reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
Ostatnia edycja:
Witam ponownie wszystkie listopadóweczki.

Następna wizyta z USG już 20.04, tak jak u Ciebie Ergunia, więc nie mogę się doczekać. Ciekawa jestem gdzie chodzisz do lekarza. A co do szpitala to tu we Wrocku jest jakaś masakra. Sama nie wiem co wybrać. Napewno nie Dyrekcyjna, myślałam o Kamińskiego , ale tam znowu gronkowiec. Już zdązyłam się naczytać o wrocławskich szpitalach

Witaj Zalgol (intrygujący nick-próbowałam go dziś rozszyfrować,hehe)!
Rzeczywiście wrocławskie szpitale nie mają najlepszej sławy,ja wybrałam już szpital,mieszkam na Nowym Dworze więc wszędzie mam daleko_Ostatecznie zdecydowałam się na Kamieńskiego.I lekarza tez mam z tego szpitala,dr Lisowski-jest tam z-cą ordynatora na położniczym,więc mam nadzieje,że będzie ok,co do reszty szpitali to tragedia,sama rodziłam na Dyrekcyjnej,pamiętam tą traumę do dziś :no:

A wszystkim, ktore pierwszy raz w ciąży polecam książkę "w oczekiwaniu na dziecko"
:*

To ja tez polecę:"Ciężarówką przez 9 miesięcy" fajna,napisana z humorem i zawiera mnóstwo ciekawych i potrzebnych informacji.

Ja ma straszne mdłości i wymioty z rana, w pracy snuję się jak zjawa bo chce mi się spać. Mam ochotę na kwaśne i marzy mi się-bigos, kapuśniak, a dziś ugotowałam czerwony barszcz taki kwaskowy mniam :-) No i wspaniały kisielek cytrynowy :)

Oj tak kisielek cytrynowy nadal hitem:-D

Dziewczyny najwyraźniej dobrze trzymałyście kciuki za nas i bardzo wam za to dziękuje! :-) Troszkę mnie niepokoi moje ciśnienie. Wróciłam do domu z bólem głowy (ostatnio co wieczór tak mam) a ja mam ciśnienie 90/60. Zawsze miałam niskie, ale teraz bez kawy nie daję rady. Słuchajcie ale dzięki gazetką od gina wyczytałam w mądrym poradniku, że "nie picie kawy" dotyczy osób, które piły kawę 3-5 razy dziennie. 2 filiżanki kawy, herbaty można dziennie spokojnie wypić :tak:

Wiolciu ja też niskociśnieniowiec i do tego na początku ciąży ciśnienie ponoć się obniża,wiec chodzę śnięta cały czas.Ale pije 2 kawy dziennie,tylko słabe,z większą ilościa mleka-pozwalają mi przetrwać.Lekarz powiedział mi że można.


O rety...czytałam własnie ze odklejenia łożyska ok 30tyg ciąży są bardzo niebezpieczne...Miałas szczęście w nieszczęściu :( ehhh... MI odkleja się już teraz, cholera :(

Modlisiu będzie dobrze,trzymam za Was kciuki!


A jak tam waga? Idzie do góry?

U mnie na razie w miejscu.Oglądałam dziś Dzień Dobry TVN i wypowiadał się lekarz na temat przybierania w ciąży.Powiedział że nie 10 czy 15kg to za dużo,że powinno się przybrać ok.7,5kg:eek:
Mało z moimi zachciankami 7kg na + będę pewnie miała ok 20 TC,hehe!


Poradźcie... zaczęły mi się strasznie rozdwajać paznokcie. Ginekolog zalecił Feminatal, chyba jednak nadal mi jakiś witamin brakuje :(

Zdecydowanie oliwa,namaczanie i wsmarowywanie.
 
Wpadłam zobaczyć co u Was...ale tu taka produkcja że nie mam czasu na przeczytanie wszystkiego.

Więc życzę miłej nocki! Do jutra!
 
Widzę,że pustki...pewnie zmęczone Mamusie poszły spać.
Słodkich snów dla Was i Waszych fasolek.
We mnie wstąpiły jakieś nowe nieodkryte wieczorne siły i właśnie się wybieram na basen :tak:
To do jutra,spokojnej nocy.
 
reklama
Sprubuj moczyć w podgrzanej oliwie i wmasowywać oliwkę. Mi bardzo pomogło :)
tez mialam to polecic:)
Zobacz załącznik 234321Zostały jeszcze 4... było 5, jedna sunia już ma nowy dom ale pojedzie dopiero pod koniec miesiąca. Maskara... mówię Wam! 6 psiaków i ja nieprzytomna to nie jest dobry układ. Na zdjęciu chłopaki... robione dziś :-) Słodziaki, ale wymagają dużo pracy.

Pudel, pudelki, pudelek - miniatura (990916657) - Aukcje internetowe Allegro
śliczne maluchy agybym nie mialam juz dwoji chetnie bym wziełą jednego pluszaczka:)

wy juz spisie a ja dopiero mam czas na forum,postaram sie jutro wpasc za dnia i moze uda sie nadrobic zaległosci,dobranoc
 
Do góry