reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Maxwell mam nadzieję, że już po :)

U nas rano świeciło piękne słońce a teraz bida, deszcz padał chyba, ciemno szaro i paskudnie. Alusia marudziła jak najęta a teraz śpi.
Kurcze nie mam dla niej opieki na piątek a mam pilną rzecz w pracy :/. Miała iść do żłobka ale wolalabym ją jeszcze potrzymać w domu do poniedziałku...
 
reklama
Ale wiesci o Maxweel ale jedno mnie gryzie.......weszla na grudniówki a na listopadówkach wsrod starych psiapsiół się nie pochwaliła? to taki żarcik :-D zby nie było ze mam pretensję!
 
Ostatnia edycja:
ale ja o listopadówkach 2009 pisalam, czyli o nas :-D
jak poczytalam teraz o masazu szyjki az mnie ciarki przeszły, brrr ja tego nie mialam i miec chciec nie bede :-D
 
Ostatnia edycja:
Dziunka hehheheh no wlasnie się smieję czemu nas nie poinformowala "starych psiapsiół) a grudniowki grudniowki 2011 tak. No ale jak ana napisala ze przez smsa to pewnie widocznie nie miala do zadnej z nas zapisanego telefonu. ot co! Pewnie jest juz po wszystkim.:-)
Albo źle napisalam albo źle zostaalm zrozumiana :sorry:
 
hej laseczki?

ciekawe czy Maxwell już urodziła??

My po spacerku 1,5 h deszcz taka mżawka Nas złapał i przyszliśmy ale mały się wylatał,po górkach pobiegał w parku,w piłkę pograł,dotleniony śpi:-)

Kasia WITAJ SŁOŃCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! fajnie że wróciłaś :-)

nie chce mi się obiadu robić:-/ miałam zupę i drugie ale zrobię chyba tylko drugie :-/

obok Nas budują wielki blo,ostatnio była betoniaraaa ,a dziś na żywo kopara i to bez ogrodzenia...30 min na mżawce stałam a mały wniebowzięty
:-D:-D:-D i jego okrzyki "PAN ma pake" ( pan ma czapke) i "PAn ma keje"
"pan kuje" ( pan ma kierownice,pan kieruje):-)

ale najlepsze to że przyszło 2 kolesi i maja takie przyżądy ja nie wiem jak się fachowo nazywa ,chyba się mierzy odległości czy coś a Igi okrzyk "PAN MA APARAT":-D
 
Mój panicz smaczne śpi a ja pisze prace, obiad od wczoraj ufff jak dobrze.

MAXWELL TRZYMAM KCIUKI !!!

DZIUNKA współczuje nocki, u nas też raz był guz na czole, pokazywałam wam zdjęcia.

POLAA WITAMY :)

AZA dacie radę, ale wymaga to dobrej koordynacji w czasie.

AGRAFKA zdrówka, może szwagierka się zostanie. Szkoda, że zdala od wszystkich jesteście, u mnie teściowa na dole zawsze gotowa do przejęcia Jaśka.
 
reklama
Do góry