reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Cos dzis ciezki dzien, nawet tu pustki...
mlody mi juz spi prawie 2h, ja pije 2ga kawe...
wyjsc sie nie da, taki deszcz pada, a na nast tydzien zapowiadaja opady sniegu...
wbrew tej atmosferze ->> milego dnia zycze :D
 
reklama
Hej dziewczyny! Ja tez ostatnio nie mam czasu na BB ;o( ale tak to jest jak sie wraca do pracy. Pierwszy tydzien w pracy dobrze mi minal, Madelenka nawet fajnie sie zalimatyzowala w przedszkolku.
U nas dzisiaj sniegu troche spadlo i poszlismy po raz pierwszy na saneczki. Ale ,mala miala radoche, a my przy niej jeszcze wieksza.
Zycze wam milego wekeendu ;o)
 
łohohoho jakie puchy dziś ...
Igorek już śpi,mam nadzieję że nie wstanie rozrabiać haha
Wiecie co ,jemu już obrzydły chyba te kaszki smakowe i zrobiłam zwykłą mannę na mleku krowim.Zjadł wszystko!!!! i padła kruszynka:-)
 
łohohoho jakie puchy dziś ...
Igorek już śpi,mam nadzieję że nie wstanie rozrabiać haha
Wiecie co ,jemu już obrzydły chyba te kaszki smakowe i zrobiłam zwykłą mannę na mleku krowim.Zjadł wszystko!!!! i padła kruszynka:-)

no to fajnie :-) oby nynał do rana.......mój D. własnie walczy z usypianiem małego... bo śpiący....zmierzły ale spać ani troche. W ogóle dziecko mi podmienili ostatnio.......zmierzły jak nie wiem co do tego, swoje zdanie ma na wszystko, jak czegos zabronie to potrafi podejsc i nadepnac mnie na noge-ot taki protest :szok: do tego od paru dni sam zrezygnował z jedzenia serka badz owoców o 16-17....... takze je zupe o 12-13 a potem okolo 19-20 mleko na dobranoc :baffled: super po prostu.....mam nadzieje ze to tylko chwilowa zmiana przez zabkowanie bo niedawno mu sie przebiła lewa górna jedynka a teraz sie wyżyna i rośnie....być moze druga coś też działa.
 
Pawel smacznie spi, a ja postanowilam tez isc spac bo padam

Ale jeszcze musze sie dokopac do lozka bo jakis balagan nam sie straszny dzisiaj zrobil w pokoju
 
Cleo szybko :d

mi ręce odpadają. Zamienilismy cycowanie na lulanie na rekach, masakra 40 minut :/
noc lekka nie będzie
 
reklama
Do góry