reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

A ja bylam w nocy ze skurczami regularnymi w szpitaly byly co 8 min odwiozlam oskara do kolezanki maz z kustykajaca noga i naszym kolega pojechali ze mna
od 21 byly co 10 min o 2 w nocy co 8 pojechalam dziecka serce bilo szybko i skurcze 145 na full przyszla polozna zbadala mowi ze szyjka twarda i wysoko mala siedzi jeszcze nie ma glowki calkowicie w kanale i 2 cm rozwarcia
Jestem tak wsciekla bo mowie jej ze syna odwiozlam mam jedna nerke i maz ze zlamana noga i wolalabym zostac a ona mowi ze z 5 godzin jeszcze potrwa cos tam sie rozkreca ale nie wiadomo i wyslala mnie do domu!!!!
Dala mi jakas tabletke niby na bol ze m,nie prawie sparazlizowalo i ciezko oddychalam ze strachu to mi wszystkie skurcze odeszly i jestem zalamana pije wlasnie herbatke z malin i placze jak bobr!!!!!
Znowbede musiala syna wozic po nocach maz skakac po schodach z bolaca noga a ja dzwonic do szpitala ze 3 razy tym razem i bole miec co 5 min!!!!!!!Jakie to niesprawiedliweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
W PL dalabym z 500zl czy 1tys i kroplowka i szybko po klopocie tu jest to karalne wiezieniem i nikt nic nie bierze sama natura mowia a ja w d... mam ta nature mowie wam siadlam psyhicznieeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Svensonka tutaj też nie jest tak do końca... nie dają tak kroplówki od razu- zresztą widać było po ixi, ona miała już rozwarcie a męczyli ją ile godzin zanim dali oxy... u mnie w szpitalu jest to samo, położna mówiła że tylko po terminie i nie ma szans na wywoływanie wcześniej bo nie każda kobieta to dobrze przechodzi- można dostać za dużych skurczów gdzie organizm nie jest jeszcze przygotowany i może popękać bardzo w środku, tak miała córka znajomej mojej mamy.
Trzymaj się dzielnie, na pewno będzie dobrze, nie płacz teraz bo dzidzia się denerwuje a widać że poród blisko to dużo spokoju Ci teraz potrzeba.

a anbar nic nie napisała :) może w końcu mały się pokaże
 
Ostatnia edycja:
Amerie - ale Ty chyba już od jakiegoś czasu masz jakieś rozwarcie i krótką szyjkę, czy się mylę? bo jak tak to oxy powinna zadziałać i masz spora szansę na normalny poród ... zupełnie co innego jak organizm zupełnie nieprzygotowany, w takim wypadku szczerze powiedziawszy nie wiem po co męczą zamiast od razu cc zrobić ...

Polacaespanola - gratulacje :-)
 
Witam sie ja porannie haha :)
Siedze sobie zaraz zabieam sie za sniadanko, a potem pewnie jakis spacerek bo ladnie jest :)
Zreszta zamierzamy jechac do znajomych. A ja moze zabiore sie za umycie okien:)
 
Amerie mam nadzieję że u Ciebie wszystko będzie dobrze. Ja oxy bym nie chciała, jakby na to nie patrzeć to nie jest naturalne ale nie będę teraz straszyć bo przecież lekarz na pewno Ci wyjaśnił wszystko. Jak nie podają to znaczy że nie ma takiej potrzeby i widocznie jest ryzyko a skoro Tobie chcą dać to wiedzą co robią i widocznie jest to najlepsza opcja. A po naturalnych próbach wywoływania nadal nic...??
 
Kasia_B tak, u mnie rozwarcie jest i szyjka mięciutka i zgładzona, wstępnie mają chyba oksy podłączyć, ale to okaże się we wtorek, może poleżę jeszcze kilka dni pod opieką szpitalną, moja gin zadecydowała o indukowaniu porodu właśnie we wtorek, bo według niej to 37 tydzień, mały 3200 i z takimi wynikami jakie ja mam nie ma sensu mnie męczyć, dodatkowo te ilości tabletek które biorę powodują ogromną zgagę i migreny, więc się modle żebym znów na patologii nie leżała kilka dni. Zobaczę co postanowi szanowne grono lekarzy.

Rtyska "naturalne" wywoływanie u mnie to tylko sprzątanie, małż nie chce pomóc, stwierdza że maleństwo samo zdecyduje kiedy wyjść....tak jak u anbar.
Tylko albo sam postanowi albo go lekarze wykurzą ze środka. Nie ma mowy o przytulaniach.
Póki co skurcze są cały czas, ale baardzo rzadkie i nieregularne, ćmi mnie podbrzusze, szyjka ciągnie i to tyle.....sucho, mały się rusza ale sporadycznie, więc siedzę i czekam.
 
Czesc Wam, u mnie też piękna pogoda , z resztą jak w całek Pl. Idziemy dziś z M na cmentarz bo jutro bedzie zadymka.
BAAAAARDZO PROSZĘ O ROZPAKOWANE MAMUSIE O DODAWANIE FOTEK MALUSZKÓW NA WĄTKU ZAŁOŻONYM PRZEZ VIOLETT!!! DZIEWCZYNY Z POPRZEDNICH MIESIECY DODAWAŁY SYSTEMATYCZNIE,BYŁO SIE CZYM ZACHWYCAĆ :-)
 
reklama
agatakat, no jakby pieniazki byly to tez bym wymienila :) ale ja za duzo nie jezdze a w Manchesterze glownie pada deszcz wiec damy rade ta ostatnia zime.. a pozniej nasze autko i tak pewnie pojdzie na zlomowisko, bo to gracik jest :)
A co do skurczy.. to sie nie pchaj w kolejke :p ja powinnam byc pierwsza :) poijam nawet herbatke z lisci malin ale srednio dziala..

holly, no to czekamy na sprawozdanie z porodu :)

polacaespanola, zastanawialysmy sie co sie z Toba dzieje :) Gratuluje synka! :) Rodzilas SN?

Svensonka, wspolczuje przezyc :(, mam nadzieje, ze nastepnym razem wyjdziesz juz z coreczka.
 
Do góry