reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

wiesz jak Alusia jest w domu to ja nie za bardzo moge pracowac - kombinuje.. jesli nie mam nic konkretnego do zrobienia na czas to ok, sprawdze maile w wolnej chwili a skupie sie wieczorem.
ale jak mam cos terminowego to nie ma mowy o pracy..

No tak, ja to bym się wogóle nie umiała skupić w domu na pracy:-D z dziećmi czy bez nich;-)

Etny Pawełek ma anginę:-(


My polegliśmy jako rodzice. Tzn ja.
Dziś dzień mega sprzątania, pierzemy dywany, tapicerkę, porządkujemy balkon, małe przemeblowanko u Julki w pokoju.
A ponieważ olałam sprzątanie jej pokoju (zabawek itp.), bo naiwnie myślałam że sama w końcu potykając się o nie wykaże się inicjatywą, to robota jest podwójna...
Do tego Asia wisząc na mnie i wołając "cici" nie ułatwiała sprawy. Poradzić sobie z półtoraroczniakiem nie mogliśmy i tata wywiózł ją do babci na 3 godziny:-Dubieranie jej to tez był niezły cyrk:szok:
 
reklama
Dziunka czemu polegliscie jako rodzice? Ja tam nie wyobrazam soebi takiego sprzatania z dziecmi:tak:

Antek zasnął męzowi w samochodzie . M ma tak zrobic zeby choc godzinke spał , bo przenisc sie nie da tak zeby nie obudzic mopsa:tak:
 
Mówicie tu o sprzątaniu itp. , a my wczoraj rozbieraliśmy wersalkę by wynieść ją na śmietnik, a potem skręcaliśmy łóżko... nie powiem , że robota z tymi dwoma to hardcore w czystym wydaniu...:-D Pomocnice chciały sprzątać, Hanka przekładała mocowania, Gośka po nich chodziła..
Dziunka - foty super, ale w dobie dzisiejszej techniki, tylko mieć pomysł ;-)
Etna - zdrowia dla Pawła,,,
 
Hej laski!!
Ilona jako jedyna zauwazyla ze mnie nie ma :d
Znaczy sie jestem. Czytam na bieżąco ale jakoś nie pisze bo nie mam weny :( Plus to ze latam cały dzien za młodym bo tutaj u rodziców to w ogóle jest masakra. Nie dość ze młody jest nie "na swoim" i myśli ze wszystko mu wolno to dodatkowo ciężkie drzwi, schody na dół, schody do góry na których nie ma zabezpieczen i tak latam za nim jak głupia :)
Poza tym spoko dziekuje wszyscy [odpukać] zdrowi - Marcel rozgaduje sie coraz bardziej oraz z coraz bardziej pokazuje charakterek - upartość i dążenie do celu za wszelką cene - masakra :)
Zdrówka dla chorowitków ;****
Ps. pokaże Wam w Albumiku jaką fote strzeliłm Marcelowi przed drzemką :DD
 
Ala cały dzień temperatura pod 38, teraz już powyżej.
Pokasłuje z odruchem wymiotnym.. super...



Dziewczyny czy któraś ma termometr elektroniczny ULTRA MED ? Zgubiłam gdzieś instrukcję i nie mam pojęcia ja wyłączyć dźwięk...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
hej;)

Mama tez zauwazylam, ze Cie nie ma, naprawde;-) ale jakos nie napisalam :)
kiedy wracasz od rodzicow?
dziunka ale super te fotki, wow ;) a jak po sprzataniu?? wszystko porobione?:-)
etna zdrowka dla syneczka, angina okropienstwo ;(

a nam dzien przelecial bardzo szybko, caly czas wydaje mi sie, ze dzisiaj jest sobota:tak: a to dlatego, ze maz zawsze szedl do pracy z piatku na sobote a dzisiaj wolne;) Kubus spedzil dwie godziny na zjezdzalni dzisiaj:szok: nic, tylko zjezdzal, ale sie mu podobalo a wrocil wykonczony:)
 
Do góry