reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Baska- trzymam kciuki...

Violett - nie masz czego się bać. Moim zdaniem jak to nadal jest co 15 minut to powinnaś czekać dalej aż sie wyciszą albo wzmocnią. W domu na pewno będzie Ci przyjemniej niż w szpitalu ... ale jeżeli martwisz się, że coś jest nie tak i wizyta w szpitalu Cię uspokoi to pojedź tylko nie wiem czy warto ...

Ergunia - o położnych środowiskowych niedawno było, chyba na "sprawach formalnych", w każdym razie położną wybierasz sobie sama i możesz to zrobić nawet przed rejestracją dziecka, wizytę też możesz mieć jeszcze przed porodem. Chyba, że gdzieś są inne zasady ...
ja położnej środowiskowej nie mam zamiaru zapraszać bo z tego co czytałam o tych wizytach patronażowych to jakaś porażka jest, położne mało życiowe i generalnie mogą tylko namieszać, co innego jakbym znała dobrą, poleconą przez kogoś, ale nie znam więc nawet się nie będę w to bawiła. Zresztą ja już od dawna mam wybraną położną środowiskową, tyle że w Lublinie :-)
 
reklama
viollet skurcze porodowe sa reularne, coraz czestsze i coraz bolesniejsze :) jesli sa nieregularne to sa przepowiadajace..
egrunia tutaj w uk polozna przychodzi do domu po pierwszej przespanej nocy dziecka w domu, potem w 3 i w 5 dobie, w 10 przychodzi health visitor a jak dzidzia ma 6 tygodni to idzie sie na pierwsza wizyte do lekarza z dzieckiem :) jesli mam byc szczera to tez mi sie to nie usmiecha ze tak beda przylazic, bo wedlog nich tutaj temp w pokoju dla dziecka musi byc dosyc niska i kocyk najlepiej zeby byl z dziurkami... jesli mi ktos zwroci uwage ze jest za cieplo albo cos to sie niezle wkurze
 
Dziewczynki ale wy tez rodzcie :) Ja tutaj czekam na kolejne info na goracej a tutaj jakas cisza zapanowala

Agata u mnie to sa od wczoraj co 20 minut, potem przeszly a teraz sa co 15 :) Wiec to chyba to ale postepuja bardzo wolno. hehe.
 
Ostatnia edycja:
Własnie mi sie przypomnialo ze kiedys bodajze na TVN style ogladalam program gdzie wypowaidala sie pani ktora prowadzi zlobek gdzie chodza dzieci polskie i zagraniczne i powiedziala ze rdzice polscy strasznie przegrzewaja swoje dzieci co potem odbija sie na ich zdrowiu a wlasnie zagraniczni maja podejscie takie ze dziecko biega jest ciagle w ruchu wiec im napewno jest goraco. I powiedziala ze dziecko lezace ubierac tak jak nas, i przykryc kocykiem. A dziecko chodzace o jedna warstwe mniej.
 
reklama
Do góry