reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

aduska - MOJE GRATULACJE Kochana !!! :) Czyli kojeny chłopczyk do naszej listy sie dopisuje :D I gratuluje ze intuicja Cię nie zawiodła :) Wiem jaka to satysfakcja :D
 
reklama
mama2010, witaj spowrotem! Jak sie urlop udal? Wypoczeliscie sobie?

aduska123, gratuluje :) ja tez mialam przeczucie na chlopczyka i sie sprawdzilo :)

My dzisiaj pojedziemy do ikei po komode z szufladami na dzieciece rzeczy :) a pozniej zacznie sie ich wypelnianie :)
 
Aduska - gratuluję syneczka :-)

ja też mam przeczucie na chłopaczka, ale z drugiej strony dziecko moje i P na pewno jest przekorne więc nie zdziwię się jak to będzie dziewczynka :-)
 
Witajcie sobotnio!!!
Dzis zamierzam siedziec w domku bo jest tak goraco ze nie mam ochoty jednej nogi wystawic poza drzwi...

Elzu urlopik byl fajny, ale jak zwykle za krotki!
 
mama2010 - moja taktyka na dziś jest taka jak Twoja :D Po ostatnim wyjsciu w taki upał na miasto mam już nauczkę... Ze spacerkiem czekam do wieczora :) Wtedy to czysta przyjemność, teraz niestety męczarnia. Jeśli nie spędzam takich upałów nad wodą to bezpieczniej dla mni siedzieć w domku :)
 
Cześć mamuśki.
Pogoda faktycznie męcząca. Ja mam dodatkowe zmartwienie. Od wczoraj rana mam bóle łydek i ledwo co przebieram nóżkami. Boli jak chol... . Mąż leciał dziś do apteki po Lioton 1000 i teraz leżę z kopytkami w górze. Wizyta we wtorek. Mam nadzieję, że obędzie się bez zastrzyków.
Pozdrawiam Was wszystkie.
 
Aduska - gratuluję synka :)

Ja mam przeczucie że będę miała parkę, tzn bardziej to takie moje marzenie ale jak będzie dwóch chłopców lub dwie dziewczynki to też ok... ważne żeby zdrowe były :)

Co do upałów to męczą... ale dzisiejszy dzień podobnie jak i wczoraj przesiedziałam na działeczce pod drzewkiem :)
 
reklama
rainmanka, jak marzysz o parce to trzymam kciuki :) ogladalam jakis czas temu film dokumentalny o dzidzi w brzuszku jak sie rozwija i druga czesc o blizniakach (i wieloraczkach) bardzo ciekawe rzeczy mowili i fajnie byly dwa maluchy pokazane w brzuszku razem.

Widze, ze dzisiaj tutaj bardzo spokojnie :) pewnie sobie odpoczywacie weekendowo. My robilismy male przemeblowanko w sypialni bo doszla nowa komoda dla dzidzi i postawilismy tez kolyske (mimo ze nadal nie jest odnowiona), troche mamy malo miejsca.. i nie wiem gdzie bede karmic malucha, bo fotel sie juz nie zmiescil.. chyba pozostanie mi lozko albo inny pokoj.. na szczescie ta ciasnota tylko na pierwsze miesiace, a pozniej bedziemy w PL gdzie mamy duzo wieksza sypialnie :) teraz tak sobie mysle.. ze jakbysmy zdecydowali sie na normalne albo turystyczne lozeczko, to nie bylo by juz miejsca na komode..

Czytalam sobie dzisiaj opisy porodow lipcowek.. i sobie pomyslalam, ze jeszcze kilka miesiecy i to inne dziewczyny beda czytaly nasze opisy.. ach jak ten czas leci, co? Jak powiedzialam poloznej wczoraj, ze sie boje.. to powiedziala, ze sie mna dobrze zaopiekuja i ze poczuje sie pewniej po szkole rodzenia.. mam nadzieje :)

Siostra dala mi taka mala ksiazeczke poradnik dla rodzicow, to chyba bylo dolaczone kiedys do ktorejs z ciazowych gazetek, duzo ciekawych rzeczy pisza o pierwszych dniach i miesiacach malucha jak i o pologu, szczepieniach i najbardziej popularnych problemach zdrowotnych.. postaram sie dla was zeskanowac, zebyscie tez mogly sobie poczytac, bo nie jest dlugie, a ciekawe..

To sie rozpisalam..

Dobranoc kochane :)
 
Do góry