reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Hej mati

Super, że u Was wszystko dobrze. Ucałuj Lilcię - gratuluję Ci, że Mała wcina Twoje mleczko ;-)

Ciekawe co u Paulinki - dawno jej nie było...

Ja robię brzuszki i w sumie tyle... słodyczy nie jem prawie wcale, jedynie ciasto od czasu do czasu.
 
reklama
Ja szykuję się wielkimi krokami do szóstek weidera - mój P nawet zaproponował że będziemy codziennie robić je razem :). Generalnie zgubiłam 14 kg z 19 - więc jeszcze trochę zostało - no i ten brzuch :(
 
Ja tez zabrałam sie za 6 weidera tylko troszkę w lżejzej formie tzn wykonuje ten zestaw cwiczen ale w mniejszej ilosci seri bo brzuch mnie mocno bolał jak robiłam za duzo powtórzeń.Efekty pewnie nie beda w takim razie tak szybko ale robie regularnie wiec napewno tez cos dadza.Mi w sumie z kilogram został więc chodzi bardziej o wyglad brzucha.
 
kurcze, jak patrzę na was to chyba doła złapię, bo jeszcze nic mi nie zeszło, a mam do zrzucenia ok 15 kg. Co to są 6 Weidera?
pozdrowienia dla wszystkich mam
 
moja dieta nazywa się helikobakter , który uaktywnił sie po porodzie, niech no tylko spróbuje zjeść coś smażonego to dopiero mam meksyk w żołądku...
 
moja dieta nazywa się helikobakter , który uaktywnił sie po porodzie, niech no tylko spróbuje zjeść coś smażonego to dopiero mam meksyk w żołądku...

Agrafko ja również nic smażonego, ani pieczonego nie mogę.
No bo jak zobaczyli w laboratorium moje wyniki, to kazali na gwałt szukać USG brzucha ( a to był piątek po 16) ale jakimś cudem udało się załatwić na sobotę. Pojechałam z wynikami, i jak kobita zobaczyła moje wyniki to myślała że wątroba będzie w tragicznym stanie, albo woreczek żółciowy zapchany przez kamienie......a tu wszystko w normie, wątroba nie powiększona, śledziona i trzustka też w porządku, więc skąd wyniki przekroczone 4-5krotnie?
Nie wiem, teraz będę się bujała po poradniach hepatologicznych, żeby szukali powodu tak złych wyników, no i fakt faktem białka w oczach mam zażółcone, więc coś na rzeczy jest.
Niestety muszę brać te wszystkie leki, które brałam przy cholestazie, a mój organizm bardzo źle na nie reaguje, więc od 2 tygodni czuję się fatalnie.
Na szczęście ostatnio Leoś jest aniołkiem (tfu, tfu) więc też jakoś bardzo się nie męczę, ale zawsze to jakieś dodatkowe obciążenie.
 
Czesc dziewczynki :) sto lat tu nie zagladalam :( a to z powodu mojego synka, niestety problemy mamy :( Maly robi co jakis czas kupki z krwia i zaden lekarz nie wiem o co chodzi :( bylismy juz w szpitalu i u wielu lekarzy ale nikt nic nie wie, bo maly nie goraczkuje, nie placze mocno i nie ma zadnych objawow . Jedynie te kupki... ehh szkoda gadac juz nie wiemy co robic :/

Ale widze , ze u was dobrze wszystko :) maluszki rosna i dobrze sie chowaja :) to dobrze :) Buziaki dla malutkich ludzikow :)
 
Mglaczek,cieszę się, że się odezwałaś! mój brat, który urodził się 8 lat temu, również robił kupki z krwią, szukali i podejrzewali jakąś bakterię, i nawet niby jakąś znaleźli i go na to leczyli a okazało się, że miał skazę białkową!
A karmisz piersią czy mm?

Buziaki dla synka!
 
Czesc dziewczynki :) sto lat tu nie zagladalam :( a to z powodu mojego synka, niestety problemy mamy :( Maly robi co jakis czas kupki z krwia i zaden lekarz nie wiem o co chodzi :( bylismy juz w szpitalu i u wielu lekarzy ale nikt nic nie wie, bo maly nie goraczkuje, nie placze mocno i nie ma zadnych objawow . Jedynie te kupki... ehh szkoda gadac juz nie wiemy co robic :/

Ale widze , ze u was dobrze wszystko :) maluszki rosna i dobrze sie chowaja :) to dobrze :) Buziaki dla malutkich ludzikow :)

Mglaczek a jak często robi kupkę? Wypróżnia się codziennie czy rzadziej?
I jaką konsystencję mają kupki?
U nas był czas, że były kupki z krwią, jak się okazało lekarz dobrał złe mleczko (Enfamil 0 Lac) i mały miał zaparcia, parł bardzo a kupka nie chciała wychodzić, a jak już wyszła to pękało jakieś naczynko i stąd ta krew była u nas.
 
reklama
Amerie!!!!!! z nieba mi spadłaś...mam to samo, dzis byłam na usg-liczne kamienie 7mm
i wstretna cholestaza w ciazy..czeka mnie laparoskopia.3 dni w szpitalu bez małego..padne z tesknoty :-(
 
Ostatnia edycja:
Do góry