reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Meryan napisz Kochana co się stało...?? Dobrze, że wróciłaś...:)

A ja mam dzisiaj gorszy dzień...Gdyby nie Miki chyba nie wstałabym wogóle z łóżka ;)
Moj R wrocił przed 18 i nawet nie wiem kiedy zasnęłam na kanapie, więc troche lepiej się czuje ale i tak rozważam dalsze położenie się, choć cała sterta prasowania czeka ;).
A tą herbatkę piłam zaraz po porodzie (wraz z laktacyjną) i rzeczywiście chyba ją wypróbuję ;).
 
reklama
Witam po długiej przerwie..........................

Ania_chO przykro mi z powodu twojej cioci,ja przechodziłam przez to 2 tygodnie temu ale to dotyczyło jeszcze blizszej osoby więc byłam na pogrzebie.Nie było lekko, tyle latania i załatwiania, z nerwów miałam bóle brzucha i ogólnie byłam wyczerpana ze szok.Więc myślę ze powinnaś sama podjać decyzję i nie słuchac nikogo jesli uwazasz ze nie dasz rady.

mama2010 gratulacje ruchów dzidziusia, my to juz jedne z ostatnich z listopada.U mnie dzidzia tez juz szaleje, juz nawet nie musze przykładac reki do brzucha.

Ale się tu zrobiło wakacyjnie........ w koncu bo pogoda za oknem u niektóryh za bardzo na to nie wskazuje.W Poznaniu dzis ok 20 stopni.My chcemy wybać się choc na kilka dni nad polski morze - odpocząć ale ta pogoda............??????????Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ja dziś w kiepskim humorze....dowiedziałam sie, ze termin zabiegu naszego małego jest jutro. Ma płyn w uszkach i nie ma poprawy tzn jest tylko na jednym uszku i potrzebny jest drenaż a dokładnie załozenie dreników wentylacyjnych na całkowitym znieczuleniu. A na dodatek jutro mam badania prenatalne na godz.15 i niewiem jak ja to przeżyję. Dwa stresy na raz ale i tak niewiem czy wyrobię na te badania swoje bo mały ma być w szpitalu już o 7 rano a niewiem o której nas wypiszą...
 
Kurczę MERYAN jak dobrze że jesteś z nami. Martwiłyśmy się jak niewiem co
KAsiu B, ja jestem wg @ 18 i trochę i nic a nic
Dziś dziwne bóle brzucha, ale jak się nie mylę w ub.mcu też tak miałam, "jajka mnie bolały" więc może to termin @ i stąd. wróciłam z pracy, zjadłam i padłam pod kołdrą, otwierałam co chwila oczy i spr godzine i tak do 19
Miałam robić zrazy bo jutro mąż przylatuje, miecho gotowe, rozbite a tu klops musztardy niemam, no i zrazy jutro zrobię
 
Meryan cieszę się że wróciłaś i że już wszystko ok, uściski :-)
Ja dzisiaj też mam dość. Nie mam nastroju i ogólnie jest nie fajnie.
Też idę spać może jutro będzie lepiej.
Dobranoc
 
reklama
Meryan - no jesteś nareszcie! :) Cieszę się ze już wszystko ok :*

Joaś - Ty to masz taką swoją stronkę fajniutką!!? :))) A przepis na ciasto które się zawsze udaje wyproboje jutro :)

modlisiu - u mnie też dzień do bani... Otworzyłam oczy rano - bezchmurne niebo i słoneczko... Zamknełam je na 15 min już już chmurzyska z deszczem w tle :/ Pięknie się wyśpimy i jutro będzie cudowny dzień :)
 
Do góry