reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

no nieźle dziewczyny, zostawić Was na chwile a Wy już się prawie rozwiązujecie no ładnie :)
ciekawe jakie jutro rano będą wiadomości ile dzieci wyjdzie na świat.
Spokojnej i dobrej nocki papa
 
reklama
Dziewczyny a co z wątkiem ze zdjęciami naszych maluszkow???? Każde dziewczyny z poszczególnych miesięcy zakładały taki watek aby się pochwalić swoimi bobaskami, co Wy na to?
 
Dziewczyny a co z wątkiem ze zdjęciami naszych maluszkow???? Każde dziewczyny z poszczególnych miesięcy zakładały taki watek aby się pochwalić swoimi bobaskami, co Wy na to?
ups, rzeczywiście :sorry:

Bo listopadowe mamy nie dość, że nie chcą pokazywać swoich dzieci, to jeszcze i nie chcą opisywac swoich porodów...

No to apelujemy o udzielanie się na tych forach. :-)
 
Amerie no to super ze juz we wtorek bedziesz tulic malenstwo :)

A u mnie oprucz czopa i boli jak na miesiaczke nic sie nie dzieje wiec nie bede miala prezentu imieninowego :(
 
Dziewczyny czytam Was i czytam i wiecie co ja chyba będę ostatnia bo ani skurczy, ani bólu jak na @ - no nic ;-)

A na ostatniej wizycie położna powiedziała mi że maluszek ma jeszcze bardzo dużo miejsca - więc mój Leoś chyba nie będzie się śpieszył ;-)
 
reklama
Violett nie wiem czy już we wtorek, wywoływanie może potrwać kilka dni, ważne że będę pod stałą kontrolą lekarza i maluszek będzie miał kilka razy dziennie KTG.
Jeszcze nie wiadomo czy SN czy CC, lekarka powiedziała, że jeśli okulista powie że istnieje choć małe ryzyko na odklejenie się siatkówki to będzie CC, bo cukrzyca, cholestaza i do tego oczy to jednak za dużo i będą ciąć.
Póki co robię wszystko żeby mnie samo zebrało, bo nie chcę mieć oksytocyny na wywołanie, więc wzięłam baaardzo długą kąpiel, a teraz nie ma że boli, idę do małża i wywołujemy.
Tylko nie za szybko bo jutro sobota i muszę jeszcze zdążyć podłogi umyć :)
 
Do góry