reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Gratuluje Maxwell - śliczna panna :))))

Wiecie co pierwsze pomyslałam widząc małą Martę?? Znów chyba podobna do tatusia. Ciekawe co powie na to Maxwell :-D:-D Bo mnie sie pierwsze tak skojarzyło, ze podobna do Marychny i taty - chociaż za duzo to nie widac no ale :-D:-D:-p
 
reklama
MAXWELL GRATULUJĘ !!! CÓRUNIA ŚLICZNA !!!!

ULA u nas rewolucja na podwórku odbyła sie w to lato. Dziadek sam wycinał, żeby zrobić miejsce na huśtawkę, zjeżdzalnię i piaskownicę. Nic nie mówił, ale widać, że było mu żal, teraz już się oswoił. CZego dziadek nie zrobi dla wnuka :tak:
 
Ula u moich teściów rewolucja w ogrodzie była na wiosne, ale raczej nikt nie plakał bo to był tylko bodziec do porządków. Krzaki tak się rozrosły że do ogrodu nie dało się wejść :)
Teraz jest super i ejst piaskownica , miejsce na grilla i kocyk i dużo miejsca do biegania dla Ali.

A moja kawiarnia stanęła pod znakiem zapytania bo M jeszcze nie wyszedł z pracy...
 
Pathanka wiesz ja czasami sie zastanawiam czy moj tata nie ma jakiejs choroby zbieractwa dlatego jestem pełna obaw! Z tyłu podworka mam komorkę na komorce, drewno kominkowe ktore bedziemy palic przez 10 lat jedna sterta zakrywa drugą a poza tym wszędzie drzewa, krzewy posadzone bez opamiętania, wielka szklarnia z tyłu ach nie widzialam u nas takiego podworka zagraconego, nawet jak gdzies widac ze ludzie groszem nie śmierdzą na podworku jest lad a u nas......i to księgowy, człowiek mający wlasną firmę ma tak w głowie..ech...ale muszę miec kawalek dla malego, iby w tym roku mielismy troszkę na kostce brukowej ale potrzebuję czegos wiecej.

Oli ogląda bajkę bo jak sie obudził zaspany był, mi sie nalesniki pzegryzają w lodowce i zaraz bede smazyc, maz wroci gdzies za 2h a mi sie chce taaak spac :zawstydzona/y:
 
MAXWELL ALE CI POSZŁO RAZ, DWA!!!
GRATULUJĘ!! MALEŃSTWO ŚLICZNE!!!



Julia na balecie, A zaraz po nią idzie. Asia przespała się na szczęście tylko 5 min. U nas przyjemnie na dworzu, a na rynku stanęła duuuża choinka. Już nie mogę się doczekać 6 grudnia:-)​
 
Maxwell serdeczne GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Piękny widok !!!!!!!!!!

Ja po pracy poszłam na zakupy i normalnie nogi mi do 4 liter wchodzą :-/
Mała grymasi z obiadem, pyzy z mięchem jakoś jej dzisiaj nie podeszły, mąż przed praca próbował ją nakarmić, ja po i nic

Ana, wiesz ja tam do młodych nie należę, ostatnie dzieścia w kwietniu obchodziłam, w przyszlym roku trójeczka z przodu ;-) ja myślę, że na zmiany nigdy nie jest za późno ;-)
nic muszę przekonać tą moją Pannicę do jedzenia
 
UWAGA!!!!!! Maxwell urodziła!!!! Martusia przyszła na świat o 12.42 , 10 pkt. ma 57cm i waży 3530 :)))))

Ejjj ale Wy juz wiecie hehe...
 
No właśnie... ja dopiero teraz dostałam sms-ka wiec myślałam, że bedę pierwsza a tu prosze...

I jeszcze zapomniałam napisać, że nasza Maxwell napisała wcześniej sms-a do Martolinki, która bez kompa hehe...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Super wieści!!!!!!!!!!

Gratulacje dla rodzicow, śliczna Martusia


z_okazji_narodzin.jpg
 
Do góry