reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

No ja mimo tego zenie trzeba jezdzic w pasach to i tak w nich jezdze ale to z przyzwyczajenia :)

No zobaczymy co tam w brzuszku sie rusza :) szkoda tylko ze na rozpoznanie plci jest za wczesnie :/ Ale najwazniejsze , zeby dzidzie zobaczyc czy wszystko u niej gra :)
Odezwe sie jak wroce :)

Mglaczku czekamy na dobre wieści :)
 
reklama
Na razie same chłopaki na listopad :-) dla równowagi mogłyby się jakieś dziewuszki pokazać :-D
JA tez mam przeczucie ze bedzie chlopak :tak: w pierwszej ciazy tez tak mialm i sie sprawdzilo :-) Jutro jade na pierwsze usg. i badania ale plci nie poznam bo za wczesnie, najwazniejsze aby wszystko bylo ok i wam tez tego zycze dziewczyny ;-)
 
hej babolki;-)

od rana jestem na nogach,
o 7.30 miałam stomatologa...niestety....czeka mnie leczenie kanałowe jednego ząbka:baffled:
stomatolog...twierdzi,że za jakies 2 tyg.będzie mogła mi zrobić znieczulenie dla kobiet w ciąży....nie wiem jak ja to przeżyję

dzisiaj tez powtarzałam badania na moje przeciwciała, ciekawa jestem,czy leki trochę pomogły

o 14 jadę po synia do przedszkola, a po tem do alergologa....i wieczorkiem znowu do stomatologa na przegląd ząbków Mikulka

Mysza...to widzę,że nie tylko ja jeżdżę bez papierów, mam taki sam problem, bo często zmieniam torebki....:-D

a ja po ciuchutku...powiem,że nie wiem...ale intuicja podpowiada mi dziewczynkę,
ale duże prawdopodobieństwo siusiaka:-D....bo przytulanko było dokładnie podczas owulki
ale tak z drugiej strony to chyba jednak chciałabym mieć dwóch urwisków:tak:

przed chwilką zjadłam słodkie śniadanie i wężyki w brzuchu,że ho,ho:-D
 
Czesc dziewczyny!!!
Dzieki za wielkei wsparcie, naprawde to dla mnie duzo znaczy. Dzis obudzialm sie nadzwyczaj spokojna i pelna optymizmu.
Psychicznie i fizycznie jest naprawde dobrze. Nawet powracaja zachcianki i chyba zaraz sproboje skoczyc do sklepu bo jakies dobroci zeby sobie wynagrodzic te stresy.
Milego dnia zycze! A tym co maja dzis badania powodzenia!
 
violett - dobrze, że napisałaś bo juz się zaczynałam martwić o Ciebie ... normalnie tyle piszesz a tu wczoraj nic :-) naprawiaj szybko kompa :-)

mglaczek - miłego podglądania maleństwa

mama2010 - trzymaj się dzielnie, teraz już będzie tylko lepiej ;-)

Elzu - ja nie chcę niespodzianki ;-), nie moge się doczekać poznania płci, chciałabym wiedzieć czy to Marysia czy P Junior (imię dla chłopca cały czas jest w fazie dyskusji)

ja znowu w pracy nie potrafię się skupić bo strasznie mnie rozbolała głowa ... mam nadzieję, że przejdzie i nie będe się musiała APAPem ratować ...

musiałam się przez całą Warszawę przebijać o 8:30 i zajęło mi to 1:10 ... normalnie nigdy nie wyjeżdżam autkiem później niż o 7:30 a dzisiaj byłam u lekarza - na szczęście z takiego zwykłego badania wszystko ok.

Ja się boję, że mnie też czeka leczenie zęba bo miałam jeszcze z czasów noszenia aparatu korekcyjnego odwapnienie i tam w każdej chwili może pójść dalej, a w ciąży to bardzo prawdopodobne niestety ...
 
Ostatnia edycja:
czesc Kochane !!! :)))

Ja wam powiem co ta moja dzidzia wczoraj wyrabiała w nocy hehe :D:D:D No tego to jeszcze nie było :D Najpierw czułam kopniaczki nóżkami po prawej stronie brzuszka potem czułam jak głowa "przepływa" na drugą stronę i Robaczek zaczął kopać z drugiej strony hehe :D Jestem wymasowana na całego :D

mglaczek - czekamy na wieści :) Szkoda ze nie poznasz płci ale wszystko w swoim czasie ;)

Mysza - Ty to piękniutka będziesz dzisiaj :D Pewnie po drodze jakieś pyszne zakupki zrobi co? ;)

Elzu - ja zyczę wytrwania w postanowieniu ze nie chcesz znać płci maleństwa :) Pewnie będzie Ci trudno jak będziesz czytac ze ta ma chłopca a ta dziewczynkę :) Ale to chodzi o Twoją satysfakcję :) Jeśli chcesz mieć niespodziankę to trzymaj się tego ;)

U mnie pogoda też beznadziejna chmury, zimno i deszcz... Ale nie zatrzyma mnie to przed wyszkoczeniem do sklepu po jakieś owocki :)))
 
hej.
a ja mam nadzieję, ze będzie dziewczynka.
Meryan pierwsze moje dziecko jest z samego środka owulacji i to jest dziewczynka. więc ja nie wierzę w to czy to przed czy po. u mojego męża w rodzinie rodzą się same panny już od 19 lat!!!!
ostatnia przyszła na swiat 2 lata temu. teraz znów my jesteśmy w kolejce i raczej nie może być inaczej :-))

ale i tak z niecierpliwością czekam wizyty, kiedy poznam płeć maluszka.

poza tym jak pisałam już w "wizytach" badania mi się kiepszczą. morfologia leci w dół na łeb na szyję i do tego dokłada się białko w moczu.
mam cały tydzień badań. liczę, że te dodatkowe nic więcej złego nie pokażą. jutro się dowiem.
 
reklama
Do góry