reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
ja lykalam witaminy tylko do konca 3 miesiaca, a od tamtej pory nic. Cos mnie glowka zaczela bolec :( ide sie polozyc z D na kanapie..
 
polacespanola to ze mna bylo to samo :) mialam skurcze ktore sobie przeszly i trzymali mnie w szpitalu dopoki nie ustaly i wypisali mnie z rozwarciem na 3 cm bo nic sie wiecej nie dzieje, i dobrze zrobili :) bo bym 2 tygodnie byla w szpitalu i nic by sie niedzialo..
tylko ze tak jak viollet pisze, ze jakbym miala 4-5 cm rozwarcia to by zaczeli wywolywac....
nissanka ja bralam centrum dla kobiet ciezarnych/karmiacych a teraz mam prenatal, ale ostatnio biore nieregularnie, elzu bo tak naprawde takie sa zalecenia ze najwazniejsze jest zeby brac kwas tylko przez pierwsze miesiace ciazy :)
ale jednak wymiotowalam sporor na poczatku ciazy wiec bede kontynuowac branie witamin takze podczas karmienia
 
Dziewczyny mam do Was pytanie: jakie witaminy łykacie?
Ja łykam mumomegę i feminatal 400 tylko że ja z tych witamin nie jadam tego kwasu, bo wolę mumomegę.
ja bralam tylko kwas foliowy do konca I trymestru.

Kurcze dziewczyny mam skurcze coraz mocniejsze i chyba czesciej do tego bol w plecach. Nie wiem juz czy jechac do tego szpitala czy nie. Nie chce kurde zeby znowu polozyli mnie na tej patologi bo wiem ze jak tam bede to kurde zostawia mnie do porodu;/
 
Jakoś nie mogę sobie miejsca znaleźć wiec sie zajełam szukaniem info jak to jest z położną środowiskową i chyba bede chciała żeby przyszła.

No właśnie Dziewczyny jak to jest z ta wizytą patronażową? Czy ona jest obowiązkowa? Kto powiadamia położną, ja przy zapisaniu dziecka do przychodni czy szpital? Czy można nie chcieć i odmówić takiej wizyty?
Jak urodziłam córcie to nie mieliśmy żadnej wizyty,nikt nie przyszedł i nikt się z nami nie skontaktował.Lekarkę (pediatrę) mieliśmy prywatną i jak coś to dzwoniliśmy po nią.Do przychodni to poszlismy dopiero jak malutka miała chyba 6 tygodni-na szczepienia.
Tym razem chciałabym tak samo.Tzn.nie odczuwam potrzeby wizyt położnej i nie lubie jak mi się ktoś obcy kręci po domu.Wiecie coś w tym temacie?
 
Kurcze dziewczyny mam skurcze coraz mocniejsze i chyba czesciej do tego bol w plecach. Nie wiem juz czy jechac do tego szpitala czy nie. Nie chce kurde zeby znowu polozyli mnie na tej patologi bo wiem ze jak tam bede to kurde zostawia mnie do porodu;/

A co ile są i czy regularne?
Wejdź może do wanny i sprawdź co będzie po kąpieli,jak nie przejdą i stana się mocniejsze to może będziesz musiała pojechać.
 
reklama
Na moje skurcze woda nie dziala, dzisiaj juz bralam chyba ze 3 razy kapiel i sa caly czas takie same...
Nie chce panikowac, ale zaczelam sie bac

Spokojnie Violu,obserwuj i zapisuj,jesli będą coraz częstsze i intensywniejsze to jedź.Ja ostatnio też tak miałam,ale po kilku godzinach przeszło.Tylko spokojnie,będzie dobrze.
 
Do góry