reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ja tez mialam pudelka ale czarnego ale juz odszedl.. teraz mam kotkę dachowca.

7,5kg to troche chyba maławo, w ksiazce ktora dostalam od poloznej napisane jest ze kolo 13,5kg to optymalne przybranie wagi w ciazy (oczywiscie dla kobietek ktore nie maja nadwagi ani niedowagi), ja sama narazie kilogromowo nie przytylam ale mam oponke na brzuszku.. to chyba przez wzdecia glownie.. :(

A ja mam nowy "problem", ide na wesele za dwa tygodnie.. i w zadna sukienke moich wielgachnych piersi nie moge wcisnac.. w kazdej wygladam jak cycolina.. nie mowiac juz o tym ze pelno niebieskich zylek.. i jeszcze siniaki na ręce.. (od pobierania krwi np, ale w ogole jakos latwiej mi sie teraz robia, lekko w cos stukne.. i siniak) przed ciaza mialam miseczke C a teraz D ehh.. a sa takie ciezkie ze bardotka nie daje rady zeby je podtrzymac :/ jakie kroje sukienek sa dobre dla duzych piersi? Zeby bylo wygodnie ale i ladnie?
 
No i wróciłam z baseniku,ach...super było...
Elzu wiem ,że te 7,5kg to mało ale on tłumaczył to tym,że dla niektórych kobiet te 10-15kg zalecane kiedyś przez lekarzy to znacznie za dużo bo to procentowo dużo w stosunku do ich masy ciała,jakoś tak...
I nie narzekaj na swój biust bo ja tez narzekałam na swoją miseczkę D to za karę dostałam H (przed ciążą).Teraz jak mi jeszcze urosły to już wstyd się przyznać,bo mi za chwilę alfabetu braknie.
Piękne i doskonale dopasowane probiuściaste sukienki ma Bravissimo,polecam.

Bravissimo | Big Bras, Lingerie, Swimwear and Clothing for D-KK cup women
 
Egrunia, dzieki za linka i nawet na sklep odrazu w UK :) nigdy nie zamawialam bielizny z internetu albo katalogu ale wygladaja ladnie i wygodnie moze sie skusze :) narazie kupilam 4 staniki z czego kazdy w sklepie wydawal mi sie wygodny.. a po noszeniu caly dzien 3 odpadly.. i tylko jeden jest w miare wygodny (tylko drucik pod miseczka, a calosc miekka).


Wlasnie znalazlam adres sklepu w Manchesterze to moge sie wybrac osobiscie i pomierzyc :)
 
Ostatnia edycja:
Jestem... MYSZA moze zle sie wyrazilam nie tyle plemniki pomagaja co nie przeszkadzaja chyba ze ciaza jest rzeczywiscie zagrozona...
Mowi sie ze powninno sie uzywac gumek zeby facet nie dostarczal bakterii i drobnoustrojow ale to raczej nie grozi jezeli facet dba o higiene :)

tu nie chodzi o żadne dostarczenie bakterii!!!!!,bo bakterie można i samemu złapać, nie tylko przez mężusia i brak higieny.... tylko właśnie o działanie spermy, zawiera naturalna oxytocynę i może powodować skurcze,które są niebezpieczne w I tr.c, a w końcówce ciąży to nawet podawana dożylnie oxytocyna nie nawszystkie kobitki działa,
jak jest wskazanie do kochania się w gumkach, to po co kusić los , kochając się bez ?.....
no ale jest to oczywiście indywidalny wybór,ofkors;)
Mysza....może my, po takich przejściach wolimy huhać na zimne...
 
Ostatnia edycja:
Witam się przy porannej kawce :-)

Zaraz będę czytać co od wczoraj naskorbałyście a póki co życzę miłego dnia.

Ja dzisiaj jadę do siostry więc pewnie mnie nie będzie do wieczorka.

Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
No niezle naskrobałyście dziewczyny, było co nadrabiać!
Co do kawy to mi też gin mówł ze mozna sobie na jedna pozwolić, ale mi np juz wogole nie smakuje, gdzie u mnie 4xdziennie to byla norma.A ze mam tez niskie cisienie to teraz strasznie jestem wciaz spiaca i snuje sie z kata w kat.

Pozdrowionka i milego weekendu!!!

A słyszałyscie pewnie o tym samolocie prezydenckim.Ale tragedia co nie?Choc nigdy nie lubilam polityki, a tym bardziej polityków to jednak szok (*)(*)(*)
 
Hej dziewczynki :* Ja juz po zakupach :) wiec mam czas na forum :) Ja tez lubiłam kawe ale ostatnio juz przestałam moze przez mojego P. bo mi caly czas gada ze nie powinnam i juz mi sie odechciewa:p

No ja tez nie lubiłam polityki ale jednak to prawdziwa tragedia tyle Polaków zgineło, tyle rodzin w rozpaczy [*]
 
reklama
Do góry