reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

witam;)
mary wlasnie jak Mala zniosla podroz?
....
Ja nie wiem, ze wszyscy zawsze pytaja jak dziecko znioslo podróż zamiast pytac o mame lub tate... :-p
Jak zniosla? Jak zwykle wszedzie jej bylo pełno, trudno ja bylo utrzymac na miejscu, podrywała wszystkich w samolocie i obdzielała ine dzieci chrupkami :-):laugh2:
To juz zaczyna byc u nas standardem ;-)
 
reklama
Mary - mam nadzieję, że kupicie dom ;-) , widzę , że Sonia to niezły gagatek i małżon po tych 10 dniach będzie miał dość...
Etna - moja poszła spać właśnie nie tak dawno, czyli "po staremu" , ale wczoraj przegięły pałkę, bo zasnęły po 22...więc dzisiaj skonane.. mam nadzieję, że u dziunki będzie ok i Asica pokona choróbsko... trzymam kciukasy.
Polaa - ja raz mojej mamie zrobiłam niespodziankę i przyjechałam niezapowiedziana,,,, biedna nie mogła spać , bo nie miała pełnej lodówki:-D i następnego dnia musieliśmy karnie lecieć pędem po zakupy.
Lecę oglądać dalej wersalko-kanapo-łóżka, bo nam się rozkraczyło... nie wytrzymało skakania,,,:szok:
 
Hej.
My już powiedzieliśmy właścicielce,że rezygnujemy z wynajmu. Najgorsze jest to,że nie ma żadnych ogloszeń o wynajęcie :-( Pytałam na FB i NK - cisza:-(. Jak nie znajdziemy to będziemy musieli zamieszkać u teściów(A TEGO NIE CHCE!).

Ciągle pod górkę. . .

Już nawet przeszła mnie :confused2:myśl zeby wyjechać za granicę ale nie mam przeciez pewności,że tam będzie żyło nam się lepiej:confused2:
Patryk jeszcze nie śpi.:eek:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam

U nas zmiana czasu dała w kość. Mała o 21.30 jeszcze biegala i nie chciala isc spac. Dzis wstała o 8.15 i mam nadzieje ze wszystko wroci do normy.
Dziś lece do urzedu pracu dowiedziec sie o dofinansowanie na otwarcie dzialalnosci. Chciałybysmy z dziewczynami z klubu (3 osoby) otworzyc kawiarnie dla mam z dziećmi, z placykiem zabaw, z zajeciami itp. U nas tego nie ma i w zasadzie nie ma miejsca gdzie rodzina moze isc z malymi dziecmi cos zjesc itd. Moze, ktoras z was sie orientuje jaka spolke zalozyc??

Pogoda dzis ladna, przynajmniej zza okna.
Milego dnia ;-)
 
hej hej u nas jakoś leci. Młodemu idą 3 zęby no i w nocy budzi sie z kupą, płaczem i nawalającą szczęką. Poza tym nic ciekawego sie nie dzieje :( A ja zapomniałam o zmianie czasu <szok> no i wszedzie mam jedna godz. wiec chyba sprzety sie same przestawiły. Dzisiaj Marcel obudził sie między 4-5 rano no i poszedł spac przebrany, pojedzony i na viburcolu wiec wstaliśmy o 8.45. Niepamietam kiedy tyle pospałam
 
Dzien dobry po ciezkiej nocy...
Tomi obudzil sie o 00:30 i koniec, na rekach mi usypial, ale ani do lozeczka, ani do naszego lozka nie, musialam siedziec i go bujac... kazde odlozenie to placz chyba na pol bloku... siedzialam tak cos ok 3 godz, w koncu sie udalo go uspic na kanapie w salonie, usnelam obok niego. Spalismy tak do 9... zeby ida........ gory nie widze, ale na dole to chyba na raz trojki i czworki...albo i wiecej, bo tak opuchniete ze ciezko odroznic..... biedne dziecko...... a teraz kawyyyyy i pewnie jaki spacer, trzeba sie przewietrzyc, a slonko ladnie dogrzewa :-)
 
Dzień dobry,
Położyłam młodego. Zmęczony po ciężkiej nocy moze pospi jeszcze przed lekarzem. Jestem bardzo niewyspana- okazuje zie , ze dyzur matki nie kończy sie o 19 gdy dziecko zasypia :) juz zapomniałąm o nieprzespanych nocach..
 
reklama
myslę Marta ze akurat Ty jak i inne mamy ktorych dzieci zasypiały o 19 i spały całą noc są szczęściarami.
Ja nie przespałam nocy od czasów ciąży od ok 3-4 msc ciąży, Olis kladzie mi się spać różnie ale ok 20.30-21 bardzo rzadko się zdarza zeby zasnął przed 20 a jak to zrobi to ja z podniecenia nie wiem za co mam się wziąć. Nieprzespane noce to u mnie normalka, bo nawet gdyby mąż wstawał do małego Olis domaga się mamy wiec nie probujemy. Spię z Olinkiem w sypialni (czasami do 2 z mężem w drugim pokoju) mój Olis ząbkuje non stopens od 6 msc zycia, wiec dla mnie każda noc jest nieprzespana, a nawet kiedy Olis spi ciągiem np. 20-2 w nocy ja i tak sie budzę co godzinę dwie i patrze co u niego. Do tego doszło ze ja spioch nawet w dzien nie potrafię usnąć w dzien z natłuku mysli itd. bardzo rzadko mi się to zdarza a jak juz zasnę kiedy Olis spi to max 1h bo zawsze mnie cos zbudzi....ech....ja juz przywykłam :)

Zdrówka dla dzieci.

Moja noc jak zwykle z licznymi pobudkami, OLinkowi przebila lub przebija sie druga dolna 3.... przywyklam, wyspię się moze za parę lat :)
 
Do góry