reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

zalgol ja tez w ciazy jem mandarynki kilogramami pije sok pomaranczowy i dziennie kilka mandarynek albo pomaranczy musze zjesc. Zdaje mi sie ze po ciazy nie bede mogla patrzyc na to :)
 
reklama
O roziaaa tak, szczególnie sok pomarańczowy Tymbark 100%, piję go na potęgę he he.

Kasia ja uwielbiam takie planowanie i zakupki. W ogole planowanie to moje drugie ja :-). A jeszcze jak chodzi o mieszkanko, czuję się wtedy jak rybka w wodzie :-)
 
Zalgol - a ja po prostu marzę żeby ktoś to zrobiła za mnie bo już nie mogę :-)
dzisiaj te farby wybierałam chyba 2h bo kolorów jest multum ... i zawsze coś wychodzi, a to płytki potłuczone a to dostawa się obsunie ...eh jednym słowem mam dosyć :-)
 
Ło nadgoniłam czytanie:)

U mnie mimo odejścia czopa większych postępów brak. Zaraz po tym jak odszedł to skurcze były co 7 min, ale bardzo krótkie takie po 20 sek, ale się uspokoło. Teraz cały dzień tylko taki ból jak na @. KTG tez nic nie wykazało, a lekarz badając szyjkę stwierdził że jeszcze kawałek jest.

W szpitalu odwiedziłam Amerie - Leoś przecudny:):):)
Żółtaczka ustąpiła, bilirubina spadła, ale za to zmierzyli mu cukier (nie wiadomo dlaczego akurat dziś, nie mierzyli wcale od urodzenia) i miał w górnej granicy. Więc czekała biedulka na kolejne badanie cukru, żeby ocenić czy cały czas taki wysoki. No i przez to nie koniecznie wyjdą dzisiaj... Ale nie wiem na czym stanęło.
Jest już wykończona szpitalem - 2 tyg poza domem. Ale poród przebiegł gładko 6 godz:) Tylko przez żółtaczkę mały jest strasznie ospały i nie chce jeść z cyca, mus mu odciągać i butelką karmi.
Pozdrawia wszystkie dziewczyny!!!
 
zalgol ja podobnie uwielbiam organizację, układanie itd jestem w swoim żywiole :)
Dziewczyny mam zgagę znowu tylko nie wiem czemu. Jedyna rzecz która szkodził był KUBUŚ lub jemu podobne rzeczy hmm a dziś może taka sałatka warzywna z majonezem ze sklepu? jak myślicie?
 
Dostałam wiesci od Egruni.
Pisze , ze powoli dochodzi do siebie i że jest ciężej niż po SN. Wszystko ją boli a na oddziale zabrakło środków przeciwbólowych. Mówi, ze oddział mało przyjazny mamie :-(, no i tym bardziej tęskni za domem. W środę lub w czwartek powinni wyjść. Mam pozdrowić wszystkie ciotki BB :-):-).

Wczoraj przekazałam jej Wasze gratulacje i pozdrowienia.

Ja nie długo będę się pakować tak całkowicie. Szkoda tylko , ze nie jadę na wczasy a do szpitala:-). Coś mnie dzisiaj humor nie opuszcza :-p
 
Witam wszystkie 2 w 1 i szczęśliwe mamuśki.
Przepraszam, nie nadrobię wszystkiego, nie jestem w stanie.
Właśnie wróciłam do domu, jestem wykończona, ale szczęśliwa.
Dziękuje za słowa otuchy i pozdrowienia, dzięki wielkie dla Aduski za ogrom smsów, było mi bardzo miło że o mnie myślicie :)
Podgrzybek Tobie też wielkie dzięki za dzisiaj :)
Ogarnę się i jutro wstawię fotki i opiszę co i jak :)
 
reklama
Amerie witaj w domku. Wreszcie, biedactwo ale Was wymęczyli. Leoś przecudny. Wszystkie tu myślałyśmy ciągle o Was trzymając kciuki.

PS. Dziewczyny - MAM JUŻ PRĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄD
 
Do góry