reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Po pierwsze mamy zero w portfelu, po drugie i tak nikogo takiego tu nie mam. Mam jedną doktorkę ale ona dziecko pyta co mu dolega zamiast samemu stawiać diagnozę :-D
 
Wyjatkowa maść majerankowa jest do nosaa nie do oczu!!!!!!!!!!!!!!! A moze pogadajcie z babka na spokojnie, zapytajcie z jakiej racji macie znowu placic kaucje skoro mieszkacie tam cały czas. Dziwna sprawa

Dziunka gdyby nie zmienione kupki to obstawialabym jakas alergie. Trzymajcie sie
 
kurcze a ja sie zastanawiam co sie dzieje z dziewczynami np z kilolkiem, kasiulą, anadri, klaudzią, dziubaskiem - no pewnie dzieciaczki zajmują jej cały czas :) + pewnie jeszcze kilka innych kobitek co zniknęły :frown: normalnie się przerzedza forum.
 
Witajcie,
tate dziś wypisują :) robie jego ulubione zeberka i pojedziemy do niego z obiadem :)
My juz po basenie , chłopaki śpia . Antek goraczkował strasznie- nuroden nic nie pomagał. Dopiero paracetamol pomógł i juz wrócił do siebie. Dzis zadnego stanu podgoraczkowego nawet... nie mam pomysłu na weekend- miały byc inne plany ,a le wyszło inaczej...
udanego dnia dziewuszki!
 
Mój Olis też padł nieprogramowo ok 12 :) Ja mu gotuję jaglankową zupkę i chyba się na chhwilę polozę :)
Dzis tescie z H robią porzadki nadal na dole, tesciowa przywiozła obiad dla nas, kisielek z owocami dla OLisia i dla niego obiadek (ale on nawet tego nie ruszy pewnie ;/)
Wczoraj wieczorem obejrzałam film Chrzest - polski, w klimacie Długu i jeszcze go pamiętam brrrrr ;/

Wiecie moze kiedy ta chmura radioaktywna ma zejsc z polskiego nieba? ;p

Mnie dzis zatkało bo wstala a tutaj pełno sniegu, teraz po nim tylko wspomnienie :) Jednak zimno brrrr a słonecznie.
 
kurcze a ja sie zastanawiam co sie dzieje z dziewczynami np z kilolkiem, kasiulą, anadri, klaudzią, dziubaskiem - no pewnie dzieciaczki zajmują jej cały czas :) + pewnie jeszcze kilka innych kobitek co zniknęły :frown: normalnie się przerzedza forum.
ja zaglądam czasami ale nie piszę bo ciężko tak wbić się w temat po długim czasie...u mnie Emi pochłania sporo czasu no i ciąża dokucza.
buziaki
 
Mój Olis też padł nieprogramowo ok 12 :) Ja mu gotuję jaglankową zupkę i chyba się na chhwilę polozę :)
Dzis tescie z H robią porzadki nadal na dole, tesciowa przywiozła obiad dla nas, kisielek z owocami dla OLisia i dla niego obiadek (ale on nawet tego nie ruszy pewnie ;/)
Wczoraj wieczorem obejrzałam film Chrzest - polski, w klimacie Długu i jeszcze go pamiętam brrrrr ;/

Wiecie moze kiedy ta chmura radioaktywna ma zejsc z polskiego nieba? ;p

Mnie dzis zatkało bo wstala a tutaj pełno sniegu, teraz po nim tylko wspomnienie :) Jednak zimno brrrr a słonecznie.

Ta chmura nie jest radioaktywna.
U nas prawie czyste niebo :tak: I śnieg, rano było bialutko, teraz już prawie go nie ma.


Byłam właśnie na pogotowiu - aż wierzyć się nie chce że tam pracują lekarze:baffled: Facet trzy książki musiał przejrzeć i ciągle "to chyba to, a moze to" albo "ten lek powinien pomóc, albo inny zapiszę" Zamiast dać skierowanie np. na pediatrię lub okulist. i tam zajęliby się Asią specjaliści... W końcu stwierdził ze skoro te krople (najlepsze jakie mogą być ponoć) nie pomagają to przepisze antybiotyk ogólny Klacid. I jutro wieczorem ma być poprawa. Bo ze to bakteryjne to nie ma wątpliwości, bo ropa i katar gęste i zielone.
Ale mówię Wam, jeszcze kilka minut i zrąbałabym faceta:wściekła/y:
 
reklama
Witam dziewczyny po dlugiej nieobecnosci. Nie mialam czasu na bb. Praca calkowicie zabrala mi niestety wolny czas. U nas wszystko dobrze, madelenka, zdrowa i zrobila sie straszna gadula. Jest jak mala papuga, wszytko powtarza i trzeba uwazac co sie mowi. Nie wiem co sie u was ostatnio dzialo, ale jak sa jakies nowe dzieci czy nowe ciaze u listopadowek to chetnie dowiem sie o nowinach ;o)
Dziunka te oczka u Joasi to u nas w Norwegi to bardzo popularna choroba w srod dzieci przedszkolnych. Mowia na to øye katar czyli katar oczny. Objawy dokladnie jak u twojej malej, katar ropny z noska i ropa z oczu. Ogolne zle samopoczucie u dziecka Oczyszczaj jej oczka rumiankiem. My dodstalysmy kropelki do oczu Kloramfenikol od lekarza na recepte.
Nie wiem czy jeszcze karmisz, ale jak tak to zakrapiaj oczka mlekiem. Mam nadzieje ze jej szybko przejdzie.

Ojj... Madelenka ma 10 zabkow, a na obrazku tylko 4 pokazane... ale mam zaleglosci ;o)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry