reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Lile nam lekarz powiedział że od rozpoczęcia 38 tygodnia jest ciąża donoszona.I w 38 tygodniu rodziłam Julkę.A pamiętam że jak pojechałam na IP do pierwszego porodu to patrzyła położna w kartę ciąży i mówiła że donoszona i na porodówkę dawaj.
 
reklama
witam czwartkowo :-)
wczoraj nie dałam rady wpaść do Was bo internet mi siadł :-(
ale dzisiaj juz jest ok.
widzę, że Holly sie odezwała. super że wszystko w porządku i ze Leoś tak piękni ssie piersiątko :-) (ja mam traumę na tym punkcie).
Violett pojechała? ciekawe czy dzisiaj sie rozpakuje. trzymam kciukasy :-)

poza tym u mnie noc w miarę przespana, ale za to ok. 23-ej cosik mnie w krzyżu pobolewało. dół brzucha miesiączkowo też dawał. może u mnie też cos powoli sie zaczyna?
 
Dzień dobry:)
Violett - trzymam kciuki żebyś pojawiła się tu juz z ważną wiadomością ;)

Holly - super że wam tak dobrze razem idzie od samego początku:)

Amerie - miło ze str pani laborantki że taki komplement Ci powiedział - i to szczery bo nie świadomie. tylko szkoda że Twój wygląd z jakiś cholerstw się wziął.

anbar - fajnie to wygląda jak pod 2 suwaczkiem nie masz żadnej cyferki wpisanej :D
 
Czyli junior od następnego tygodnia jest oficjalnie donoszony. Ale niezależnie od moich pobożnych życzeń musi siedzieć gdzie do tej pory siedział bo nie mam ani posiewu zrobionego ani usg. Swoją drogą, odkąd obroniłam magistra, jakoś gorzej mi się śpi i ogólnie jest mi ciężej. I ogólnie mi źle - wcześniej miałam co robić, czymś musiałam się zajmować. Teraz praktycznie nic nie muszę, a to co muszę to nie jestem w stanie (posprzątać z butami, np). Dziś zainstaluję sobie Diablo2, czas powinien szybciej zlecieć :-).

Na początku też zaglądałam na młode mamy myśląc, że z 25 na karku to jeszcze ze mnie nie takie stare pudło. Przeczytałam pare stron i doszłam do wniosku, że starsze niż myślałam ;-). Jednak nie czuję się młodą mamą..

Anbar - a może spróbuj wziąć progeniturę na sposób - zamiast mu mówić, że eksmisja i ma się zwijać, mów, że teraz to mu absolutnie nie wolno, teraz ma siedzieć i czekać. Najlepiej pełne 2 tygodnie. Przy odpowiednim charakterze dziecięcia powinno zadziałać. Przynajmniej tak sobie gdybam, u mnie działa z kotem i opiekaczem do kanapek, który od dawna namawiam, coby sie zepsuł, bo chcę taki z gofrownicą..
 
ja od poniedziałku już będę donoszona ;-)

a propo szpitala, na mojej kartce "co zabrać" nie ma ręcznika do kapielli dla dzidziusia, ani żadnych kosmetyków. czy wy bierzecie?

słyszałam, ze w niektórych szpitalach nie myje się teraz dzieci tylko zostawia w mazi jak najdłużej.
 
reklama
magdaa - to wszystko zależy od szpitala, u mnie tylko pampersy i chusteczki trzeba mieć.

A u nas w tej mazi zostawiają do najbliższej wieczornej kąpieli. Zależy więc - kiedy się dzidziuś urodzi.
 
Do góry