reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

ja w sobote mialam termin @
dzis test i ewidentnie 1 czerwona krecha
co mam myslec?
jak nie jestem wciazy to czemu @ nie przychodzi
ile mozna czekac i czekac?:(
mam taki dlugi cykl wied od przytulasow do dnia @ czekalam tyle dni i co teraz? znowu nic? jutro mija 3 tyg od przytulasow..

ja bym poszla na krew... te wyniki nie klamia ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dziękuję za miłe przyjęcie. Mam pytanie, bo już nie pamietam...w poprzedniej donoszonej, blźniaczej ciązy byłam 14 lat temu ;-)więc słabo to wszytko juz pamiętam. Czy kłucie jajnika,okolic podbrzusza, ewidentne kłucie a nie ból..czy to normalne w tak początkowym stadium ciąży? 7 lat temu przeszłam poronienie, ale wtedy plamiłam,nic mnie nie bolało. lekarza mam we wtorek...i troche się martwię. pozdrawiam Was!
 
jutro powinna byc @, dziwnie sie czuje, nie boli mnie brzuch, wczoraj wieczorem mialam klucie w dole brzucha po prawej stronie, mdli mnie ( mdlosci moga byc w sumie od stresu...)
 
via, mnie nic nie kluje, ale klucia w poczatkowej ciazy to normalne objawy, wiec nie martw sie :)

...sisley86..., powodzenia, mam nadzieje ze @ nie przyjdzie :)
 
Witam i wszystkim świeżo zafasolkowanym życzę powodzenia i spokojnej ciąży oby było was jak najwięcej i abyście do końca dotrwały w dwupaku :)) u nas lutówek pare dni temu wypakowała się ostatnia i dzięki właściwie BB i naszej grupie dotrwałyśmy w dobrym nastroju...w grupie raźniej pozdrawiam

 
Czesc kochane! jak tam dzionek wam minal? U mnie dobrze okropne plamienie nie pojawilo sie przez caly dzien, brzuszek mnie nie boli troszke tylko mdli jeszcze jutro i naszczescie we wtorek do lekarza. Jestem pelna nadzieji i dobrych mysli ze wszystko bedzie dobrze bo chociaz moja ciaza nie byla planowana to tak bardzo sie przyzwyczailam do mojej malutkiej fasolki. Trzymajie dziewczyny za moje malenstwo kciuki bardzo prosze:-).
 
Hej Lila, skoro plamienia minely , to pewnie sres mniejszy. 3mam kciuki i na pewno wszystko będzie OK!;-) ja też we wtorek mam wizytę, mam nadzieję,że pomimo tak wczesnej ciąży lekarz już coś tam zobaczy, "coś" czyli małą fasolinkę;-) i powie,że wszystko w porządku. Czekam na tę wizytke jak na zbawienie, zazwyczaj z taką chęcia człowiek do gina nie biega ...a tutaj to aż nie można się doczekać. cóż za przewrotnośc losu. Daj znać po Twojej wizycie wtorkowej, co i jak;-) wierzę, że bedzie dobrze, pamietaj. No a jutro dziewczynki NASZ DZIEŃ..WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA NAS KOBITEK,NIEDŁUGO WSZYSTKIE ROZKWITNIEMY JAK WIOSENNE KWIATKI;-) = nasze brzuszki pięknie będą się prezentować;-))) idę się połozyc, normalnie jestem "nocnym markiem" , a teraz zasypaim po 22...dla mnie to naprawde wcześnie, też tak macie?
 
reklama
Witajcie Kobietki!!!

dzisiaj wyszły mi dwa testy z II krechami...więc jak jutro betka będzie piękna to dołączę do listopadówek...trzymajcie kciuki za moją betkę!!! plisss...

Dodam jeszcze ze to były mój 4t6d ciąży...ale nie wiem dokładnie jak to liczyć bo 1.02 straciłam Aniołka w 12 tc i w sumie to nie doczekałam nawet 1 @
 
Ostatnia edycja:
Do góry