniu, ale mam nadzieję na śliczne zdjęcie:)
Wiem, ze to dziwnie zabrzmi, ale zazdroszczę Wam tych mdłości hehe:)
Podobno po encortonie dzidziuś szybciej się rozwija więc może już usłyszę moje serduszko hmmm

W 6tc to już na pewno usłyszysz serduszko...chyba że miałaś późno owulkę i ciąża jest młodsza.
 
mialam usg macica jest zupelnie pusta brak czegokolwiek takjakby tej ciazy nie bylo jutro mam isc na bete lekarz mowil ze to moze byc za wczesnie, nastepne usg mamm we wtorek a u was widac juz jakis pecherzyk a te dziewczyny co juz rodzily kiedy zobaczyliscie pierwszy raz zarodek?
 
Yasemeen idź na bete i powinno się wyjaśnić...moze bardzo późno miałaś owulację i to by wyjaśniło sprawę chociąz z drugiej strony pewnie testy nie wyszłyby pozytywnie. Beta jest graniczna iii może do zagnieżdzenia dopiero dochodzi :) Nie smuc się, myślę ze bedzie dobrze :)
Ja w pierwszej ciązy byłam na usg na poczatku 8 tyg i maluszek miał juz 1,5cm...W nabliższy wtorek kiedy mam wizyte bedzie początek 7 tygodnia wiec tez juz powinno być coś widać...Do tego 6 tyg nie powinno sie robić usg, bo usg może nie wykrych ciąży i potem kobieta nie potrzebnie sie stresuje :(

Mysza wybacz, ze niedowierzałam na poczatku, że po tak krótkim czasie można znów zajść w ciąże ale jestes tego przykładem, że jednak można...Trzymam mocno kciuki za Twoje dzieciątko i za Twoj organizm aby był silny :)

Izula bardzo sie ciesze, ze szefowa tak zareagowała...Cudnie, ja tez mam nadzieje ze u mnie w pracy nie beda mi robić problemów :)
 
chciAlam dodac ze ja ta bete robilam w dniu spodziewanej miesiaczki czyli tydzien temu i testy jeszcze wtedy testy nie wychodzily pozytywne dopiero po 3dniach czyli faktycznie musialo byc chyba pozno zaplodnienie, moze to byc spowodowane ze odstawilam tabletki antykoncepcyjne w polowie cyklu, dostalam okres i od tego okresu zaczelam liczyc dni plodne ale tak naprawde cykl mogl mi sie rozregolowac i do zaplodnienia doszlo pozniej najpozniej do zaplodnienia moglo dojsc w 19dniu czyli 16dni temu pozniej nie kochalam sie juz z mezem bo prze zapalenie lekarz mi zabronil, tydzien temu moglbyc dopiero 11dzien wiec dlatego beta byla bardzo niska zobaczymy co pokaze jutro trzymajcie&&&
 
reklama
Wiem,że to już przemaglowany temat....ale...gdzie wkleja się sygnaturkę z tygodniem ciąży?
jakoś nie mogę tego połapać...hmm
 
Do góry