reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Witam i pozdrawiam wszystkie mamy :)
Ja dziś na razie na chwile muszę nadrobić trochę czytanie, bo jesteśmy w niedoczasie bo teraz żyjemy przedszkolem naszej Małgosi. Już 2 razy była a w środę idzie już na pełne 8 godzin :) Na razie jest zadowolona i szczęśliwa zobaczymy jak to będzie dalej.
A maluszek też dużo śpi ale jak się rozszaleje to tylko widać jak brzuch się przemieszcza i zniekształca także chyba też się lubi bawić i rozpychać z charakterkiem hehe.
Pozdrawiam i pewnie jeszcze się odezwę.
 
reklama
Hej dziewczynki :-)

Fajnie , że Wasze dzidzie tak szaleją. Moja dzidzia to raczej do tych leniwych się zalicza :-(, lubi duuuuuuuuuuuużo spać. A od piątku to w ogole taki mało ruchliwy. Pewnei przez to , że mamusia i tatuś się mooooooooocno pokłucili. Było ostro :-(. Współczuję sąsiadom. No i chyba dzidzia się obraziła...

A co do różnych bajerków przy łóżeczku, położna dała nam świerną radę, o której jeszcz nigdy nie słyszałam. A więc: dzidzia na poczatku widzi takie zamazane obrazy bez kolorków i kojarzy kształty np. głowy przy łóżeczku. I może się czuć osamotnione jak nikogo przy łózeczku nie będzie. Wieć można przywiązać dwa lub trzy balony i będzie myślało , ze ktos zawsze jest przy nim :-).

super pomysł z tymi balonami!

a jeśli chodzi o kłutnie....ja mam już 3 dzień meeega ch(h?)andrę...którego przyczyną jest mój P....także witam w klubie :-(
 
Amerie wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszej rocznicy i spóźnione życzenia Urodzinowe :)

Ja swoim małym też kiedyś puszczałam muzykę, raz rockową z męskim wokalem to fajnie się jakby przetaczały w brzuchu a raz szwagier w aucie puścił disco i strasznie kopały. Więc mam nadzieję że ten rock im bardziej do gustu przypadł.
 
Widze, że nie tylko w naszym domku kiepski czas...u nas od soboty też jest kiepsko po kłótni...ale wytlumaczylam małem, że czasem tak jest i chyba nie jest w najgorszym humorze bo bryka jak zawsze...
Trzymajcie się i oby jak najszybciej było dobrze...
 
Dziękuje ;)
Ale tak jak podejrzewałam jesteśmy po obiadku a małż ani słowem o rocznicy :)
Ale będzie miał minę jak mu przypomnę ... ale w ciąży jestem strasznie mało kłótliwa więc skorzysta troszkę :D
 
Amerie i ode mnie wszystkiego naj naj.

Moj też z tych zapominalskich, czasem przykro.. Ale cóż.
Lenna ja też po 2tyg z 35 na 28m, ale mogę czasem wyjść do ludzi. :D

ale pogoda co? ciągle pada, ciemno, a nawet był grad. Siedzę pod kocem i czekam aż w centralnym dobrze się rozpali bo brrrr
A Mała buszuje w brzuchu, jak zwykle przy BB :)
 
Witam

Amerie wszystkiego dobrego z okazji rocznicy, może jakoś dyskretnie przypomnij mu, żeby mu głupio nie było, cały wieczór przed wami, szkoda popsuć. Ja sama często o datach zapominam, zapisuje sobie w telefonie, mąż nie może zapamiętać daty urodzin własnych dzieci, wie że Julka około 20 stycznia ale że dokładnie 23 to już za ciężko :) Swoją drogą zachowuje się jakby tych dzieci miał o 10 więcej niż ma na prawde (chyba że ja o czymś nie wiem ;-) to wtedy zrozumiałe )

Dzisiaj prezes zgodził się żebym trochę wcześniej wychodziła i już dziś z tego skorzystałam i wyszłam 45 minut wcześniej :)


Mam takie dziwne uczucie ostatnio w kroku. Jak pochodzę, albo postoję to mam uczucie jakby krocze chciało mi wypaść razem z zawartością, nie wiem jak to opisać ... ale nie jest to ból kości, ani rozciąganie tych wiązadeł, nie pamiętam takiego uczucia z poprzednich ciąży... Macie tak? może to norma a ja nie pamiętam, że tak się robi...
 
hej dziewuszki:) jesien nastała i ponoć ma być tak do czwartku...zobaczymy...
Wiecie co, po tej luteinie, nie mam jako tako ogromnych upławów ale jakieś takie pieczenie się pojawiło...myślę, że jakaś drobna infekcja, więc narazie przemywam rumiankiem, ale może polecicie coś takiego bez recepty? Trusia Ty chyba miałaś coś takiego, co lekarz powiedział?
Czy tantum rosa można też w ciąży użyc?
 
reklama
Do góry