reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopad 2009

Witamy Sawi i Kingule !!!!!!!!!!!

Sawi a co z ciążą, czemu ci dokucza?

Dziunka a do pediatry jakiegos chyba nalezycie co???? ja bym poszła jeszcze w poniedzialek do pediatry i dowiedziala sie jeszcze coi jak bo ten lekarz z tą książką to brak słów. A osłuchał ją chociaż?
U nas jest wysyp pediatrów w przychodni z 6 chyba. No i oczywiscie najwieksze branie ma ta nasza, ale przepłacam to dlugimi kolejkami do niej.

My bylismy na basenie dzisiaj wszyscy w trojke w końcu!!!!! Pawel byl przeszczesliwy dzisiaj, smiał się i cieszył jak szalony
strasznie tesknił za tata, było to dzisiaj widac, szczescie i usmiech na jego twarzy bezcenny i nie do opisania
TATA W DOMU!!!! Jutro też ma być.
 
reklama
Witam ;)

u nas sobota przeleciala jak zawsze szybko, Kubus jak poszedl spac popoludniu to tez sie poszlam polozyc z mezem (to ze On poszedl sie nie dziwie bo po nocce jak zwykle) ale ze ja to szok i co?! Zasnelam i spalam jak zabita, Kuba musial sie dlugo wczensiej obudzic( widac bylo to po Nim) widocznie sie dobrze bawil w lozeczku bo nawet z niego nie wyszedl.

etna super ze Pawelek zadowolony ;) nie dziwie sie mu, ja tez widze jaki Kuba zadowolony jak Piotrek wraca z pracy, ten blysk w oku (wtedy ma mnie gdzies:()
dziunka oby Malej szybko przeszlo, biedulka!
mama jesli chodzi o Klaudzie to u niej wszystko w porzadku:tak:
mam z Nia kontakt, anadri tez kiedys pisala do mnei smska, ze Krystian przeziebiony a o reszcie nie wiem;-) mnie zastanawia co z Pianistka, baardzo dawno nie pisala..

a ja w czwartek rano lece z Mlodym do Polski, niespodziewany wyjazd. Nie chce mi sie ale coz, musze pozalatwiac kilka spraw (odebrac dowod, dentysta), postanowilam, ze polece z prezentem dla siostry bo w maju ma komunie a nie bede dala rady byc na niej niestety...wiec teraz mam okazje to lece, ale juz sobie obiecalam, ze pozniej niech wszyscy do nas przylatuja, nie ma tak dobrze, ze za kazdym razem my:-)
najlepsze jest to ze nikt nie wie, ze przylatuje;) tylko kuzynka, ktora przyjedzie po mnie na lotnisko, ma to byc niespodzianka ;) wszyscy tylko pytaja o Kubusia wiec Go za kilka dni zobacza a nawet sobie z tego sprawy nie zdaja, ciekawe jak zareaguja...:-)
 
Witam się jako pierwsza :)))Dzidek śmiga od rana na jeździku a ja już poodkurzałam, ogarnełam salooon i zaraz czas na kawusie:)))

Dziunka mam nadzieje, że Asi wkrótce przejdzie... bidulka mała...

My dziś chcemy iść do kina i myślałam o Sali Samobójców. Była któraś?
 
Witamy i my. U nas wszystko ok. Wczoraj bylam u fryzjera odmieniłam się nieco i od razu lepiej się czuję :)

DZIUNKA ZDRÓWKA DLA ASIEŃKI. Ale ja bym chyba poszła do rodzinnego jeszcze chyba ze zauważysz poprawę, bo ten na pogotowiu to jakaś masakra.

POLAA super niespodzianka dla rodzinki bedą mieli miny niezłe.
 
Witam dziewczyny po dlugiej nieobecnosci. Nie mialam czasu na bb. Praca calkowicie zabrala mi niestety wolny czas. U nas wszystko dobrze, madelenka, zdrowa i zrobila sie straszna gadula. Jest jak mala papuga, wszytko powtarza i trzeba uwazac co sie mowi. Nie wiem co sie u was ostatnio dzialo, ale jak sa jakies nowe dzieci czy nowe ciaze u listopadowek to chetnie dowiem sie o nowinach ;o)
....

Czesc kingula :-)
Mnie tez baaaaardzooo dlugo nie było na bb - teraz jakos niedawno sie lekko uaktywnilam ale wciąz mam ogromne zaległości informacyjne.... ;-)

Aha,
Trzymajcie kciuki laseczki - w sr jade oglądac pierwsze oferty domów - zdecydowalismy sie kupic nasz wlasny domek :tak::-)
Mamy juz za soba spotkanie w jednym banku. Dla porównania musimy jeszcze do konkurencji zajrzec ;-)
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!

Właśnie dzwoniłam do dziunki u nich na razie nieciekawie, Aśka ciężko to znosi więc trzymamy kciuki, jutro zapisuje się na wizytę u pediatry. No i zepsul się jej komputer :(((


Paweł w nowym czasie wstal przed 7 i najlepsze w tym wszystkim, że poszedł spać o 20.10 nowego czasu też, tak jakby żadnej zmiany czasu nie było. Mój syn chyba zna sie na zegarku i chodzi spać o swojej ulubionej godzinie. A jak wasze dzieci na zmianę czasu????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No też mi ich szkoda :((((((

Mary a jak Ty znosisz rozstanie? i jak mała zniosla podroz pewnie z mezem czesto rozmawiasz co?

Nawet nieźle.... ku własnemu zaskoczeniu :tak: Staram sie skupiac na tym co dobre:
np. po raz pierwszy od chyba ROKU przespalam dzis cala noc i obudzilam sie o 8:00 - zwykle nawet jak Ł do Soni wstaje to ma takie ślimacze tempo ze ja 5 razy juz jestem na nogach... :sorry:
moge SPOKOJNIE obejrzec jakis film - w ciagu dnia przy Soni nie ma szans (abstra****ac od tego ze wole z nia sie bawic niz film ogladac) a jak juz śpi to ja juz tez jestem w etapie "schyłkowym"
No i najwazniejsze - głowę i mysli w 99% chwilowo mam zajeta sprawa domu wiec ogolnie rzecz biorąc daję radę :tak:
A Sonia u babci szaleje, zwiedza okolice, biega w ta i spowrotem - jak to ona.. ;-)
 
reklama
witam;)
mary wlasnie jak Mala zniosla podroz?
Mnie to czeka w czwartek az sie boje:( ale mam nadzieje, ze Kuba bedzie w miare grzeczny, musze Go budzic cholera przed 5. Ostatnio mielismy ciezki powrot bo byl chory, mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej:)
etna Moj poszedl sie kapac godzine pozniej niz zawsze (teraz go kapie maz). Czyli moze wie ze zmiana czasu haha:D
w sumie tak jakby byl normalnie kapany bo teraz by bylo przed 7 dopiero ( dobrze ze sie mu dzisiaj zmienilo bo godzine temu jeszcze jasno bylo).
 
Do góry