reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Anarien przede wszystkim nie przepraszaj, że piszesz ... jeżeli to forum w jakikolwiek sposób może Ci pomóc to bardzo się cieszymy, ale taki jak mówią dziewczyny warto żebyś poszukała jakiegoś psychologa. Mam nadzieję, że masz wokół siebie osoby, które Ci pomagają jakoś przetrwać ten czas, bo ważne żebyś nie była sama i żeby ktoś pomógł Ci dojść do siebie a przede wszystkim pilnował Twojego zdrowia ...
 
Teraz piorę ciuszki, które dostałam od siostry (po moim chrześniaku) i używam właśnie Jelpa ale chodzi mi głównie o płyn - bo moja pralka preferuje płynne środki - zdaję sobie sprawę, że dziwnie to brzmi ;-) Myślałam właśnie o Loveli ale teraz już nie wiem...
 
Dzięki, zaraz poszukam w necie.

Dziś kiepski dzień, boli brzuszek - tak w środkowej części zaraz nad łonem. Chciałabym się umówić na dodatkową wizytę u gin. ale moja pani doktor na urlopie :-( Będzie dopiero za tydzień...

Są też miłe wiadomości - wczoraj dowiedziałam się, że moja przyjaciółka, która według wszelkich diagnoz medycznych nie mogła zajść w ciążę (jako nastolatka miała operację nowotworu na szyjce macicy) będzie miała dzidziusia. Strasznie się z nią cieszę, termin ma na kwiecień 2011 - w ogóle wszyscy się śmieją, że zmiana partnera wystarczyła. Po wielu latach toksycznego związku znalazła prawdziwą miłość i są owoce ;-)
 
Przepraszam, że piszę...
Ale mam problem....
Ostatnio nie mogę w ogóle spać...budzę się po północy i już w ogóle nie śpię, a jak rano zjem coś na śniadanko to odrazu zrzucam. Niby potem jest lepiej, ale ogólnie jakoś tak strasznie mi duszno, i jakbym nie była w swojej skórze i chciała ją zrzucić....
Nie wiem dziewczyny, pomóżcie. Wizytę mam 10 i będę na nią jechała ponad 100km....
Dziękuję, że jesteście....jak czytam to forum to mój umysł dryfuje wokół maleństwa...tak jest dobrze..
To forum to moja odskocznia, moja twierdza.
Dziękuję.
Hej kochana :* Strasznie sie ciesze ze sie odezwalas. Dziewczyny powiedziały juz wszystko co chcialam ja napisac. Ciesze sie ze to forum Ci w jakis sposob pomaga ale napewno nie pomoze do takiego stopnia bys stanela na nogi. Dlatego tez uuwazam ze powinnas zglosic sie do jakiegos psychologa, ktory zajmuje sie takimi sprawami i napewno wam pomoze :*
Trzymam kciuki za Twoja wizyte :)
A wlasnie i nie przepraszaj bo nie masz za co kochana
 
Anarien też jestem zdania że powinnaś pójść do jakiegoś psychologa. On fachowo porozmawia z Tobą i na pewno pomoże, dodatkowo forum i pisanie z nami. Myśle że to wszystko razem sprawi że się bardziej wzmocnisz.
Trzymam mocno za Ciebie kciuki i żeby te złe dolegliwości ciążowe minęły.

Ja dziś odebrałam wyniki z krwi i moczu. Jak na stosowanie dietki cukrzycowej to wyniki dobre. Jest tam czegoś za dużo, czegoś za mało ale przy poprzednich badaniach jeszcze przed dietą też dokładnie tyle miałam więc chyba nie jest źle.
Jedyne co to że mam liczne bakterie w moczu.. hmmm. Ciekawe co to.
 
madziankaa, jak grzybica sie objawiala? Czulas swedzenie czy cos tkaiego, czy nie wiedzialas ze ja masz i dopiero lekarz Ci powiedzial? Bo ja mam ciagle jakies takie mysli, ze moze cos tam sie dzieje, a ja nawet nie wiem, bo nie bada mnie lekarz ale nic mnie nie swedzi, a uplawy chyba w normie czyli sa ale bialawe i nie maja dziwnego zapachu..

zalagol, no to miejmy nadzieje, ze ladniejsza sala Ci sie trafi ale w ostatecznosci i tak wazniejszy jest personel, zeby sie Wami dobrze zajal, wtedy mozna wybaczyc i brzydka sale :)

Elzu grzybica objawiała się swędzeniem, szczypaniem, lekkim zaczerwienieniem i takimi grudkowatymi upławami, szczypało też trochę przy oddawaniu moczu. ale jak mówię w miarę szybko przeszło po tym Pimafucinie.
Byłam dziś w aptece i tam aptekarka mi doradziła kapsułki z żurawiną na dobre funkcjonowanie pęcherza i cewki moczowej - powiedziała, że ciężarówki też mogą go stosować, bo to w sumie sama żurawina i witamina C. nazywa się Prouro. brała to któraś z was? mi w ostatnim badaniu moczu wyszło kilka bakterii w polu widzenia, niby jeszcze w normie, ale lepiej je zwalczyć wcześniej, zanim się to w coś poważniejszego zamieni.
co do targów Mother & Baby, to chętnie bym się wybrała, ale Wrocław niestety trochę daleko :( na razie przeglądam allegro w poszukiwaniu wózków :)
 
reklama
Witam Was Wszystkie Bardzo Serdecznie!!!
Od pewnego czasu odkryłam forum i z wielkim zainteresowaniem czytam .....dziś postanowiłam się z Wami przywitać.
Wprawdzie mam termin na przełom pażdziernika i listopada,ale pierwsze zapowiedzi były na 4 listopada,Dlatego dołączam się do Listopadówek.My czekamy na chłopczyka - Tymonka ( chyba ,że jeszcze inne imię nam wpadnie do głowy).

ps.jeszcze nie wiem jak zamontować suwaczek,ale szybko się nauczę...
ps.w skrócie jestem koko

pozdrawiam
 
Do góry