reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
dzis to same zle wiadomosci mam nadzieje,ze wieczor bedzie bez niespodzianek i jutro tez bo jade pociagiem do shrewsbury wiekszego miasta oddalonego od weshpool o jakies 25km pierwszy raz w ciazy bede jechac i sie boje bo to usg wczoraj polozna ustalila zeby maluszka zobaczyc bo ten brzuszek taki malutki mam boje sie ze zostane w szpitalu wtedy zupelnie sie lzami zaleje
 
Dziewczyny mam pytanie... Boli mnie dzis caly dzien brzuch :( normalnie jakbym miala okropna miesiaczke.. nie wiecie co to moze byc? mialyscie cos takiego ? powinnam sie martwic?
 
No nie rozpieszcza nas dziś ten dzień.Dość juz tych złych wiadomości, mam nadzieje ze nic wiecej złego juz sie nie wydarzy!!!!!!
 
mglaczek powtarzam się ale na tym etapie ciąży już nie powinno być bóli przypominających miesiączkę, mi zaleciła lekarka kupić asmag forte ( magnez z jakąś inną witaminą) i przeszło, zażywam asekuracyjnie codziennie 3 tabletki.

Jak do jutro nie przejdzie śmigaj do apteki. To spowalnia skurcze macicy, które wywołują te bóle.
 
Kurde normalnie ledwo dzisiaj zyje... nie wiem nawet jak sie ulozyc. Jutro mam wizyte u gina to zapytam i poprosze o cos na bol, ale mimo wszystko wolalam Was zapytac... dzieki
 
Mglaczek ja na takie bóle, a miałam je w sobote, biore nospe a codziennie magnez z witaminą B6 i mi przechodzi. A Amerie ma racje , na tym etapie bóli miesiączkowych nie powinno być. Nie wiem jak się na to zapatrujesz ale ja bym pojechała na jakąs izbę przyjęc i powiedziała o tych całodziennych skurczach, wtedy powinni Ci zrobić KTG, nie czekałabym do jutra.
 
reklama
zalgol....myslisz , ze powinnam jechac na izbe? do jutro nie czekac? jezu a to cos zlego takie bole oznaczaja ze jeden wieczor to za dlugo z czekaniem ? ....
 
Do góry