reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
super :) Amerie, rtyska po prostu super :)

to chyba tak na poprawienie humorów forumowiczek ;)
U mnie też od rana humor raczej nie NIE, wzięłam więc wykorzystałam T, prysznic, orzechowiec wyszedł rewelacyjny, teraz dobre wieści na BB, no i jakoś da się wytrzymać do wieczora :)

btw, tak mnie lekarze strasza, że mała taka filigranowa (ok 3100) a tu widzę, ze niejednego kawalera wagą prześciga.
 
Trusia,Goncia ja będę z Wami pod koniec miesiąca :) u mnie do terminu jeszcze 3 tyg...w okolicach naszego terminu są jeszcze agrafka,ania_ch0,LLF,Jola1205 i pewnie inne,ale ja nie pamiętam wszystkich :sorry:
 
podgrzybek jestem na zwolnieniu od 5 miesiaca...lekarka powiedziala ze to nie ma znaczenia...zwolnienie wystawione na 2 tyg. przed porodem ZUS moze odliczyc od macierzynskiego...
 
lenna1982, mozesz zaczac nowy watek w ktorym napiszesz co polecasz, a co Ci sie nie przydalo z wyprawki maluchowej, moze pozniej inne mamy sie tez dolacza i bedziemy miec sciagawke.. :) ale to tylko taki pomysl..

Ja tez kupilam smoka na wszelki wypadek mimo, ze wole nie podawac, zobaczymy jak to bedzie.. ale do szpitala nie biore u nas i tak sie bardzo krotko w szpitalu lezy (chyba ze sa klopoty), moja kolezanka urodzila o 8-9 rano, a o 18 juz byla w domku..

lile, wow jakie wrozki u Ciebie w sklepach pracuja hehe :) nastepnym razem zapytaj kiedy moj Julek sie urodzi :)

Dzis bylam u poloznej i powiedziala, zeby sie nie przejmowac, ze nie mam skurczy ani czopa ani nic.. bo moze sie po prostu nagle zaczac.. tylko jakos nie chce mi sie w to wierzyc.. mam wrazenie ze sie nigdy ciaza nie skonczy :/ aa.. i maly glowka w dol.. ale pleckami do moich plecow.. mam nadzieje, ze sie obkreci..
 
elzu moja tez szalala w brzuchu ale sie przekrecila na koniec (mam nadzieje ze caly czas siedzi tak z kopytkami po boku), pozatym wiekszosc dzieci same spontanicznie sie przekrecaja zaraz przed albo w trakcie porodu :tak:
 
reklama
mychakp - o wcześniejsze skorzystanie z urlopu macierzyńskiego pracownica musi sama wystąpić z wnioskiem do pracodawcy, zus nie może sam tego zrobić. Wiem, że jest problem u niektórych gin dostać L4 po terminie, ale wtedy trzeba iść do ogólnego i on wystawia.
 
Do góry