reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

U mojej koleżanki zaparcia spowodowały w 32 tyg rozpoczęcie akcji porodowej, którą na szczęście zatrzymali. Musze wypróbować tą herbatkę Hippa :). Owoce na mnie śreednio działają , od 2 miesięcy stanowią 70% mojego dziennego pożywienia aaa efektu nie widać ;), nawet w przypadku popijania wodą czy mlekiem ;)
 
reklama
Witam wieczorną porą.
My pędziliśmy trzy dni u znajomych co prawda parę kilometrów za miastem ale na wsi.
U nas też straszny upał.Dziś moja Julka pluskała się na balkonie ale szalała:-).

Dziewczyny co do zaparć to nie pomogę bo ja ich nie mam.I w pierwszej ciąży też nie miałam.

Izula-ślicznie wyglądałaś i sukienka też super.

A moje dziecię w brzuszku coraz bardziej szaleje:-).Fajnie bo już wyraźnie czuć ruchy.A najlepsze że jak Julia położy główkę przy moim brzuszku i jeszcze zacznie głaskać i gadać po swojemu to dzidzia mocniej i częściej rusza się.Czyżby siostry juz ze sobą dogadywały się hihihi.

Uciekam spać.Spokojnej nocki życzę.
 
a ja leze i mysle o jutrzejszych wynikach matur.. jakos dopiero teraz zaczelam sie przejmowac
Trzymam kciukasy.

A ja nie mogę spać. Przewracam się z boku na bok. Wykorzystam ten czas na nadrabianie zaległości na forum. Miłego dnia życzę wszystkim. :-)


Właśnie mnie olśniło. To już połowa mojej ciąży. :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Ania - trzymam kciuki za wyniki, na pewno będzie dobrze :-)
ja jak sobie przypomnę to u mnie było tak samo ... w ogóle się nie denerwowałam dopóki nie musiałam podejść do tablicy z wynikami, miękkie nogi miałam ;-)

a tak w ogóle to miłego dnia Wam życzę ... ja dzisiaj znowu na super nudnym szkoleniu (na szczęście przy kompie) więc będę częstym gościem ;-)
 
reklama
Aniu, w takim razie kciuki zaciśnięte. Będzie super :) 95% maturzystów zdało wiec wyniki są super :)
Mój młodszy brat też zdawał w tym roku i od rana też o nim myśle. Wspólczuję tego kilkutygodniowego czekania...:(
U nas też upał i tak ma być do soboty -dalej nie widziałam prognoz więc super fantastycznie :). Chcąc nie chcąc już jestem brązowa. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry