reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
tak tak ja wiem ze nie mozna dziecka przegrzewac :) ale z tego co pamietam to health visitor zalecal temp miedzy 16 a 18, a musze przyznac ze w zime ja sama lubie troche miec cieplej w domu niz ta temp :tak: bede obserwowac Mala i oczywiscie jesli bedzie jej za cieplo to nie bedziemy tak grzac.

jednak i tak mysle ze fajnie, ze nasze dzieciaczki beda zimowe :) bo jednak w zime to wiadomo ze dziecko trzeba ubrac i zaslonic przed wiatrem, a skolei w upalne lato nigdy nie wiadomo czy tylko body sa wystarczajace czy cos jeszcze nie zalozyc
 
Ja bym wolała takie wiosenne dziecko, ale cóż, uporamy się i z mrozami, zawsze można się dopytać z rana w co koleżanki ubierają na dany dzień :)
Czytałam o IXI, pamiętam jak pomagała z brzuchem mamie a teraz ona im tak odpłaca
Widziałam jest tam Jola, IXI, Eve i pewnie jeszcze kilka, chyba też dołącze....
 
Ja tez byłam na młodych mamach ale tam dziewczyny pisza tak szybko ze nie dalam rady doczytywac, tym bardziej ze mialam problemy z netem, kompem.
Zreszta jakos nie moglam sie zabardzo wdrazyc :)

Moje skurcze sa juz o 10 minut, do tego wlasnie zwymiotowalam. Dzwonie po mame :) Niech przyjedzie jak beda co 5 jade na porodowke :) Zreszta jestem strasznie zdenerwowana..
 
To forum mnie uspokaja, mam nadzieje ze jest jeszcze jakas mamusia bo zwariuje tutaj zaraz... Torby spakowane wiec nie mam co dopakowywac. I siedze.

Ide włosy wysuszyc, cholerka stresuje sie!!
 
Ostatnia edycja:
violett spokojnie :) sama wiem jak jechalam ostatnio w nocy do szpitala to cala sie trzeslam.. ale najwazniejsze to zachowac spokoj :) nie ma co owijac w bawelne, jesli zaczniesz rodzic to bedzie Cie bolec, ale na koniec kruszynka bedzie z Toba :)
 
Violett nie panikuj,ciesz się,że być może już niebawem będziesz tulić w ramionach swoją malutką córeczkę. Każdą z nas to czeka. Ja to powiem szczerze,że nie mogę się już doczekać tej adrenaliny jak się zacznie,bo uwielbiam to uczucie :) taka już ze mnie ekstremalna istota ;-)
 
ja też się nie mogę doczekać :) Violett uczyłaś się technik oddychania? zastosuj je teraz :) ja zawsze jak mam skurcze to oddycham przeponą i przechodzi :)
 
Ja sie nie boje bolu ( chyba jestem wytrzymala) tylko hmm sama nie wiem czego... Oj tak zachowac spokoj, jak to latwo powiedziec.

Edytka juz robilam wszystko i nadal skurcze sa. Smialam sie ze bede okna myla - a tutaj lapia mnie skurcze a okna sa brudne.. Ale ja jestem. Mozliwe ze rodze a sie oknami przejmuje ale ja taka jestem uwielbiam porzadek a przez moje zalecenie lezenia sie zrobilo moze nie brudno ale po mojemu nie jest to czysto.
 
reklama
Viola, dasz rade :) w to nie watpie, nie boj sie bo wydzielasz adrenaline.. a ona tylko szkodzi. Teraz to mysl tylko o malutkiej Marice, ktora juz po prostu chce z mamusia swoja sie spotkac :) i cyca troche possac :)
 
Do góry