reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Ja dziś wybrałam się z M. do Urzędu Stanu Cywilnego i jest on już oficjalnie ojcem Mikołajka:D Ułatwi to nam później rejestracje maleństwa i nie będe musiała z nim jechać po porodzie:) Śmiać nam się chciało jak Pani za biurkiem recytowała regułkę, czy zgadzamy się itp... . No ale teraz się już nie wywinie hehe:p

A poźniej poszliśmy na krótki spacer i na gorącą czekoladę do kawiarni...była taaaak mocna i gęsta...mniam mniam.. Słoneczko świeci i ejst baardzo przyjemnie:) Po parku mnóstwo pań z wózkami...oj jak bardzo bym juz chciała też wyprowadzić mój wózeczek, z synkiem oczywiście:)

Cały czas czekam na wiadomość od Amerie...może już urodziła:D

A co mleczka...to ja tez nie kupuje, przecież szpital nie pozostawi dziecka głodnego gdyby zdarzyło się, że jest problem z karmieniem:)
 
reklama
właśnie wróciłam od fryzjera, po drodze jeszcze zakupy.. ekspedientka popatrzyła na mnie i pyta - będzie dzidzia? Ja na to, że tak.. A ona: "chłopak, jeszcze prawie miesiąc, 3 dni przenosisz". Errmmm..
 
A ja polatałam po mieście i wiecie co czuję się dużo lżejsza :D serio. Zameldowałam się i złożyłam wniosek o dowód, wybrałam ośrodek lekarza i położnią i kupiłam sobie i Malej X kilka drobiazgów, został mi tylko stanik z wentylatorami :D:D
A pogoda tylko wydaje się straszna, niby wieje ale jest ciepło, a może tylko mi???? Ja tam mam dobry humor, diabli złego nie wezmą i czuję że nie urodzę. Choć jak słyszę że któraś ma ten sam tydzień i skróconą szyjkę to zastanawiam się czy z kimś jeszcze pogodam o ciąży w grudniu?????
 
Mi tez sie troche humorek poprawil. Ale przez to ze mialam taki zły caly dzien P nie ma obiadu na dzis :) Trudno zje cos innego albo sobie cos zamowi bo juz nawet nie chce mi sie nic robic..
Zaraz tylko sobie cos zrobie do jedzonka bo juz zglodnialam i przypomnialo mi sie ze ja nawet dzisiaj nie zjadlam sniadania, wchlonelam tylko snikersa.. Oj nie dobrze.
Marika wywala mi nogi po prawej stronie tak bardzo ze az czuje stopke. Ale ogolnie to nic sie nie dzieje. I marnie widze ten moj porod do konca tygodnia.. Chyba jednak zalapie sie na to KTG w poniedzialek
 
Trusia też się zastanawiam czy jeśli donoszę do terminu, czy nawet przenoszę to czy będę miała z kim na forum dzielić się nowościami typu czop czy wody;-)

A mi wczoraj położna w szpitalu powiedziała że jak przenoszę, to tydzień po terminie mam się zgłosić do nich. Dzisiaj przeszłam się do przychodni zapytać co i jak, jak już Mały się urodzi. Dostałam telefon do położnej i mam do niej dzwonić jak już wrócimy do domku ze szpitala.
Właśnie obejrzałam swoje nogi i Wam powiem że takich baniaczków to ja jeszcze nie miałam. Są strasznie spuchnięte!!
 
No nareszcie Amerie się udało :-):-). Tak jej się pokomplikowała ta ciąża pod koniec a tu Leonard już w jej ramionach. Dzielna dziewucha!!!
Czyli mamy pierwszego listopadpwego maluszka :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry